Jean-Claude Van Damme se představuje v roli nečestného policajta Anthony Stowea, závislého na heroinu. S jeho povahou ho nikdo nemá příliš v lásce, včetně vlastní ženy. Jeho hlavním nepřítelem se stává Gabriel Callaghan - bývalý kolega, který se přidal k mafii. Při přestřelce je Anthony těžce zraněn a upadne do kómatu.Za několik měsíců se probere a je z něj jiný člověk. Rozhodne se dát staré věci do pořádku. Chce potrestat ty, kteří ho kvůli odhalení pravdy téměř zabili a osvobodit svoji unesenou ženu. (oficiální text distributora)

Terva

Poslali ho do komatu, teď se však vrací, aby je poslal do hrobu. Scénář : Dan Harris a James Portolese. ()

Ouwen

Docela mne bolelo to, v jakém stavu jsem viděl JCVDho. Přeci jen patří k mým oblíbencům a vidět ho na drogách, to fakt ne. Ale je to scénářem a je velmi dobře napsanej, přestřelky se mi líbily, mohlo bejt víc fightů a konec byl parádní. Ale starým filmům se to skutečně nevyrovná ()

Expendable

Můžu s jistotou říct, že tento film po Peklu Van Dammovo nejlepším filmem, které natočol po roce 2000.Herecké výkony na Van Damma ujdou, v roli fetáka nebo po komatu, přestřelky jsou na slušné úrovni i záporáci, film na mě dělá dojem kvalitního Německého krimi.Něco ve stylu Wolfův revír, ale s Van Dammem. ()

Marek1991

Divoký drsný film s veľa mŕtvolami, avšak ja som to Van Dammove kúzlo akosi nepostrehol, ja nepozerám na meno ak hodnotím film, pre mňa sú jeho filmy akčným sklamaním, tak ako Seagalove, Norrisove, či niektorých iných hercov. Napriek zaujímavosti scenára, skrátka skončil a v pamäti mi veľmi neutkvel, až mi ho museli pripomenúť obrázky a obsah. Hrdinstvo v týchto filmoch, ako aj v tomto, je tiež diskutabilné. ()

corpsy

Priemer a zase len priemer. Jean-Claude sa snaží hrať ako o život, ale musí si uvedomiť, že z béčkových vôd sa málokedy vracia. ()

Marsik

** PRIMA FAMILY - Spíše kvůli připomenutí jsem dnes po filmu po druhé sáhl. Tentokrát jsem dal přednost sledování v TV s CZ dabingem, kde se naštěstí hlavní role ujal Jirka Pomeje (kterému děkuji, že se po několikaleté odmlce opět pustil do dabingu a parádně předabovává novější filmy s JCVD. Ten totiž v mnoha případech dostával hlasy, které se k němu naprosto nehodily - viz. původní dabing tohoto filmu, kde Van Damma mluvil Daniel Dítě). Každopádně film není bůhvíjaký trhák. Na tempu se určitě mohlo přidat a JCVD je víc cool když se pere a používá high-kicky s otočkama, než když střílí všechny kolem. Ale akce byly poměrně slušné, zápletka a děj také, takže 4 hvězdičky ponechávám. Přece jenom je to film, kde hraje.....však víte kdo :) Takže 70%. ()

ConanVJ

Povedený film, i když zde hraje van Damme jinou roli, než je u něj zvykem. Akce je zde spíš střílecí, ale to mi nevadilo. 80% :) ()

Andersis

Paráda J C Van Dame už málem zhasl, ale díky tomuhle filmu je zpět. Ještě nikdy sem ho neviděl takhle hrát. Málem mi vylezli oči z důlku. První polovina kdy je Van Dame na drogách je super, druhá půlka když se snaží dat věci do pořádku už trochu pokulhává, ale stále solidní průměr. Myslím že z upadajících bývalých akčních hvězd jako je Steven Seagal, Dolph Lundgren a pan Van Dame vyhrává právě Van Dame. ()

Korbitch

Po ultra kravinách jako Teror ve vlaku nebo Inferno se Jean připomíná celkem pohodovou věcičkou Až do smrti. Přesně co jsem od filmu čekal, jsem dostal. Pár výhrad bych měl, ale o těchto filmech se nemá cenu rozepisovat. U tohoto žánru musíte vypnout a sledovat akci. ()

Ellmariachi

Často jsem si říkával: Kolikrát? Kolikrát ještě přidám 3tí hvězdu filmu jen proto, že tam je Van Damme? Můžu vám říct, že mě ta samá myšlenka napadla i dnes. Ovšem jak film krůček po krůčku postupoval, něco se začalo měnit. Ono ne jen, že tenhle kousek není špatnej. On má dokonce svoje nesporný kladný záležitosti. Od vyprávění příběhu, které se bude místy zdát dlouhý. Jenže on se jen snaží vybarvit postavu. Jak na tom je Anthony před a po... Přes nekompromisního záporáka, který sice vypadá jak IT ing, ale nenechte se mýlit. Až po neotřelý konec. Chválu si podle mne zaslouží i samotný Van Damme. Mě se totiž líbí to jak to jak postavu pojal a přenesl na obrazovku. Takže tentokrát nedávám dokonce 4tou hvězdu za to, že ve filmu je JCVD, ale dávám ji za to že v něm doopravdy podává fajn výkon a celé to drží pohromadě. Pro mě milé překvapení. 70 procent. ()

