Bývalý policista, který se nyní protlouká jako čistič místa činu, se nevědomky podílí na krytí trestného činu ve svém posledním zaměstnání. (Filmbox)

rador

Cleaner mi skôr pripadal ako ďaľšia nudná epizóda detektívneho seriálu, než celovečerný film. Zápletkou je policajná korupcia, vrahom osoba s ktorou sa stretávame od začiatku... Proste klasická detektívka. ()

CrazymanM

Slušný filmeček,s dobrými herci a zajímavým příběhem,také ovšem spousta klišé.Délka filmu byla tak akorát,dobře natočeno,jen mi tam chybělo "něco" navíc?! ()

honzic

Celkem dobrý film, Jackson to zahrál celkem spolehlivě a ani ostatní herci nehráli zas tak špatně, i když o třídu níže. Kvalitní jsou zejména záběry kamery a střih, který přirozeně upoutá a i když dopředu je brzo jasné, kdo je vrah, tak rozplétání jde pomaleji. Chybí mi tam více zápletky a napětí, ale to asi nebylo účelem tohoto celkem vydařeného filmu. Hodnocení: 60 % ()

DonBraso

Dalo by se určitě z tohohle případu udělat větší díru do Světa, ale uběhlo to sakra rychle. Námět hodně zvláštní, kór když vezmete, že vlastně všichni skoro ví co děláte jako bejvalej polda,co potká po letech kámoše policajta, který do vraždy hodí víc, než by se dalo/nedalo čekat. Atmosféra by byla,herecky fajn, jen si prostě říkáte, že by každou další minutu mohlo přijít něco ještě lepšího, než vidíte.Ten motiv malinko jsem si říkal jako proč, ale určitě né špatná kriminálka.Jen nesmíte čekat zvraty. Mně to kupodivu ani tak nevadilo.75% ()

david666

Super začátek, kdy S.L.Jackson popisuje svou práci. Ty záběry jsou opravdu originální a "chutné". Nedoporučuji o toho jíst (tak jak jsem to udělal já), protože Vás asi brzy přejde chuť:-). Pokud ještě nevíte kdo za "to všechno" může a jaký měl motiv, je vše v pořádku a vypadá to na slibný thriller. Avšak závěrečné rozuzlení je prachbídné a to, co se tvůrci tak dlouho snažili navodit, závěrečných deset minut totálně znehodnotí. ()

pursuer

Dobře provedený a vtipný napínák, který nijak nezlehčuje situaci, přesto však pobaví i inteligentním humorem. Nejen že se naučíte, jak zacházet s mrtvolou v kvartýru, připomenete si, jak se vychovává dcera, ale vštípíte si názor, že manželkám a nejlepším kamarádům se prostě nesmí věřit :D Film slupnutej jako jednohubka... Výtečná jednohubka. Radost pohledět. ()

ElisD

Právě to sleduju ... zatím to vypadá dobře, zvlášť kamera, jsem napjatá, co bude... tak tomu se říká prekérní situace! Trochu to přibrzdilo, ale film mě baví. ()

brasek

Potencionálne skvelá kriminálka s vynikajúcim námetom. Bohužiaľ ostalo len pri potencionálne. Slabo vyrozprávaný príbeh s ešte slabším nádychom krimi, príliš balastu okolo príbehu Samuel L. Jacksona a finálna pointa je dosť naivná. Škoda premárneného potenciálu. ()

aannemer

Místy hodně zmatené. Samuel L. Jackson tradičně výborný, o ostatních hercích to již tvrdit nemohu. Zklamal i Ed Harris. ()

Kozlowski8

Poměrně tuctový příběh, který je ale dobře zpracován, takže to není nudné. K tomu výborná hudba a solidní herecké výkony. 65%. ()

Misha.d

Za děj 5*, za S.L. 5*, za hudbu 10* a za kameru Oscara! Ty Dexterovské záběry bordelu, který S.L. uklízí bez mrknuti oka, jako kdyby si uklízel šuplík s ponožkami, jsou fakt super. Jsou to tak dobré (až umělecké) záběry, že člověk ani není znechucen tím, co vlastně tou stěrkou z toho skla stírá :-) A zpomalené Matrixové pohledy do hlavně ze které se ještě asi 5 minut kouří, jsou prostě boží. A ještě ke všemu je to vše obohaceno skvělou hudbou, která tu práci kamery ještě naleští a posype sezamovými semínky. Super kulturní zážitek a film který určitě stojí za skouknutí. Kdo má rád Jacksona, určitě nebude zklamán jeho hraním. Příjemně mne překvapila i Mendes, o jejímž hereckém talentu se dá dost polemizovat. Tady jí to docela sedlo a zahrála to dobře a přesvědčivě. Při titulcích jsem si dokonce říkal, ze si to snad klidně pustím ještě jednou ;-) ()

oceanic6

Od prvej sekundy až do úplného konca čistý priemer! Neviem prečo sa hviezdy ako Samuel L. Jackson, Ed Harris alebo Eva Mendes dali nahovoriť na tento film. Zápletka znie zaujímavo, ale ten kto vymýšlal scenár si vela námahy nedal. Napriek tomu ale vdaka réžií Rennyho Harlina, ktorému to stále ide dobre len si vyberá nesprávne filmy, pri filme vydržíte, aj ked si viem predstaviť že keby vznikol tento film s béčkovými hercami a v televíznej produkcii, výsledok by bol vlastne taký istý... ()

feho312

Mam velke nutkanie dat 5*... Skvely vykon Samuela L. Jacksona dava inak mierne ndpriemernemu "kriminalnemu filmu" iny rozmer. No a e to krasne doplnene krasnou (a vobec nie zlou) Evou Mendes ... Mono nie uplne objektivne, ale proste vyborny film ;) ()

dextrush

Zaujímavé povolanie Toma Cutlera, pekná zápletka na úvod, no príbeh dosť sklamal. Myslím, že film mal na viac, ako sa podarilo vyťažiť Rennymu Harlinovi. Slabé dialógy, jednotvárne prostredie, slabšie výkony, s výnimkami niktorých hercov. Takto to bol len priemerný film. ()