Půjč mi svou ruku

Snúbenica na prenájom

I Do: How to Get Married and Stay Single

Komedie

Francie, 2006, 90 min

Pomilionté zpracované, zase to stejně dopadne, ale tady závěru předcházejí zajímavé trampoty s netypickou rodinkou hlavního hrdiny. Nemá cenu čekat nic zásadního, ale jen se bavit - potom čtyři hvězdičky nejsou nadhodnocené. Bohužel závěr se nedokázal vymanit z mnoha klišé, takže jen vkusný humor dohání mírné drhnutí. Udělal jsem velkou chybu, že jsem film sledoval s dabingem. Jednak Charlotte Gainsbourg musí mít určitě krásný hlas a druhak dabing se příliš nevyvedl a mnoho scének kazí.(31.3.2009)

70% Můžu doporučit, nenáročný film, který pobaví.(4.8.2009)

Povedená komedie, jíž vévodí sehrané duo Chabat-Gainsbourg. Sado-maso scéna puštěna asi třikrát, ačkoli viděno před pár lety, tahle scéna se mi hned vybaví.(13.11.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $29,915,329(2.11.2008)

Vlastně to není komedie, ale horror. Všichni chlapi jsou tu slaboši a podpantofláci (hlavní hrdina je v tom mistr), všechny ženy jsou tu vypočítavé mrchy (Gainsbourg umí smlouvat). Myšlenkově se to vemi podobá Báječným létům pod psa, protože i zde jsou muži jen loutky pod taktovkou matek či manželek. Nevím, zda se to ženám zdá romantické, ale já bych do té rodinné rady G7 nejspíš hodil granát.(4.3.2011)

• - Pro roli Sandrina dítěte si režisér vybral vlastního syna, Lazara Lartigau. (Snorlax)