Zametač stop

Cleaner

Čistič

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2007, 85 min

Nejdříve jsem se bál jak bude vypadat spojení S.L. Jacksona a Eda Harrise, ale ukázalo se to neopodstatněné. Tito herci patří mezi špičku a ukázali, že stáří neznamená konec kariéry. Výborný kriminální film se zajímavou zápletkou a celkově koukatelným dějem. Určitě jsem se nenudil. Tento film všem vřele doporučuji(20.6.2008)

Stylově natočená kriminálka, samozřejmě plná žánrových klišé, avšak s výborně obsedantně čistotou posedlým Samuelem L. Jacksonem v hlavní roli. Kamera a celkový vzhled je vskutku krásně "značková", pokud to tak mohu nazvat. Eva Mendes je jako vždy krásná a Luis Guzmán se snad pro podobné role narodil.(25.10.2009)

65%(4.1.2009)

Průměrné krimi každým coulem. S.L. Jackson nám tady ve filmu mírně nabral hmotu (přibral).(20.11.2008)

• MATADOR

Zde Renny Harlin bohužel přestřelil. Film o bývalém policistovi ( S. L. Jackson ), který má opravdu zajímavou profesi Zametače stop nebo-li uklízeče v daném slova smyslu. Zametač stop je originální ve filmech oním řemeslem, které se mi líbilo a úklid byl zpracován velmi dobře ( rozuměno jeho postup ). Ale i tak je škoda, že se najde "pouze" dobrý námět, ale scénář je na tom nakonec podstatně bídněji. A zde to opravdu nezachrání ani ty známé tváře, což je velká škoda. PS: Na mistra Propera to prostě nemá !(19.11.2008)