Ridick

dalsi nepodareny snimok, aj ked nie tak velmi dotrieskany, ale predsa...van damme proste nie je herec na dramu a je mi smiesno ho vidiet ako sa snazi zaujat postoj v situaci ked sa prebera z komy atd...on je stvoreny iba na akciu, kt. je tu rapidne malo, a aj ked je, tak su ta same strielacky...chybalo mi strasne nieco z van dammovej bojovej choreografie...bokom reci..to co su za hodnotenia? bud som sprosty, ale na tomto filme nie je nic zaujimave...takych 20% ()

blackrain

Van Damme hraje drsného policajta závislého na heroinu. Měl ve tváři tak strhaný výraz, že vypadal jako by měl každou chvíli zemřít rovnou na ulici. Měl se jít léčit. Všechno se mu rozpadlo pod rukama. Manželství přestalo fungovat a v práci se mu taky moc nedařilo, ale on si radši dál do žil píchal to svinstvo. Pak se nechal vlákat do pasti, kde ho skoro popravili. Byl šest měsíců v komatu. Jeho manželka ho měla stála ráda, i když mu řekla, že dítě, které čekala nebylo jeho a nebo bylo? Anthony se úplně změnil snažil se napravit chyby, které napáchal. Žena se k němu dokonce vrátila. Nakonec Calahana dostal, ale stálo ho to mnohem víc. Závěrečná přestřelka v továrně skutečně patří k těm povedenějším. Nevypínejte film při nájezdu závěrečných titulků. Nechte je zapnuté, protože se dozvíte, kdo štípnul skrytou kameru, která měla nahrávat jeden mafiánský kšeftík. Myslím, že budete překvapeni. ()

italka63

On má vlastně Segrestor pravdu, film obsahuje spoustu klišé, typu polda na drogách, polda gauner, skoromrtvý polda, podváděný polda, uzdravený polda a finále, které nekončí podle šablony. Jenže, já viděla Van Damma hrát. Viděla jsem omláceného poldu v rauši, jeho kruhy pod očima, jeho kulhající nohy i bolest z přiznání nevěry jeho ženy.Jeho děsy, které odnášejí šlapky, jeho pokoru. Neviděla jsem dvojité kopy, úžasné chvaty a ohebnost. Jen toho chlapa, co mi přišlo, že ví - a on ví - o čem je v životě řeč.To není málo. ()

Thomassi

No tak takhle vážnou roli JCVD snad nikdy nezahrál. Místami hodně dobrá kriminálka, místami zase celkem nuda. Ale na Jeana Claudea je to příjemné překvapení. Dokázal touto rolí, že umí hrát a já jako jeho fanoušek musím jen potvrdit, že jeho postava detektiva Stowea byla jedna z nejlepších, jakou kdy zahrál. Příběh nebyl špatný, spíše dramatický než akční. A právě v tom je asi můj problém. Jeana si vždy vybavím jako kopajícího nebo střlejícího než policajta, který se probírá z komatu. Tím ale nechci říct, že mu role nesedla. Naopak, jeho výkon je minimálně za 4* hvězdy, ale prostě ten příběh mi moc nesedl. Ale je to jen dobře, že se konečně chytnul a doufejme, že jeho filmy budou zase stát za vidění. ()

stration

Ideální film na noční šichtu a celkem překvapení (ikdyž podle zdejšího hodnocení ani ne). Van Damme dokázal, že když ho drží pod krkem alespoň průměrný režisér, dokáže celkem zahrát. Akce svižná, podivné experimenty s kamerou (no comment), celkem inteligentní scénář. Celkem jsem se bavil. ()

Dubro

Priemerný akčný film. Že to bratom Jeanovi, Claudeovi, Vanovi a Dammovi celkom dobre hralo na tom nič nemení. ()

Martin741

Beckove filmy mam rad, ale toto je iba priemerne becko, v ktorom hra JCVD najprv kvalitneho hajzla, a po zasiahnuti gulkou zase dobraka. Reziser Fellows je mne neznamy /aky-taky prehlad mam/, akcne sceny doslova primitivne, a zaverecna strielacka je naprosto odflaknuta. Ale zase lepsie ako hnoj typu Teror ve Vlaku. 15 % ()

Jino

Po sérii veskrze podprůměrných filmů, které Van Damme v posledních letech natočil na mě Until Death působí dobře. Scénář je sice samé klišé, a práce režiséra není nijak zvlášť dobrá, ale i navzdory těmto dvěma faktům se mi tento Van Dammovský film jeví jako nejlepší film za poslední roky. Dávám 3,5 hvězdy. ()

TomikZlesa

Nebýval kdysi Jean přeborníkem na bojová umění ? v tomto filmu sem ho v počtu ůderu maximálně předstihl, ja ale bohužel mlátil do posuvníku na přehravači :( Flipnic to vystihl, do prostřelený palice to bylo super, sice bez akce z Vandammovi strany (fyzické), ale krve tu bylo dost. Pak už jen šílená nuda a spamování přetáčení. ()