Mladý pár je během své romantické cesty motorovou loďkou zaskočen bouří. A ke všemu se jim pokazil motor. Jsou tedy nuceni strávit noc na odlehlém bezlidném nemile vypadajícím místě. Když najdou opuštěný dům, ve kterém se můžou schovat před deštěm, zjistí že přece jen tu nejsou sami. Skupina brutálních vrahů se rozhodla pobavit na jejich účet. Ale mladý pár se nehodlá vzdát bez boje. (LIVINGDEAD)

korbitch22

Další z řady vidlácké vybíjené, tentokráte po Australsku.Páreček nesympatických měšťáků vyrazí rybařit, samozřejmě motor se podělá a tak je potřeba se někde upíchnout.Co čert nechtěl, plesnivý dům obývají tři mongoloidní koňomrdi a může začít další klišoidní céčko o hovně.Ve filmu není žádný výrazný moment, který by stál za řeč.Děj se odehrává pořád na jednom fleku, nedočkáme se žádných pořádných naháneček či pastí.Dvojice se nemá za co mstít, jelikož se jí vlastně nic nestane.Trochu jsem doufal, že ta kráva dostane dvojitou penetraci, načež se jí ještě do huby udělá fotr a ta městská bábovka se vzchopí a všechny řádně vykundí.Ne bohužel, dočkáte se jen pár slintů a zabitého klokánka (což mě nasralo) a pěkné prdelky.Nuda bez tahu na branku a bez invence.Už mě tyhle sterilní mrdky riadně serou.Jediný plus hudba.30%. ()

heyda

Velké překvapení. Na malém prostoru se podařilo vybudovat neuvěřitelně silnou a tíživou atmosféru, které pomáhají i fantastické herecké výkony všech zúčastněných. Jen ten závěr (poslední 3 minuty filmu) mi trochu kazí celý dojem z filmu. Kdybych byl přísnej, tak kvůli tomu dám 4 hvězdičky, ale zase na druhou stranu si tento horor zaslouží, aby se zobrazoval na csfd červeně a né modře, takže dám maximum. :-) Ke všemu Nadia Fares je neuvěřitelně sexy. ()

virus10

No chtěl jsem dát 3 hvězdičky za ten velmi pomalý rozjezd, ale když vydržíte asi tak 20 minut, tak se to solidně rozjede. Hlavní hrdinka převezme otěže a hnusáci nemají šanci. Past při znásilnění, no auu...ale dobře mu tak. ()

TheEvilTwin

Klasický buranský torture horor, který jsme tady už měli na tisíc variací. Co z toho, že posledních 20 minut je pěkný gorefest, když 60 minut předtím se nic neděje, vizuálně je film béčkový a sterilní a celé je to takové nezáživné. Až si říkám, jestli jsem vůbec sledoval stejný film jako ostatní... ()

Pítrs85

Storm Warning je exploitation, kterých jsem viděl už docela dost, přesto v lecčems vybočuje. Možná je to tím, že s australským hororem jsem se tu setkal vůbec poprvé a filmaři z australského kontinentu se s tím teda vůbec nemažou. Naštěstí se nebáli přidat i kousek humoru a hlavně notnou dávku zanícení pro tento hororový subžánr, se kterým nakládají jakoby v old-schoolovém balení- a to bude možná ono, čím Storm Warning vybočuje od podobných snímků- nestříká tu pouze krev, ale i nadšení pro danou věc. ()

eraserhead666

Mnohdy mám hodně rád, když si pouštím film, o kterém nevím vůbec a naprosto nic. Název tohohle ve mě vzbuzoval očekávání nějakého přiblblého televizního více sci-fi než horroru. Místo toho jsem ale ke své obrovské radosti dostal náležitě syrový, drsný, krvavý, napínavý, nápaditý, v mnoha ohledech originální a nechutný, s dobře napsanými a odehranými postavami a velmi, velmi uspokojující náklep. Je až překvapující, že buranský horror takový ještě může být. Mít to trošku originálnější zápletku a ne jen provedení, s pátou bych neváhal. ()

ARI50

Musím to napsat ale je to brutál, moc se neděje ale to co se odehraje stojí za to, scéna při pokusu o znásilnění je dobře promyšlená a celkový boj o přežití je good. Herecky dobře zapůsobí film a svojím místem a nápadem chválím celou akci. ()

