Snivokraj (2022)

Od animáku "Soul" za mě nejvíc touchy fantasy pohádka za poslední dobu. Hodně se mi to líbilo a bylo to silný. Jason jako totální exot ze světa snů mě bavil. Myslím, že by si měl vybírat víc takovýchto střeštěných divno-rolí, sedí mu to. Moc hezký film.

Duna: Část druhá (2024)

Dámy a pánové, tak toto je v topu. Dávku je nám to víc dynamiky, dramatičnosti i vývoje postav, než se stihlo v jedničce, ale pořád si to trží to správný epický a rozvláčný tempíčko. Já byl tedy jako náročný divák velice naplněn při návštěvě kina.

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Vlastně mě to docela bavilo. Je to totální akční fantasy jízda. Sice milion klišé, ale pěkně zpracovaných. A samozřejmě totální VFX onanie. Pohádka dobrá, a dobrý je za tři. ;)

Temný případ (2014) (seriál)

Výborně vystavěný, napsaný a zahraný oba hlavní charaktery 1. série. Temná atmoška vidláckýho kousku USA devadesátejch let. Drogy, holky, mašiny, vraždy, a ty dialogy a rozdílnost obou detektivů, to je prostě masterpiece. A super intro song!

Clouds (2020)

Za mě to je asi nejinspirativnější film roku 2020. Sice tam všechno zní jako klišé, ale je to opravdový. A herecký výkony a obsazení se tady hodně povedly. No... asi tak.

Chainsaw Man (2022) (seriál)

Tak tohle si užívám! Hodně poctivý anime plný super divnejch a zajímavejch postav, hustejch krvavejch soubojů s divno-démonama a erotický japonský ulítlosti, co řeší každej teenager. Hodně palec hore!

Modrooký samuraj (2023) (seriál)

Za mě určitě nejlepší anime roku 2023. S každým dílem jsem si říkal, že to je ještě lepší. A ve výsledku to tak fakt bylo. Hodně pěkně vyprávěný a postupně servírovaný příběh, který pěkně zapadá. Plus hodně cool/brutální souboje. A hlavní postava je opravdu démon!

Matroš (2015)

Tohle mě dost bavilo. Poutavě natočený filmeček.

The Last of Us - Season 1 (2023) (série)

Tenhle seroš jsem si hodně užil. Super atmosféra, pěkný budování postav a tohohle postapo světa. Už se těšim na druhou sérii, co nedávno potvrdili.