poster

Temná hmota

 • USA

  Dark Matter

Drama

USA, 2007, 88 min

Režie:

Shi-Zheng Chen

Scénář:

Billy Shebar

Scénografie:

Dina Goldman
(další profese)
 • Padme_Anakin
  *

  Neoslovilo. Napojení neaktivováno. Nadmíru nudné. Nic nového. Nerespektuješ „ne“, neposloucháš, následuje nakládačka. Nedoceněnému nedochází nutné. Nápor nezvládne. Násilí neschvaluji. Nehumánní.(21.6.2014)

 • Fr
  **

  ,,99% vesmíru tvoří TEMNÁ HMOTA. Nevidíme ji a proto ji nikdo nevěnuje pozornost. Ale já ji vidím. Díky matematice.“.... Talentovaný student se stává pravou rukou profesora a má před sebou vidinu, že si splní své nejen vědecké sny. Pak však začne řešit problém, JAK UCHOVAT SVÉ VLASTNÍ MYŠLENKY, když pracuje pro někoho jiného? A z následné názorové rozepře se ,,nezberchá“. Vytratí se z něho mladické nadšení, ten oheň, který žene vědce v před. ŽIVOT NENÍ JEDNODUCHEJ! A co já s tím? Nejde o střet kultur, ale o teorie, kterým nerozumím a vyloženě jen o ten okamžik zlomu. Prostě nuda. A konec je pro mě stejně překvapivej jako nepochopitelnej. Prostě vědci.. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Potřebuju vysvětlit význam slov ,,už budu“. 2.) Chci vidět Galaxii v hrníčku. 3.) Stále ještě si myslím, že temná hmota je ukrytá v lebce. PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(11.1.2011)

 • sochoking
  ****

  1. Meryl Streep môže po tomto filme veselo apelovať na komparz do Romerových zombie movies. 2. Laurence, Cindy a malý Noel je typický obraz čínskej rodinky. Pravej čínskej rodinky ! (Tie ich mená ! )(25.2.2011)

 • bassator
  ***

  Opravdu nečekaný pro mne až šokující průběh příběhu se zbytečně tragickým koncem... - 2011 - 60%(2.1.2012)

 • anderson

  ČESKÁ DVD PREMIÉRA: H.C.E. = 19.12.2010 - Vydanie "do pošetky". (12.12.2010)(12.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace