poster

Zametač stop

 • USA

  Cleaner

 • Slovensko

  Čistič

Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2007, 85 min

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Příběh neexistující mrtvoly, spolehlivě úplatných strážců zákona a jednoho dezorientovaného uklízeče, má sice solidní start, ale pak nějak pozapomněl vygradovat do nezapomenutelného rozuzlení. Nepovažuji to za chybu herců, neboť Samuel L. Jackson pátrá po pravdě dostatečně věrohodně, Ed Harris parťáky do nepohody prostě umí a o přesvědčivosti vnad Evy Mendes snad není třeba pochybovat, ale Harlin svou šanci na napínavý thriller tentokrát neproměnil.(16.7.2011)

 • genetique
  ***

  Harlin ešte zďaleka nemá svoje dni spočítané a s béčkovými scenármi si vie stále slušne poradiť. Nádych moderného spracovania je zreteľný (ale chvalabohu menší ako pri reklamovo pôsobiacom 'The Covenant') a úpadok klasickej atmosféry 90tych rokov sa stále vzďaľuje. Na herecké obsadenie je radosť pozerať, nie preto, že by predvádzali oscarové výkony, ale že sa vôbec stretli v takomto zložení spolu. Takže kto si chce pozrieť neoriginálne originálny thriller so slušnou atmosférou, má šancu práve pri filme 'Cleaner'. 70%.(19.4.2009)

 • mysiak
  ***

  Variácia na Dextera so známymi hercami, menej krvi a nie tak dobre natočené...typická krimi(20.2.2009)

 • korbitch22
  **

  akční polo bůh devadesátych let Renny Harlin natočil těžce průměrné drama, které prakticky začíná jako komedie.Opravdu vtipný start kdy se seznámíme s velice zajímavou prací hlavního hrdiny se zvrtne v drama, které neví jak dál.Ve filmu se prakticky nic neděje ,žádné velké politcké tlaky ani veliké útoky od policie, jen rodiné drama, zabitý potenciál a původní myšlenka zadupaná v nenávratnu. 35%.(22.3.2010)

 • 3DD!3
  ***

  Docela pěkná podivaná se skvělými herci v hlavníh rolích. Výborný námět ale scénáristi nedokázali pořádně využít. Vlastě až na pár scén jde o běžné policejní drama, které skrývá jen pár světlých míst a pár užitečných tipů na čištění skvrn. No a taky bych od Harlina čekal víc akce.(17.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace