Půlnoční vlak

• USA The Midnight Meat Train (více)

Nejděsivější jízda vašeho života!

M.i.k.e

těžko říct co si o tomhle myslet.Hlavní "hrdinové" se většinu filmu chovají jako idioti a dělají věci,které by normálního člověka nenapadli,tudíž největším sympaťákem celého filmu zůstavá Vinnie Jones...konec je pak poměrně zvláštní a film posouvá trošku jinam,ale to by nebyl Barker...suma sumarum,lehce zvláštní,vizualně zajímavé,místy nudné (scény mimo metro) ale i tak koukatelné... ()

Martin741

Reziser Ryuhei Kitamura mi sice nic nehovori, ale ide o kvalitny a strasidelny horor, v ktorom hra malovravny Vinnie Jones. A je len dobre, ze takmer vobec nehovori, lebo ide z neho hruza a je v celom filme vybornou postavou. Za efektivne a nasilne natocene vrazdy a definitivne som pochopil, ze kvalitnu hororovu produkciu najdem skor v EU nez v USA s jeho lacnymi teen vyvrazdovackami a roznymi umelymi pokracovaniami /Saw ...../. 69 % ()

zbyshek

Stylová kladivová řežba, která rozhodně nenudí. Vinnie Jones s tvrďáckou bravůrou odpaluje svým kladivem hlavy nic nevědoucích cestujících jako golfový míček na tyčce. Pro žánrové zasvěcence určitě top snímek. Ještě s oblíbencem Bradleym Cooperem dostává ode mne tento film další plusové body. Nejvíc se mi líbila ta atmosféra celého snímku a taky brutalita a chladnost Vinnieho Jonese, dokonale se na tuto roli hodil. 60%. ()

MrPierc

Efekty dosti přehnané, ale ten film je extrém, takže se tam hodí. Vinnie Jones se tam hodí jako BUTCHER - jen je škoda, že tam zapletly ty stvůry - to celý film pokazilo/zesměšnilo. Dobrá oddychovka. ()

Petoss1

Predstaviť si Vinnieho Jonesa ako brutálneho masochistického vraha vôbec nieje ťažké a v tomto filme ma to len utvrdilo že tento herec má riadny ksicht záporaka a takéto postavy sú preňho ako stvorené. Film je pekne brutálny a s perfektným začiatkom ktorý je zaujímavý. Na to že je to "horor" som sa nezľakol ani raz, pre takéto vraždiace, brutálne filmy by trebalo vymyslieť nový žáner pretože "horor" mi ktomu nepasuje. Všetko je pekne nasvietené, scény sú krvavé a tajomná atmosféra tomu dodáva čaro. Na konci sa to akosi zvrtlo a ja som nechcel veriť že sa z tak nádejného snímku vykľula bežná a dosť blbá vec, pretože ten koniec je otrasný a hlúpy neviem čo tým chcel scenárista dosiahnúť, nejaké krvilačné príšery(či zombíci alebo hovädá) ktorým akože slúžia dotyční páni v obleku, mám dosť a ten koniec do toho pekne dosral. Nechcel som normálny záver ale toto je silná káva. Dve * len kvôli Vinniemu. 40% ()

cariada

Brutalita jak svina. Krvavé a nechutné. Tohle opravdu není pro slabé povahy. Šílený řezník vraždí v metru a fotograf se ho snaží odhalit, že to nebude jen tak je snad víc než jasné. Ve skutečnosti to není tak jasné jak se může zdát. Jedny velký jatka (moje práce). Atmosféra je děsivá a příběh má akci a spád. Konec je zajímavý. ()

Langy10

No já nevěděl jestli se mám smát nebo brečet, to byla kravinka... dal bych odpad, ale byla to taková sra*ka, že jsem brečel smíchy, tak za to rozesmání 1 hvězda. 11% ()

TomikZlesa

Perfektní, dokonale temná a chladná atmosféra a Vinnie Jones který sem zapadá jakoby se pro tuhle roli narodil. Moc se zde opravdu nemluví což není na škodu, Vinniho dokonale kamená a hrůzostrašná tvář mluví za vše. Konec sem si již od začátku představoval nějak podobně jak to opravdu skončilo, že to neskončí normálně je jasný už v prvních minutách, ale že bude takhle temně hororový a povedený sem nečekal. ()

cubajz

dát zfilmovat něco od Clive Barkera japoncovi byl skvělej nápad - dokázal totiž přenést veškerou tu úchylnost, chladnost a brutalitu na plátno, aniž by se nějak víc odchyloval od ducha povídky a je opravdu radost na všechnu tu krev koukat:). Kolem a kolem opravdu milé překvapení s bezva řezníkem Vinnie Jonesem a efektně vychutnávanými nechutnostmi. Spoiler: Pro lidi neznalé předlohy - ty příšery objevující se v nářezovém finále mají představovat otce New York, potřebující k životu lidské maso a prezentující zkaženost nezbytnou pro existenci celého města. ()

