Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

MIHLIK

Robe, Robe, Robe na prvotinu fakt dost dobrý , poslední dobou se roztrhl pytel z filmi z vězenskou tematikou ale jaksi se to ujalo a mě se to fakt líbilo. ()

afroman001

Tak tohle je dobrá komedie Rob Schneider nezklamal. Kdo má rád komedie jako Zvíře, Striptér tak vřele doporučuji opravdu sjem se zasmaál. ()

mansonn

Kokos tak toto bola pecka.Som ten film uz videl asi 5 krat a stale sa na tom smejem.Stary Carradine ,ktory kedysi hral shaolina v serialy,teraz uci bojovat Schneidera,ktory ma ist do vazenia.Super vtipne hlasky a aj situacie,napr.:a co sa ma stat?mam doufat ze me riti narostou zuby?....)))))oplati sa urcite pozriet a aj napalit ()

Chlo0opek

Ten film byl tak šílenej, že stále přemejšlím, za co mu dát "jen" 4*. Ale nemůžu příjít na nic, za co bych mu je dal. Dyť já se u toho řehnil pořád. Třeba jen taková dohoda, že se vězňové nebudou znásilňovat, poté jejich následné smlouvání o podmínky, první setkání se spoluvězněm a jejich "domluva" o postel, neustále hulící trenér i s jeho metodama (jednoprstový zabiják, strava, posilování se sudy plnými vajglů, bradavkové posilování-kdo by jen tušil, že bude někdy potřeba:),..) a prostě skvělej Stan tomu fakt dávají na frak. Nebo když Stana poraní ve sprše žiletkou¨- ten jeho výraz se slovy: "Ty vole, budu tam mít jizvu!" - to je prostě od Roba supr zahraný.:) No nic, dávám za 5* - Rob mě prostě pobavil a to se cení! ()

Slouby

Oni mě znásilníííí=)))...myslim že se film povedl, i když v bojových scénách působil Schneider trochu nevěrohodně ()

saaaky

Ač plný dobrých vtipů, se slušným námětem a provedením mě tento snímek až tak příliš nezaujal. Tak i tak je tam stále cítit jedno velké americké klišé a chabé herecké obsazení. Proto také 3 hvězdy a zařazení do šedi průměru. ()

Margay

Stanova ženuška s nejblonďatějším mozkem, který jsem v poslední době viděla, mě pobavila už jen tím, že ji znám jako velmi chytrou Cameronovou z House :) ()

chaosteory

Na Schneidra hodně slabý komediální počin, proto nemůžu říct, že by film stál na něm. A co ta zápletka, Kriste taková konina. Ale víte co? Já to viděl po docela těžkým dnu, kdy jediné co mě lákalo byla postel a jen tak z nudy jsem zapl bednu. Jelikož mi to nic neříkalo, dal jsem tomu šanci a doufal, že usnu do první reklamy. Nejenon že jsem neusnul, ale Schneiderova blbost mě donutila to dokoukat a ohodnit ho víc, než bych věřil. Kolem půlnoci nepotřebuju duchaplný děj, potřebuju právě tohle, zakrslého kriminálníka, kterého zajímá především to, aby mu v lágru nenatrhli prdel. Scény, kdy se Stan učí bojovat byly spíš slabší, tam u mě víc bodoval Carradine, ale ve chvíli kdy se přesunul film do věznice začal vládnout zase on. Nápad, napravit věžně a udělat ze všech bratry jedné rasy ("Neviděli jste Spektrum? Dělali testy DNA, všichni jsme z Afriky, i já jsem černej") byl tak, tak debilní, že ho může ukočírovat snad jen Rob. Díky tomu pak scénář sází víc na hlášky a vtípky celku, než na oneman show. V době vidění mě to prostě bavilo. ()

PetrMinarik

Ten největší se mi jeví jako podprůměrná komedie, s tak trochu homosexuální tématikou. Film se začíná rozjíždět až ve chvíli, kdy se herec (a režisér v jednom) Rob Schneider stane žákem Mistra .Ten ho naučí techniky boje, aby se byl schopný ubránit ve vězení proti násilníkům. Když Rob nastoupí do vězení, hned první den si doslova vybojuje respekt... Film mi tak trochu připomíná drama od Franka Darabonta Vykoupeni z věznice Shawshank. Stejně jako ve Vykoupení, tak i v Ten největší se vězeň v podstatě vykoupí z lapáku. Osobně jsem se u filmu celkem nasmál, i když ne kvalitou vtipů, ale blbostí... 40% ()

agentkenny

Jste moc připnutý na detailech lidi. Tahle komedie byla a je pořád k popukání - Rob Schneider má svůj styl herce a režiséra, jako každý jiný. Bláznivé komedie mám prostě rád. ()

sebajda

Velmi směšný, zábavný a dobře udělaný film. Filmu bych nic nevytknul. Film který se zařazuje podle mého k konkurentům nejlepším filmům! Doporučuji. ()

mhmm

Boží herci,boží příběh a boží cvičení bradavek jen černouška s vypadanými zuby mi bylo líto.Dávám mu 95% ()

Pythonator

Sem sa řezal smíchy jak sviňa, řeklo by se u nás na dědině. Takže žánr komedie byl úspěšně naplněn a já dávám pět hvězdiček, protože říkám, že to je sakra zábavný film. Pokaždé, když se oběvil v záběru Carradine, parodující sám sebe, křenil jsem se od ucha k uchu. Odpor lidí k Robu Schneiderovi dokážu pochopit, ale nedokážu pochopit, že se někdo nezasměje u tak dobré komedie nebo, že si nepřizná, že by tak pitomý film mohl být i dobrý film. ()