Jean-Claude Van Damme se představuje v roli nečestného policajta Anthony Stowea, závislého na heroinu. S jeho povahou ho nikdo nemá příliš v lásce, včetně vlastní ženy. Jeho hlavním nepřítelem se stává Gabriel Callaghan - bývalý kolega, který se přidal k mafii. Při přestřelce je Anthony těžce zraněn a upadne do kómatu.Za několik měsíců se probere a je z něj jiný člověk. Rozhodne se dát staré věci do pořádku. Chce potrestat ty, kteří ho kvůli odhalení pravdy téměř zabili a osvobodit svoji unesenou ženu. (oficiální text distributora)

Likan7

Celkem snesitelný. Pokud odhlédnu od faktu, že jde o "vandammovku", tak se dostaneme "jen" na blbý céčko, ze kterých se Jean-Claude už asi nedostane. V první polovině vyloženě padouch, který je furt na drogách, ve druhý části už ten starej dobrej chlapík, jen o několik let starší, než bychom chtěli. Rozhodně jsem viděl s belgickou béčkovou legendou už horší filmy, přesto Až do smrti nepříjemně nudí, je tmavej až běda a prakticky bez příběhu. ()

Nix

Dost hustá kriminálka od JCVD, kterou jsem fakt nečekal a která se snaží nenudit a pořád se v příběhu něco děje. Tady nečekejte žádné bitky ani nic podobného, co od JCVD znáte. Tohle je stará drsná škola, tady je akce založená na střílení a to je součástí příběhu. Netvrdím, že příběh má propracované detaily a je vymakaný, ale na poměry JCVD ano. Dokonce on se tady snaží i o herectví, narkomana hraje přesvědčivě a i člověka, co se snaží poučit z chyb a chce napravit vše i za cenu toho, že by se měl obětovat. Film si i díky podstatě příběhu nese vážnější notu. Mne to teda zaujalo tím, jak je to netypický, i když Jean už překvapil takovými netypickými filmy pro něj. Celkem mu to i sedne si myslím. Proto dávám i vyšší hodnocení protože se nebál vyjít z komfortní zóny a vzít filmy trochu zodpovědněji a z jiného soudku. ()

dino.h

To je ale milé překvapení. Nečekal jsem, že tento herec ještě natočí dobrý film. Jednu věc ale režisér mohl dotáhnout do konce - když byl JCVD pod drogama, tak tam měl halucinaci nějaké postavy, ke které se již nevrátil, takže asi pokus o umělecké dílo :-(. ()

john.h

Čekal jsem od toho teda trošku víc. Byla to děsná nuda. A ten konec? Ten mi k filmu tohoto typu fakt neseděl. Podle mě byl konec jen chabým pokusem scénáristy a režiséra, posunout film o úroveň výš. Bohužel to byl fakt jen chabý pokus. Navíc jsem se celkem nudil, protože tam bylo málo akce. Nejlepší akce v hospodě, když byl Van Damme ožralej, byla až moc krátká. ()

DEMON

Nechapem, ako tomuto mohol dat niekto viac, ako 3* Scenar prekombinovany - film nemal hlavu ani patu, zaporak bol mizerny, kamera ma vytacala do nepricetnosti a navyse to u nas vsetko zaklincoval odflaknuty dabing. ()

Lilien

je to síce B-čko , no prekvapivo celkom slušné. Čo sa týka príbehu , no síce niektoré dialógy sú hlúpe a záverečná prestrelka je do neba volajúce zlo a katastrofa rovnajúca sa atentátu na dvojičky ,ale čiastočne to vynahradí atmosféra, akčné scény a prekvapivo celkom slušne zahraný Van Dammeho anti-hrdina. ()

IronRocky

Na film jsem byl celkem zvědavý jaký bude a byl jsem mile prekvapeny,protože jde o celkem slušný akční film, kterému nechybí dobry příběh. Film je hodně zajímavý do doby než :skončí Van Damme v kómatu a poté už je to slabší. Akční scény jsou dobře natočený a tato role Van Dammovi sedla. ()

masekjc

Příjemné překvapení, škoda jen postřelení hlavy a zázračného uzdravení bez patrné újmy :-/ Na JCVD nadprůměr :) ()

johnsnow

Zaslúžilo by si to dve * ale Jeanovi nikdy. 23.6. 2019 Ty kokso ja som musel byť spitý alebo čo keď som tomu dal ledva 3. Šak tak skvelú krimi som dlho nevidel. Síce van damme tu nebojuje ale zato prestrelky sú dobré a krvavé a má to prekvapivý ale dobrý koniec. ()

subic

JCVD jako polda z protidrogového na heráku. Manželka je těhotná s jiným týpkem. A aby toho nebylo málo, ještě mu sejmou parťáka. Mrtvých je i víc, ale nikdo po nich nijak netruchlí. Akce je dost slabá, bývalý polda a záporák je spíš k pláči, poslední přestřelka v jakém si železničním depu je dost divoká a vyznat se, kdo je kdo, to je něco. 50% ()

WolfIssen

Vcelku vydařený, ale nevšední van Dammeho film. Za prvé v něm opravdu hraje a za druhé nevidíme žádné karate, jen krimi drama o vykoupení jednoho "narkopoldy". Dost možná se v tom van Damme našel, protože sám přece bral drogy. Nicméně mu tato role určitě pasovala více, než přiteplený hezounek, který v provizorním thajském baru kroutí prdelkou... (Kickboxer) ()

Miloško

Bojové scény,ktorými sa vo svojich filmoch preslávil Van Damme tu nevidno,z pištolou mu to svedčí tiež dobre. Toto je to lepšie čo v posledných rokoch natočil. Má to scénar,myšlienku,a dobre plynúci dej. ()

swell

Můj první Van Dammův film byl Krvavý sport. Od jeho dob mám tohoto herce spojeného s bojovými scénami našlapanými napětím a perfektním bojovým uměním. Tohle jsem v tomto filmu neviděl a chybělo mi to tam. Na druhou stranu, kdybych ho vzal jako běžný akční film, asi by to rozhodně úplný brak nebyl. Slušné propletení kladného a záporného hrdiny do jedné osoby a vcelku svižný průběh událostí mě přesvědčují o 60%... ()

honzic

Klasická střílečka, trochu netradičně pojaté, více do mysli lidí, i když nezaujme tolik, tak přeci jen byla mírně lepší než podobné jiné koniny s Van Dammem, je to tak na 2,5 hvězdy, ale díky netradičně pojatému příběhu jsem dal 3. ()

Prubner

Van Damme tu opět zkouší něco jiného, tentokrát jde o kriminální drama o policajtovi, jaké známe třeba od Belmonda či Delona. A světe div se, ono to není špatné ! Mnoho akce ovšem nečekejte. ()