Právnička Sofie (Amanda Peet) vždy zajišťovala přísun peněz do domácnosti, zatímco Tom (Zach Braff) ji hýčkal a staral se o dům. Teď je po narození miminka čekají velké změny. Sofie se rozhodne užít si mateřskou dovolenou… Tom nastupuje jako asistent marketingu v reklamní agentuře. Jeho šéfem je Chip (Jason Bateman), který od střední školy Sofii miluje. Příchod Toma je pro Chipa jedinečná šance, jak se znovu o Sofii pokusit. Špinavé triky, podrazy v práci, vyvolávání hádek mezi manželi. Tom začíná ztrácet půdu pod nohama a vyděšeně sleduje, že Chip mu přebírá nejen manželku, ale také rodinu. Musí zapojit veškeré schopnosti, aby zákeřného šéfa zastavil… (oficiální text distributora)

ScarPoul

Absolútne obyčajná romantická komédia, so sympatickým Braffom, krásnou Peetovou a slizkým Batemanom. skokrát videné, stokrát predvídané a vlastne ničím nezaujímavé, tak prečo ma to dočerta potom tak bavilo?? neviem či to bolo tým že Zach Braff je u mňa sympaťak čislo jedna a jeho looserstvo mu doslova žeriem alebo tými jednoduchými morálnymi fórikmy, ktoré ma bavili po celý čas. Čo sa týka technickej stránky, je to slabota a myslím tým úplne všetko od réžie , ktorá je rutinná a scenár ktorý aj keď písali dvaja chlapíkovia, neukázal nič nové. takže čo tento film zachraňuje sú herecké kreácie Batemana, ktorý si svoju úlohu užíva a aj Braffa, ktorý v nepodarených záberoch doslova padá na zem od smiechu. na večerné popoludnie vhodná oddychovka. ()

slunicko2

Americký pokus o crazy komedii. Charismatický Zach Braff (v jiných filmech taky scénárista, režisér, hudební skladatel i produkční) popsal tento film na svých webovských stránkách docela přiléhavě. Cituji...I promise you will laugh. It is silly and goofy (like me.) It is by no means anything deep...,dodává realisticky a nakonec svým divákům vzkazuje: ...You're the best fans a fellow could ask for... No jo, co dodat... ()

cab

Dalsi z romantickych komedii v hlavni roli se (Zach Braff) hrajiciho Toma, ktery tentokrat resi komplikace v jeho vztahu s prekrasnou akorat otehotnelou Sofii (Amanda Peet) a tez celi netradicnimu prostredi ve firme, kam byl nove prijat Bobem, ktery je zaroven jeho tchanem a reditelem spolecnosti. I pres tuto skutecnost mu nejvetsi kapky dava jeho primy nadrizeny Chip, jez je navic postizeny, byvaly spoluzak jeho mile a dobry pritel Boba. Dobre rozjety a zahrany film je nadmiru komplikovany a zaroven ztraci na tempu i vtipnosti v mnoha prehnanych a nezvladnutych situacich. Avsak zlaty stred bez problemu obhaji. 55% ()

Djkoma

Zach Braff je obrovský talent a je velmi sympatický. Na každý jeho film nebo roli se těším moc a moc. Když se k němu přidá roztomilá Amanda Peet, která stále lépe vypadá než hraje o sympatie k hrdinům není nouze. The ex však vchází na tenký led, kde se s obtíži snaží udržet na hranici vkusu a nesklouznout k trapnému humoru a laciným vtípkům. V několika okamžicích je humor opravdu úžasný (basketbalové utkání) a někdy trapný (vše okolo sexu mezi Amandou Peet a jejím spolužákem na vozíčku). Pokud všechny tyto výkyvy divák zvládne užije si slušnou komedii, která mohla být mnohem povedenějším. Snad bude mít Zach Braff příště o trochu šťastnější ruku při výběru další komedie. ()

Mes-siah

Už mnohokrát otrepaná situácia, keď si zamestanec, ktorý ma problém si udržat prácu, stretne zo šéfom, ktorý neznesie konkurenciu a je egocentrik, sa stretnú vo firme z veľkým priestorom na voľný čas. Film, ktorý sa snaží byť vtipný, no nedarí sa mu to a stale naražky na invalidov ma už po pár minutách prestavalo baviť, priam až rozčulovalo. Film je ľahko predvidateľný a ničim neoriginálny. Taká ľahká komedia na začiatok týzdňa na odreagovanie. ()

• První filmová role Charlese Grodina (Bob Kowalski) po 13ti letech. (HappySmile)