Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

mimozakon

Super komédia o podvodníkovi, ktorý sa pred väzením naučil byť neznásilnitelný a v zápätí nastolí vo väzení poriadok. Jednoduchý príbeh, vtipné situácie. Roba Schneidera moc nemusím ale tu ma milo prekvapil. ()

DjMetal

ppci komedia :D...taky sralko urevany :D ked tam mal ist a potom aky borec. Super podivana a ten usek s jeho zenou a tym robertkom:D:D..no koneeec:D ()

casef

Čekal jsem, že to bude naprostá kravina, ale podle hodnocení tady jsem neodolal a zhlédnul to. A jsem mile překvapen, Roba Schneidera jsem předtím moc nemusel, ale tady docela perlil. Hodně tomu pomáhá ten největší mistr David Carradine a totální blbka Jennifer Morrison. ()

Yahey

Třeskutě vtipná crazy komedie z vězeňského prostředí, pokud ujíždíte na přiblblé přisprostlé demenci, aneb jak si uchovat anální panenství mezi vězeňskými gorilami. ()

Clark_Kent

Rob Schneider a jeho srandy. Jen k dobrému uvolnění a je dobrý poukázat na legendu D. Carradine, kterej zaskočil. Tréninková pasáž moc pěkná. Musíš to cítit, musíš cítit svého protivníka a poznat jeho záměry. ()

Ex_Machina

„ Bože, oni ma tam znásilnia“. Keby šlo o môj venček, tak by som bol tiež neskutočne vydesený. Nie som stavaný na americkú basu, na slovenskú možno, ale na tú ich nie. A preto by som spravil to čo Stan. Vzal si pol roka odklad, aby som sa potetoval, vyhľadal niekoho ako je David Carradine a plne sa mu odovzdal. To znamená okrem iného jesť škorpióny, nechať si lámať prsty a nechať sa vešať za bradavky. Ale za pol roka budem úplne niekto iný a to nie ja sa budem báť basy, ale basa mňa. ()

Mes-siah

Slabý, vystrašený, sebecký Stan(Rob Schneider), ktorý je obchodník s nehnutelnosťami, je zatknutý za podvody. Je aj právoplatne odsúdení, no s polročným odkladom, potom čo Stanov právnik podplatí sudcu. Je s toho tak frustrovaný, že sa rozhodne na väzenie pripraviť najlepšie, ako sa dá. Po neuspešných začiatkoch, konečne natrafí v tmavej temnej uličke na podivného chlapa, čo si nechá hovoriť "Master". Ten ho po dohode zasvetí, do tajov bojových umení. Stan sa začne tvrdo pripravovať na tažký väzenský život neúprosným treningom pod vedenním Mastera(David Carradine). Až príde deň, keď má Stan nastúpiť na výkon trestu a od teraz je len na ňom aký si spravý rešpekt vo väzení. Nežná komédia z väzenského prostredia, ktorá poteší len srdce nenáročného diváka. Ale poteší, aj to sa ráta. Režijne to je na priemernej úrovni, ale na režijnú prvotinu klobúk dole. ()

Suomi

Celkem slušná parodie na akční filmy van Dammovského typu-půl filmu cvičit a pak to všem natřít, komedie se rozjíždí, když se na scéně objeví David Carradine,jako mistr kung-fu, který má cigára stále po ruce.Scény ve vězení jsou povedený, někdy je humor dost zmatený, ale i tak je tento film,pro Schneidera, z těch povedenějších. ()

Averelli

Ačkoliv je nezvyklé vidět Roba jako uhlazeného pána s určitou dávkou sexapealu, lze si zvyknout.. koneckonců, nebude takový až do konce filmu :). Jelikož si sám film režíroval, docela by mě zajímalo, zda-li si roli vzhledově upravil podle sebe.. copak Robe, už tě nebaví rozcuchaní "úchyláčci"? Ale my tě takhle milujeme!! :) Další film, kde už od začátku znáte konec, ale bavíte se od začátku až do konce.. za nejlepší scénu filmu považuji paradoxně začátek .. přiznávám se dobrovolně, já bych od něj ten apartmán koupila taky :) a konec? To už si jen užíváte pohodový pocit který vás zaplňuje při pohledu na vězeňskou idylku :) Kamenujte si mě, ale stojím si za svým, Rob Schneider je frajer i jako uhlazená vězeňská pusinka :) Stále marně čekám, kdy se konečně dočkám filmu, kde bude hrát hlavní roli s Adamem Sandlerem, protože potom už mi nebude stačit stupnice hodnocení.. ()

pekas

Překvapivě dobře udělané akční scény (kdo by v Schneiderovi hledal celkem věrohodného bijce?), zato chvílema slabší fórky o lásce mezi vězni. Ale zase výborný Carradine a jeho hlášky. Dobrá byla taky Jennifer Morrison v úplně jiné roli, než ji známe z Dr. House. Celkem solidní čtyři hvězdy. ()

kolik27

No tak jako určitě stojí za shlédnutí, jelikož Rob Schneider co se týče komedie tak hrát umí, ale i přes to místama nějaké umravňování vězňu bylo hodně najivní ... ()

fordhont

Od filmu se Schneiderem jsem čekal sprostější humor, i když právě to moc nemusím. U tohoto filmu se dá zasmát, je to příjemná parodie na aktuální akčňáky z vězení. Přestože se dialogy i scény držely na jakési (dnes už běžné) lehce přisprostlejší vlně, pár vět zde vůbec nemuselo zaznít a film by byl daleko příjemnějším. ()

Cortesz

Docela solidní komedie, kterou si sám zrežíroval a odehrál pro mě ne zrovna moc sympatický komik Rob Schneider, ale dá se snést. Tato komedie má dvě části, samozřejmě je zábavnější ta z vězení, ale výcvik Davida Carradine je také zábavný, tak jako sám Carradine, od kterého jsem to nečekal. Celkově mi trošku kazilo zážitek všudypřítomné vulgární až fekální homur a situace, který je tak typický pro americkou komedii podobného ražení. ()