Trainspotter

Po Cloně druhý film v jediném (silvestrovském) večeru založený na peripetii s fotografováním, tentokrát s mixem řezničiny, skvělé obrazové stylizace a trochou krvelačných potvůrek. Kamenná tvář Vinnieho Jonese opravdu způsobovala zřejmé mrazení v zádech, stejně jako vždy působicé poblikávající světlo pozdního metra řítícího se potemnělými tunely na červenou. Docela jsem ale nepochápal, jak zázračný foťáček a film to mohl mít, že mu v noci bez jakéhokoliv zábleskového zařízení mohli vyházet tak krásně exponovaný fotky. Míra strachu: 5/10 - mráz běhající po zádech. AR: 2,35:1 - Super 35 ()

DruidKarel

832. hodnocený film: Vinnie Jones je vážně řízek a svou vizáží se hodí jenom do takovýchle bestiálností. Film má obyčejnej hororovej příběh, kterej je však okořeněnej skvělou atmosférou, kterou nabízí prostředí newyorkského metra. Jenom ten závěr je hodně podivnej. Možná, že by stálo za úvahu pokračovat druhým dílem, kde by se proti Bradley Cooperovi postavil novej "kladnej" hrdina. 4* to jistí, protože tohle se mi vážně líbilo. 4* ()

dubinak

Na večer jsem chtěla něco hodně krvavého, brutálního a násilnického. Myslela jsem, že těžko na něco takového narychlo narazím. Ale ejhle. The MIdnight Meat Train naprosto splnil mé požadavky, a to jsem se kolem něj motala už dlouho. Japonská režie je na pohled naprosto zřejmá, klasické záběry z prostorů metra, spousta krve, vypichování očí, zpomalené záběry, stříkance na kameře, to jen potvrzuje japonskou mentalitu a styl natáčení. Vizuálně velká bomba. Všechno je to tak ocelově studené a špinavé, přesně to, co od typu tohoto hororu očekávám. Atmosféra se taky line pěkně uceleným způsobem a je to téměř po celou stopáž poutavé. Když opomenu to, že se mi Bradley Cooper do této role skoro vůbec nehodil a že tam bylo pár nelogických maličkostí, byla to uspokojivá projekce. Při závěru mi okamžitě naskočil film The New Daughter a když budu shovívavá, nezavrhnu to kvůli naprosto nečekané pointě, kterou by spousta lidí nečekala ba aby se jim zamlouvala. ()

Stallone

Jsem obrovský fanoušek hororu, ale toto se vážně nepovedlo. Začátek je velice slibný. Zaujal mě nápad fotografa v nebezpečných, nočních ulicích. Hlavní záporák charismatický, jeho ´´mordovací´´ nástroj neokoukatelný a Brooke Shields krásná. To jsou ale jediná pozitiva filmu. Příběh po čase začne nudit a Bradley Cooper přehrávat. Ani jednotlivé vraždy nejsou dobře natočené. Když u toho chybí reálnost a logika, nemůže snímek působit syrově a uvěřitelně. Pro ty kteří mají nakoukáno jako já film nedoporučuji. Někdo, kdo s horory začíná, ať se klidně podívá. Zjistí, jak se horor natočit nemá a v budoucnu má velkou jistotu, že ten další horor bude lepší. Zde je toho prostě hodně špatně, hlavně scénář, Cooper a závěr, který chce šokovat, ale mě uspal! Tady je prostě nutné sledovat mě, aby se člověk nenapálil. Hodnocení mezi 1-2*. Dám horší 2*. ()

lakikaki

Masaker. Technicky i prakticky. Odhliadnuc od vizuálne vypiplaných nechutností, ktoré do sýtosti nakŕmia každého fanúšika detailne snímaných trpiacich či umierajúcich postáv a ktoré naopak divákov so slabými žalúdkami prinútia žalúdok vyprázdniť, je totiž nesmierne vydarená aj technická stránka filmu. Talentovaný režisér prišiel s veľkým množstvom skvelých nápadov, ktoré nasnímal veľmi schopný kameraman, pridala s k tomu vydarená hudba a (až na zimomriavky naháňajúceho Vinnieho Jonesa) ničím výnimočné, ale predsa uveriteľné herecké výkony a hoci sa scenár za úplne dokonalý označiť nedá, výsledkom je aj tak vynikajúci horor, po ktorom už nočákmi cestovať nebudete. The Midnight Meat Train si zaslúži skôr silné štyri hviezdičky než slabších päť, ale som z neho príliš nadšený na to, aby som mu tú piatu nedoprial. ()

McLushi

Nevím jestli jsem já blbej nebo je to blbej film, ale hodně věci mi přišlo nelogických a celkově to bylo takový zmatený. Vinnie Jones byl hustej a pár scén se mi taky líbilo, ale to je tak všechno. Dvě hvězdy, který dávám jsem ze sebe musel hodně dlouho potit... ()

Pajky3

Hlavním kladem je rozhodně Vinnie Jones, kterej naprosto skvělej. Je to docela maso, krví se tady nešetří. KOnec jsem rozhodně nečekal, ale fakt to byl mazec, takže to tam pasovalo. Hlavně to s tou ženou fotografa.... ()