Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

lukasch

Skoro dvouhodinový film o tom, co všechno musíte podstoupit, aby si z vás v base neudělali děvku. Na poměry Schneidera dobrý film, i když trochu vykrádá Shawshank nebo Sandlerovu Trestnou lavici. ()

Tydlidáš

Je vidět, že to je Robiho první film na režijnim křesle. Neni to nic extra. Taková průměrná komerční americká komedie, ale občas sem se i zasmál pač Schneider je dobrej komediant..... Na takový odpolední, poobědový kouknutí na telku.... Prostě nic složitýho...=) ()

Alewar

Bavil jsem se! Kameronovou jsem ani nepoznal, Bob Snapp je lepší herec než bojovník, m,ěl by mu to někdo říct :D 3 a 3/4 hvězdičky ()

Nons3nse

Už podla traileru som vedel že Big Stan bude dobrá komédia. Príbeh o chlapíkovy, ktorý pôjde o 6 mesiacov do vezenia kvôli podvodom. Stan mal hrozný strach zo znásilnenia, a tak sa postupne začal pripravovať na to,čo ho čaká vo vezení. Za 6 mesiacov sa dokonale naučil použivať Kung-fu. Nečakal som, že to bude až také dobré. Smial som sa od samého začiatku až do konca.Váhal som, či tomuto filmu dám 4 alebo 5 hviezdičiek, ale nakoniec dávam 5. Proste skvelá komédia na ktorej sa dá poriadne a hlavne s chuti zasmiať... ()

dopita

Rob Schneider téměř vždy hraje v hrozných debilitách, tentokrát se rozhodl jednu takovou debilitu i režírovat. No, mohlo to bejt mnohem horší, občas se ve filmu vyskytne i humor. ()

Kevadros

Proč se stydět...i když normální konzumní USA komedie se mi spíš nelíbí...tahle mě fakt odrovnala. MISTR nezapomenutelnej :). ()

Káronoš

Slabší komedie s vkusnými i méně vkusnými vtipy. Charaktericky se jedná o naprosto typickou a všední americkou komidii, která v sobě nenese žádný věrohodný odkaz či vypointovanou zápletku. Hodnocení : 4/10. ()

TERRORDROME

Začína to dobre, slizký obchodník má ísť do väzenia a strašne sa bojí že ho tam budú znásilňovať, tak sa rozhodne stať neznásilnitelným. Dopomôct k tomu mu má majster bojových umení David Carradine, ktorý vyzerá akoby vyliezol z kontajnera, fajčí ako továrenský komín a s chuťou si usiera zo všetkých šaolinských pindov čo prednášal v seráli Kung-Fu. Výcvik je zábavný, horšie je na tom samotný pobyt vo väzení kde to už zdaleka nie je také vtipné. Snáď až na scénu v ktorej všetci tí obrovský potetovaný muklovia usporadúvajú čajové seansie a chovajú sa ako deti v škôlke. Spomenúť treba aj ich záverečný tanček, to ma teda pobavilo. Škoda že tá druhá polovica filmu ďaleko zaostáva za tou prvou a ani slušné bitky to nespravia. ()

Schuldiner

Co tohle jako mělo bejt?! Už dlouho sem neviděl tak trapnou a nudnou komedii, kde se nachází v ději tolik neskutečných blbostí... Skoro odpad! Zasmál sem se přesně 3x. ()

Haymar

Na Schneiderovu režisérskou prvotinu to zas tak strašný nebylo. Sice to bylo celý trochu křeč (přeci jenom, seš víc "Deuce Bigallow" než novodobý "Bruce Lee") ale i tak to kupodivu celý fungovalo a bavilo (víc než sem čekal). Carradine tam sedl jak zádel na hrnec a dobře paradoval (nejen) sám sebe ()

Milodar

Absolutně dementní, pošahaná parodie kund-fu filmů, kde leitmotivem je nevyžádaný pich do pánského análu. Naštěstí je to velmi vtipné. ()

Warle

A tady půjdu moc rád proti proudu a dám plný počet. Je mi úplně ukradené, co si snad celý svět myslí o Robu Schneiderovi a jeho "neherectví", protože já se většinou ve filmech, kde hraje, parádně bavím. Big Stan je toho super příkladem. Mně tahle jednoduchá americká jednohubka prostě dokonale sedla :) A má to dokonce i fajn soudtrack -> YouTube ()

Malicka224

Jak řečená ,,komedie" z vězeňského prostředí. Akční film bych to absolutně nenazívala, nic ,,akčního" tam ani pořádně nebylo. Film mě neohromil, ale ani neurazil. Pro večerní oddych pro práci jako stvořené, chvílema se člověk nad některými situacemi zasměje. ()

orkadimenza

Z mého pohledu se jedná o velmi příjemnou komedii, odlehčení vězeňského prostředí vůbec neškodí, ba naopak, vede ke skvělému pobavení. Pěkné vykreslení postav (Stan, praštěná Mindy, nekompromisní Mistr a třeba Robbie či táta Raymond) jen podporuje komičnost a nechybí tu ani nějaké opravdu vtipné hlášky. Bavil jsem se dobře. ()

berry.77

Schneider to je změna často se mi z něho zvedá kufr,ale tady mě malinko i zaskočil sice silně pochybuji o jeho neznásilněné postavě,ale budiž má nás to donutit se zasmát co se mu docela povedlo. Triky sou dost mizerné příběh slušný a nástup neznásilněného borce pod učitelem David Carradine,ktereý mě fakt dostal hází tam samé husté hlášky a to ke všemu hulí jako fabrika. ()