Jean-Claude Van Damme se představuje v roli nečestného policajta Anthony Stowea, závislého na heroinu. S jeho povahou ho nikdo nemá příliš v lásce, včetně vlastní ženy. Jeho hlavním nepřítelem se stává Gabriel Callaghan - bývalý kolega, který se přidal k mafii. Při přestřelce je Anthony těžce zraněn a upadne do kómatu.Za několik měsíců se probere a je z něj jiný člověk. Rozhodne se dát staré věci do pořádku. Chce potrestat ty, kteří ho kvůli odhalení pravdy téměř zabili a osvobodit svoji unesenou ženu. (oficiální text distributora)

Prubner

Van Damme tu opět zkouší něco jiného, tentokrát jde o kriminální drama o policajtovi, jaké známe třeba od Belmonda či Delona. A světe div se, ono to není špatné ! Mnoho akce ovšem nečekejte. ()

patsandor

Stephen Rea s Van Dammem v jednou filmu tak na to jsem byl zvědvej a nedopadlo to tak hrozně, na Van Damma po dlouhý době solidní výkon. ()

SirTraged

Jakožto skalní fanda JCVD jsem nemohl vynechat ani tento velice zdařilý snímek. I když Jean stárne, tak je vidět, že pořád umí natočit film a dát do toho vše. Tenhle snímek mi však přišel poněkud odlišný od jeho ostatních filmů. Vždycky jsme byli totiž zvyklí na to, že vše se točí kolem hlavního hrdiny, který kope hlava nehlava. Tady tomu tak úplně není. Jean je zapojen do víru komplexního dění, ve kterém se dozvídáme daleko více o ostatních postavách a i ony jsou dále rozvíjeny, což mi přišlo jako velké +. Neříkám, že je to jeho nejlepší film, ale rozhodně v žebříčku TOP 10 by se mohl v klidu vejít do první trojky. A rozhodně by si zasloužil o pár % navíc... ()

route60

Moje hodnocení tohoto filmu je přímo uměrná odporu k tomuto Begickému dřevu, ano Van Damme má mnohem horší filmy ale ruku na srdce není to nic oběvného. 55% ()

Honzulik

Až do smrti (Until Death) - Tak toto je konečně opět film, který se Claudíkovi vyvedl. Ve filmu se Damme vrací ke svým tradičním a dobrým bojovým scénám, které ho tak proslavily. Pro mne celkem překvapivě i se zbraněmi a v roli nečestného policajta a později mstitele mu to v tomto filmu sedí. Samozřejmě na zajímavosti se podílí i dobrý a napínavý scénář a že samotné scény mají rychlý spád. Tento film určitě patří k těm lepším, které v poslední době Jean-Claude Van Damme natočil. Dávám 4*. ()

DonBraso

Je to jeden z mála jiných filmů co Van Damme natočil a v tom je asi ta největší síla. Pravda je, že i prostřihy, nějaká určitá drzost, že se režisér snaží v určitém sledu nabídnout i nějakou tu zpomalovací jiskru, detail....V tomhle filmu plyne děj docela obstojně, jen to i chvíli je docela drama a zrovna dramata v béčku úplně vidět nechceš. Simon Fellows si střihnul spolupráci s Van Dammem už podruhé, jen místo v Bulharsku, to bylo u sousedů v Rumunsku. Tím ta šeď, která zamaže čistotu práce, její malinko škoda. Filtry na kameře se používají i dodnes, tak asi ok. Příběh se nikam nesnaží chvátat a je to čistě průměrný. Choreografie když už přijde je opět taková nějaká, jako přestřelky všechno ve standartu, ale je vidět, že tu čekáte výbuchy a  tu jaksi nejsou. Tak asi jako Jean a jeho pověstné kopy jsou v režimu až příště. Poloha jakou hraje Van Damme je vždycky vítanou změnou a díky tomu co jsem psal hned z kraje je těch něco přes hodinu a půl dobře stravitelným soustem, který se sice nestane filmem co si pouštíte klidně do roka dvakrát, když na něj přijde chuť, ale určitě to není nějaká příšerná bída, ale spíše překvapení 70% ()

Innos

Ďalší pokus o akčný trihller od Fellwsa a znovu s JCVD tento krát však o dosť veľký krok dopredu, lebo Zástupce velitele bol o dosť horší. JCVD ukazuje, že vie aj hrať a nie len sa otáčať vo vzduchu a ksichtiť sa ako kkt:-) ()

redalert21

Film s JCVD sem videl naposled pred hooodne lety, takze sem moc nevedel co cekat, hodne nam zestarl a ta boule na hlavě : )) No děj, jde videt ze film je z levneho kraje, docela to čpí z každého závěru, JC se snaží hrát, občas mu to i jde, ale ta změna na "dobráka" moc nevyšla, vypadal furt stejne jenom mluvil jinak...proste nedokazal se do toho vžít i mimicky, jinak taková akčnější oddychovka co moc neurazí ()

