Rolling Stones (koncert)

Rolling Stones

Hudební / Dokumentární

USA, 2008, 117 min

• prsvl

Cože, tohle do kina? Scorsese už asi neví jak by vydělal. A že tam ten jeho rukopis byl poznat. No ne no. Obyčejnej koncert, na kterej se rád podívám na dvdčku, v kině to byla po hodině nuda.(19.7.2008)

Mé vlažné hodnocení spočívá hlavně v tom, že nejsem fanouškem Rolling Stones a i když mám pár písniček od nich rád, tak když slyším třetí za sebou, tak mě prostě nudí. Stejné je to i s tímto filmem- po dvacetiminutách mi už nenabídl nic, co by mě nějak zvlášť zaujalo - prostě dobře natočený koncert Rolling Stones.(30.12.2011)

• bassator

43rd KVIFF 2008 - HORIZONS - Horizonty, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 1.41/269(23.8.2009)

• Gimp

Keith vykouří své tři cigarety - maximum co má dovolené od doktora. Mick nám zatancuje a žďouchá rozkrokem do zadečku Christiny Aquilery. Erekce se už bát nemusí. Ono ustát to, že se stáváte velkoburžoazním dědulou, proti kterému jste před 40 lety brojili je asi to největší stonovské umění. Zároveň je to ale taky solidní křeč.(19.7.2008)

Tak jelikož Rolling Stones neholduju zase tak moc, jak bych asi jako fanoušek kytarové muziky měl, a jelikoz jsem i od Scorseseho čekal, že koncertu dá daleko větší dokumentární slupku a ne jen pár archivních rozhovoru tak za mě jen tři hvězdy. We cannot set Mick Jagger on fire.(16.8.2010)