Zametač stop

Cleaner

Čistič

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2007, 85 min

Velmi průměrná kriminálka, která staví na hereckém obsazení a slušné režii, jenže ke dnu ji stahuje tuctový hollywoodský scénář. Film, který se do zítřejšího dne vykouří z hlavy a nezanechá žádné stopy. Na druhé straně ale při svém sledování nevzbudí žádné rozhořčení. Celkový dojem: 50 %.(2.1.2009)

Velmi solidně rozběhlá a dost netradiční zápletka, která se ale postupem času utápí v klišoidních vodách. A to až k nemastnému finále. Po technické stránce se nedá nic vytknout. Škoda - opravdu bylo zaděláno na velmi slušnej počin...(5.3.2011)

To co zbude po mrtvole je váš osobní svinčík, a to je problém. Já ten problém řeším, uklidím a vy mi zaplatíte, kdo nechce, uklidí si sám. Ano smrt je tragická, ale taky je to velký byznys. A kdo odklidí vás?(30.3.2009)

Zaujimavy pribeh a pritom mi tu vobec nechybali ziadne automobilove nahanacky, na ktore som bol v minulosti od Rennyho Harlina zvyknuty. V tomto pripade ide o zaujimavy scenar, kde sa Jackson pokusa rozlustit, kto planoval vrazdu a hlavne kto ho poslal odpratat stopy po mrtvole skor, nez tam prisla policia. Pritomnost Eda Harrisa a Evy Mendes ma este viac potesila a hlavne aj to, ze Renny Harlin konecne natocil po dlhej dobe solidny film, ktory stoji za pozretie. Zatial najuspesnejsie filmy Rennyho Harlina su SMRTONOSNA PAST 2 (1990) a CLIFFHANGER (1993)... 30.04.2010 _______ Samuel L. Jackson - (Tom Cutler) +++ Ed Harris - (Eddie Lorenzo) +++ Eva Mendes - (Ann Norcut) +++ Luis Guzmán - (Det. Jim Vargas) +++ Keke Palmer - (Rose Cutler) +++ Maggie Lawson - (Cherie) +++ Produkcia: Samuel L. Jackson +++ Hudba: Richard Gibbs +++(30.4.2010)

Není práce jako práce. Některá zaměstnání jsou skutečně zajímavá. O této práci jsem viděla několik dokumentů. Nemohla bych ji dělat, takže před těmito lidmi mám respekt. Herecké obsazení je kvalitní a atraktivní zároveň. Samuel L. Jackson se pro podobné role krásně hodí. Celý tenhle příběh je postavený na něm.(11.1.2013)