Thailon

Dal by som 4*, ale nebolo by to fer k ostatnym filmom, ktorym som ich dal. Chcel som tym len povedat, ze to bol ozaj vyborne zahrany film Jean-Claude Van Dammom. Cize tie 4 by boli pre neho. A myslim to vazne. ()

numan

Nejsem fanda akčních ikon a návrat Rockyho Balboy mě upřímně zhnusil - ovšem právě ve srovnání s ním mě tenhle film připadá být zatraceně dobrý. Možná, že uvěřitelnost příběhu a některých scén občas kulhá, ale čiší z toho všeho značná autenticita - možná až na konec, kdy už to bylo drobátko přitažené za ucho. Ale jinak všechna čest - rozhodně to není nuda, JCVD dokonce hraje - a vůbec ne špatně - a ačkoliv i na sentiment dojde, působí to přirozeně. Žádná uslintaná rádobymoudrá prašivina, ale minimálně dobře zahraná a natočená kriminálka. Pokud by se stárnoucí "action heroes" prezentovali podobným způsobem, hurá, nazdar, sláva! ()

SONYAGENT

Docela povedený béčko... JCVD je už sice trošku sešlejší, ale stále nebezpečný.. Film má správný spád, neviditelného padoucha a napraveného hajzlika v podání van Damma.. Chybí mi trošku filmy, kde sešvihá celou hospodu bez pistole, ale naopak ve svém věku dokazuje divákům, že umí hrát i role, kde musí přesvědčit, že je záporák, feťák atd.. Myslím, že jeho FILM s velkým F teprve přijde.. Třeba jako Stallone s Postradatelnými.. ()

Odbornik___

Od Van damma nejlepsi film !!! Ta zaporna role v prvnip uli filmu mu opravdu sedi. Dalsi polovina prumerna. Doporucuji na schlednuti. 75%. ()

komando20

no vyzera to tak že van Damme na stare kolena začína točiť filmy ktore nie su len o bitkách, rolu zavistleho pilicajta zahral ozaj skvelo fakt som mu to uveril ()

montel

Anthony Stowe (Jean Claude Van Damme) je policista z protidrogového, který už nějakou dobu jde po svém bývalém parťákovi Callaghanovi (Stephen Rea), který se nyní dal na dráhu zločinu. Stowe ale taky není zrovna svatoušek. Díky němu zemře policistka, bere drogy a zahýbá své těhotné manželce s prostitutkama. Když už se zdá, že Callaghana dostane je velmi vážně zraněn kulkou do hlavy. Lékaři mu nedávají příliš šancí na úplné uzdravení, Anthonymu se to ale povede. Po půl roce kdy ležel v kómatu se vrací aby urovnal své dluhy vůči kolegům v práci a své manželce. Ta je ale Callaghanem unesena a tak musí Anthony vzít opět do rukou zbraň...Za poslední dobu jeden z těch lepší filmů s Van Dammem. Pořád to ale není taková hrůza jako se Seagalem. Film je docela svižný, místy působí trošku amatérsky, ale co byste chtěli po produkci z Bulharska. Na Van Damma slušný snímek. 45% ()

CHYREN

Asi jo. Dalo se na to koukat. Je to takový B+ formát: Nečekáte od toho nic moc. A odcházíte relativně spokojení. JCvD už delší dobu potřebuje nosní přepážku a tady se pokusil vydělat si na plastiku. Člověku by skoro ukápla slza, jak skromně působil. Žádná roznožka, žádný úder otevřenou dlaní na ucho, nebo do koulí. Prostě hrál maníka, který občas zmáčkne kohoutek a za zády má stín svýho "pika". Trochu rušivě v tom působí supermafián, který si udělá z New Orleans chovnou stanici pro těla do základů na prokuratuře. FBI, jakoby neexistovala. Poliši jsou přežraní koblihama a na akce posílají holobrádky osamoceně. Co mne zaujalo, byla těhotná "manželka". Je to už druhý film, ve kterém se snažil actorovat s vraždou těhotné, nebo jejím přímým ohrožením. Co bude příště, až se mu nebude dostávat lajna? Mafiáni ukradou kojence a rozříznou ho vejpůl na cirkulárce?! Ježišmarjá, doufám že to nečtou scénáriasté B-éček! Takový svět, kde si poněkud obstarožní a koksem sjetí herci říkají tímhle způsobem odůchod...ať si každej strčí do pr*ele. ()

Unrealik

Slabší 4 hvězdičky. Místy hloupý film (už vidím, jak si padouch ustřelí ruku a uteče policii, která je několik metrů od něj). Ovšem celkově jde o stylovou akci, kde ujde i příběh. A hlavně, Van Damme je tu ve formě, lehce záporná role mu sedla, byť ze začátku mi připomínal Wolverina. ()