JASON_X

Bažiny, slepá říční ramena, mangrovy... a rodinka vraždících buranských psychopatů. Ne, nejsme v Louisianě, jak by z onoho krátkého popisku mohl leckdo usuzovat, ale v Austrálii. Ale to je asi tak jediný podstatný rozdíl ve starém, známém a osvědčeném scénáři - páreček bohatých a sebejistých měšťáků zabloudí v pustině, a při hledání pomoci zaklepe na ty nesprávné dveře. Už ta gumová šukací panna na gauči uprostřed neskutečně zasviněného "obýváku" dává tušit, že v téhle chaloupce nebydlí úplně normální farmáři... Co se bude dít dál a jak to dopadne, je snad každému už předem jasné. Za zmínku ale určitě stojí francouzská "Mac Gyverová", která kromě fyzických předností oplývá i nápady na sestrojování roztomilých pastí a hodně originálních antikoncepčních (vlastně spíš antikoitálních) prostředků - její úžasný lahvový "pesar" mě naprosto nadchl. Ale jelikož blbeček režisér nechal skoro půl filmu opět nějakého joudu blikat stroboskopem (na konci už naprosto nesnesitelně!), protože té noci musela být samozřejmě "náhodou" opět bouřka jako prase (jak originální!), dávám průměrné tři a jsem spíš otrávený, než pobavený jinak hodně podařeným filmem. ()

Morholt

Typická zápletka. Manželský pár se dostane vinou nepředvídatelných okolností do úzkých a azyl najde na zdánlivě opuštěné farmě. Na té však přežívá rodinka psychopatických zabijáků, která se rozhodne užít si nějákou tu legraci. Nepřišlo to s ničím novým a celkem se to táhlo, ale na druhou stranu bandička šílenců byla správně ujetá, hlavní představitelka krásná a filmaři si parádně vyhráli se zabitím jednotlivých aktérů - zejména taťkův konec stál za to. 50% ()

Radka_86

Výbornej kousek!!! Pravda zápletka není neoriginálnější, atmosféra je spíše průměrná ale všechno vynahradí povedený gore scény a velmi vydaření burani-hnusáci. Hlavně ta krásná hlavní hrdinka se ukáže jako pořádně nelítostná a krutá dračice. Líbilo se mi jak si poradila s taťkou - to byla drsná vychytávka, a její práci bravurně dokončil ten bafan :) ()

corpsy

Do zlatučka upečené exploitačné prasiatko. Všetko, po čom fanúšikovia túžia, je v tomto snímku krásne podané. Z počiatku to vyzerá na tuctovku, ale keď sa hlavná ženská hrdinka vybaví pekne drsnou antikoncepciou, človek si povie, TAK TOTO ÁNO! Humus zaistený. ()

sidzej

Fajnovy australsky zanrovy narez. Posledna tretina rulez- MacGyverovske vychytavky, brutalne tempo a solidne gore. 75% ()

Astaroth12

Jeden pár si išiel na romantickú plavbu na loďou.Len potom uviaznu na jednom mieste a to sa im stane skoro osudným,lebo hľadali pomoc ale až toľko nadšenia mať nemali keď našli opustený dom.Ty vidláci ktorým tak troška obsadili dom niesu len tak normálny ale to sa dalo čakať.Príde na psychické týranie aj na fyzické aj na ľahkú erotiku.Príbeh je predvídateľný aj odpozeraný ale hlavne že bavil.Zneškodnenie prvého vidláka bolo dokonalé a premakané.Celkovo tento film mal nudné časti ale aj naozaj svieže a totálne premakané.Krvák to je tiež,logika tu je poskromne ale ináč veľmi vzrušujúco zaujímavý film. ()

ledzepfan

hehe tak tohle je fakt V POHO :D...Nevím co nenapsat a moc nespoilovat...Snad jen to,že je to film,který se k mému milému překvapení-zvrhnul směrem,kterým jsem to vůbec neočekával...Je v tom dost černého humoru a Jedno obrovské poučení,které zní : Všechny díly MacGyvera,které v mládí nakoukáš-ve středních letech jako když najdeš :D :D ()

hous.enka

Jeden z nadprůměrných snímků tohoto žánru. Oč větší pitomec byl on, o to větší hrdinka byla ona. Chyběla mi snad jen nějaká flashbackovka k rodince na ranči,ale jinak jsem spokojená. ()

Zayl

Solidní přírůstek do hixploitation. Tradiční schéma, kde byste originalitu těžko pohledali, ale zato technické zpracování je bez výhrad. Storm Warning splňuje všechny složky - hutnou atmosféru, gradaci děje, nepříjemné tísnivé pocity a špičkovej závěr. Nezklamaly ani herecké výkony, jak ústřední dvojice, tak vyšinutých maniaků. Ve svém subžánru určitě jedno z toho lepšího. ()

LV.Helter

Hiexploitation žáner je takmer mrtvý, takže každá remeselne dobre spracovaná žánrovka poteší. Ako povečšine príbeh je naoko nepodstatný. Začiatočné nekonečno trvajúce zábery skoro somna vymlatili dušu, ale hneď keď sa dostanú na slovo záporaci začína práva zábava. Navýše burani sa nechovajú vobec ako amaterskí zmrdi a to filmu pridáva štipku civilnosti. Na druhu stranu najdú sa tu aj zakladné chyby, ale žiadna nebola taká razantná, žeby to film poslalo do kolien. Naopak je to skvelé remeslo a zaverečné psycho je naprosto famózne. ()