Jean-Claude Van Damme se představuje v roli nečestného policajta Anthony Stowea, závislého na heroinu. S jeho povahou ho nikdo nemá příliš v lásce, včetně vlastní ženy. Jeho hlavním nepřítelem se stává Gabriel Callaghan - bývalý kolega, který se přidal k mafii. Při přestřelce je Anthony těžce zraněn a upadne do kómatu.Za několik měsíců se probere a je z něj jiný člověk. Rozhodne se dát staré věci do pořádku. Chce potrestat ty, kteří ho kvůli odhalení pravdy téměř zabili a osvobodit svoji unesenou ženu. (oficiální text distributora)

whass

Asi nejlepší film od Van Damma.Celý film je opravdu dojemný hlavně ten konec.Myslím že toto je takový Van Dammův comeback. ()

Puchyr

Tohle bylo skvělé, fetující policajt svině a práskač jdou cí po svým bývalém parťákovy a jedna jediná kulka, která udělá ze svině lepšího člověka. Jako kdyby se po té kulce probudil do skutečného světa a snažil se napravit co posral. Jakto že to není červené? Já zapoměl vám vadí Van Damme že? Kdyby to hrál Statham asi bys te byly nadčeni, Film je pěkně zpracován a když slyším pojem akční film tak přesně takhle si ho představuju. Tohle je nádherné drama, které je na konci okořeněné slušnou akci a kulka mi se nešetří. Klidně bych se koukal dvě hodiny protože film mněl pořád co vyprávět. Zhohodle jsem byl nadčen.. 80%. ()

Rattlanake odpad!

Takovou slátaninu co natočil Jean tak to je skutečně hrůza, bohužel filmy, které v 21.století točí jsou hrozné. Tady rozhodně přestřelil a ten konec to je filmová tragédie. Ostatní herce ani netřeba komentovat. ()

Frank234

Sám chodí za ženskými a diví se, že to není jeho dítě. Budiž. je to takový policista zlobivý. Nikdo ho nemá rád, ale kulka do hlavy jakoby mu změnila celkový postoj. Jenže když pominu to, že se přeci jen jedná o velké jméno, neuvěřitelně mě irituje ten vysoký počet mrtvých. Někdy už je toho dost a je až příliš průhledné, jak vysoká je snaha scénáristy o to, aby to šlo mimo naší pozornost a hlavně, abychom se starali, zda přežijí dva lidé. 45% hlavně za to, že aspoň upoutá pozornost, není nudný a veškeré krvavější scény (jako je průlet kulky hlavou) jdou pěkně vidět. ()

tommyvercett

Velmi milé překvapení mého oblíbence Van Damma. Zajímavý příběh o napravení zlého poldy, hnusný záporák a zajímavý soundtrack dělají z toho filmu nadprůměrnou akční zábavu. ()

Duffson odpad!

Dal sem tomu sanci...62% s JCVD mi prislo zajimavy a ze zvedavosti jsem to stahl..ale byla to chyba! Strasna sracka...komplet ()

andy60

Ve filmografii JCVD patří tohle určitě k tomu lepšímu. Výhrady mám ale k tomu přerodu z feťáckého hajzlíka v čestného policajta. Pak ještě k záporákovi - žádná hrůza z něho nevyzařuje, spíš připomíná dobráckého středoškolského profesora. Sám JCVD se tady pokouší o herectví, a v první půlce jsem mu tu postavu loosera dokonce i věřil. ()