poster

Zametač stop

 • USA

  Cleaner

 • Slovensko

  Čistič

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2007, 85 min

 • Tony.cs
  *****

  Nejdříve jsem se bál jak bude vypadat spojení S.L. Jacksona a Eda Harrise, ale ukázalo se to neopodstatněné. Tito herci patří mezi špičku a ukázali, že stáří neznamená konec kariéry. Výborný kriminální film se zajímavou zápletkou a celkově koukatelným dějem. Určitě jsem se nenudil. Tento film všem vřele doporučuji(20.6.2008)

 • BoPo
  ***

  Dobrý priemer. Dokázal som si predstaviť z tohto námetu viac ako mi umožnil tento film.(24.9.2009)

 • korbitch22
  **

  akční polo bůh devadesátych let Renny Harlin natočil těžce průměrné drama, které prakticky začíná jako komedie.Opravdu vtipný start kdy se seznámíme s velice zajímavou prací hlavního hrdiny se zvrtne v drama, které neví jak dál.Ve filmu se prakticky nic neděje ,žádné velké politcké tlaky ani veliké útoky od policie, jen rodiné drama, zabitý potenciál a původní myšlenka zadupaná v nenávratnu. 35%.(22.3.2010)

 • moviesfan
  **

  Zajímavá pointa, zajímavý herci, vcelku nudné zpracování. Škoda. Hodnocení: 40%(9.4.2008)

 • M.a.t.t.
  ***

  Cleaner sľuboval veľa, ako neotrelým námetom, tak hereckou zostavou, v konečnom zúčtovaní je len denifinívnym potvrdením, že Harlin už nie je to, čo býval. Hoci z tak chatrnej zápletky, v ktorej ešte aj dramatická línia funguje lepšie ako kriminálna (a pritom obe ponúkajú málo), sa veľa vyťažiť nedalo a body má aspoň za snahu. Zapamätania hodný moment v podstate žiadny a ani kvalitná herecká zostava nezakryje fakt, že tento po takmer všetkých stránkach priemerný kúsok by sa ďaleko lepšie vynímal na videu.(31.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace