poster

Motel Auvajs (festivalový název)

 • anglický

  Motel Hell

Komedie / Horor

USA, 1980, 102 min

Režie:

Kevin Connor

Kamera:

Thomas Del Ruth

Hudba:

Lance Rubin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • peter12
  *

  Námet je totálne šialený a bizarný. Nielenže príbeh mal veľa nezmyselností, ale je tu aj veľa dialógov, niektoré pobavia, ale zas niektoré sú celkom mimo. Dlho sa behá len po záhrade, vedú sa prázdne reči, film má rozťahané až ubíjajúce tempo a veľa nudných i hluchých miest. Vážne, scenár bol jeden s najhorších, aké som kedy videl, totálne zaostalí. Neskutočne mi tento film nezapasoval a to sa tvorcovia dosť snažili, aby diváka upútali niečim novým, no zaujímavé nápady tu sú, ale ich realizácia vyšla úplne na prázdno. Koncová bitka v mäsokombináte s prasacou hlavou navodila troška svižnejšiu päťminútovku, ale to už bol len malí výkrik, ktorý ma nemohol presvedčiť o dobre odvedenej prace.(17.7.2015)

 • Isherwood
  ***

  Motel hello aneb Tajemství výroby vepřových pochoutek. Komedie je to spíše v náznaku, mnohem více je to neskutečně užvaněné béčko, které se hodinu a půl příšerně táhne, aby v závěru naservírovalo naprosto bombastický souboj u řeznické linky se dvěma řetězovkami v rukou a maskou prasete na hlavě. Chtělo by to více obskurních scén jako obdělávání zahrádky, kde sazenice nahradila živá lidská těla (zvláště taková sklizeň je pak opravdu působivá), a pak by tenhle motel stál za více než jenom stominutovou zastávku.(4.9.2007)

 • darkrobyk
  ***

  Milý, ale nijak nevybočující příběh o Motellu Hello, který vlastně není o motelu, ale o Vincentově zahrádce. Všichni, kdo zavítají do blízkosti farmy, jsou vítáni s otevřenou náručí. Usměvavý postarší farmář se svojí tělnatou sestrou, co má od úsměvů ďolíčky ve tvářích, se o každého příchozího vzorně postarají. V jejich péči se z nich stanou rostlinky, které je třeba ošetřovat, přihnojovat a pravidelně kontrolovat, než přijde doba sklizně. Osobně bych se více odvázal a udělal z toho rozjuchanou třeskutou řezničinu...ale připouštím, že chvílemi jsem se hezky bavil - zahrádka, udírna či souboj na pily (kdyby to nebyla komedie, tak dědek neměl šanci), našly se i napínavé momenty - nejen koupání v jezeře. Sečteno a podtrženo slušné 3*.(5.5.2015)

 • Bloody13
  ***

  Hororová blbinka natolik šílená, že člověk se u toho zákonitě MUSÍ bavit (a dvojnásobně to platí na Otrlém divákovi). Ulítlá sourozenecká dvojice si za domem na zahrádce pěstuje vedle zeleniny i bezbranné lidské tykve, ostatky jejich majitelů pak výborně poslouží jako tajná přísada do oblíbených uzenin. Dosažení naprosté absurdity pak navíc pomáhá sexy blondýnka (ano, kozy ukáže a rozhodně stojí za to si na ně počkat), která, coby naivní oběť, rychle zapomene na svého mrtvého nabíječe, a zamiluje se do psychopatického kmeta. Stockholmský syndrom hadr! No a ty dialogy jsou kapitolou samy pro sebe. Takže fakt sranda, pokud tedy nečekáte vážný hixploitation ve stylu Texaskýho masakru a jemu podobných kamarádů. Silná trojka.(10.3.2013)

 • Radko
  **

  U nás kolovala taká mestská legenda, že také tie bielepotrhané franforce v čínskej ostrokyslej polievke tam Číňania dávajú z placenty novorodencov. Prečo by teda bravčové lahôdky nemali byť vyrábané spôsobom ukázaným v moteli Hell(o). To by teda nevadilo. Len spôsob akým to je podávané evokuje to horšie z obdobia 80. rokov - nezábavná zábava, nudné dialógy, vtipnosť za každú cenu - aj za cenu neskutočnej nudy. Azda len zobrazenie dvoch úchylov a záverečná bitva v prasacej maske zdvíhajú celok z odpadu kamsi do mierneho podpriemeru.(27.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace