foto

Josh Charles

  • nar. 15.9.1971 (44 let)
    Baltimore, Maryland, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Joshua Aaron Charles se narodil 15. 9. 1971 v Baltimoru Allanu Charlesovi, reklamnímu agentovi a Lauře, novinářce Baltimore Sun. Svoji kariéru začal v devíti letech v tzv. stand-up comedy. Jako teenager navštěvoval Stagedoor Manor Performing Arts Center v New Yorku a Baltimore School for the Arts.

Jeho filmovým debutem byl film HAIRSPRAY v roce 1988. Následující rok si zahrál ve filmu DEAD POETS SOCIETY, který získal Oscara za scénář. Objevil se i v dalších filmech např. THREESOME, PIE IN THE SKY či S.W.A.T. V roce 2009 jsme ho mohli vidět ve filmech BRIEF INTERVIEWS WITH HIDEOUS MEN a AFTER.LIFE, ale především v seriálu THE GOOD WIFE. V roce 2010 se můžeme těšit na SONNET FOR A TOWNCAR a WEAKNESS.

Josh hraje na kytaru a je velkým obdivovatelem Felliniho. Má rád baseball a americký fotbal, fandí Baltimore Orioles (baseball) a Baltimore Ravens (am. fotbal). Dříve randil s Jennifer Connelly.

Ayahuasca

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace