Miliardář Nerio se utopil a jeho smrt vyvolala hotové pozdvižení. Navíc zemřel bez dědice. Ve skutečnosti však měl Nerio tajemství – před lety adoptoval v Bosně chlapce jménem Largo. Ten je ovšem momentálně ve vězení poté, co byl křivě obviněn z obchodu s drogami. Jde jen o souhru okolností, nebo o dobře připravenou akci, která jej má zbavit dědictví? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Ruslan

Tak včera jsem to viděl konečně na barrandově a musím říct , že to celkem ušlo. Krásné prostředí prosluněného Chorvatska k tomu celkem solidní a sympatická hlavní postava. Zvraty v ději to mělo taky celkem slušný , ale chybělo mi tam víc akce. Většinu stopáže se tam jen kecá a akce je tragicky málo. Tři zasloužené a pěkné hvězdy. ()

dogzila

Nič prekvapujúce nič negatívne, pobaví, nepokazí večer, skoky v čase sú trochu brzdou, dej prehľadný, ale cakum prásk odporučím nakuknúť. ()

pepito25

Prima zápletka, krásne Chorvátsko, herecké výkony priemerné. Rodena môžem vždy a všade, Kristin Scott Thomas však trochu sklamala... bol som u nej v minulosti zvyknutý na niečo, čo viac utkvie v pamäti. Rozhodne sa z toho dalo vytĺcť aj niečo viac. Nenudil som sa, ale od začiatku do konca ma nič vyslovene nenadchlo. ()

Pierpa

Dobrý francúzsky thriller, podľa mňa mal všetko čo potreboval...V pohode zápletka, dobrý herci, proste sa my to páčilo...dávam 4 ()

Sao Saoi

Prekvapivo viac než len príjemný thriller. Musím priznať, že sa chlapci z FRA pochlapili. Taký malý Jason Bourne, uveriteľný James Bondm aj keď samozrejme aj tomuto hrdinovi praje šťastena tak ako má, teda nadmieru :)... Ale film postráda hluché miesta a stavia na zrozumiteľnom scenári. Niektoré pasáže by sa mohli ešte vyšperkovať aj hereckým podaním (Kristin Scott Thomas by to mohla zahrať ešte chladnejšie a vypočítavejšie)...A k príbehu nádherné scenérie prostredií, v ktorom sa odohráva film... Celkovo aj na moje prekvapenie 73%... ()

mmiri

Dobrý akční film, bez typických amerických příkras, pěkné prostředí, slušný děj. Je to film tak na pomezí 3 a 4 hvězdiček,ale musím dát ty 4 protože v evropě se málokdy urodí slušný akční film a taky samozřejmě bod nahoru za Karla Rodena. ()

aneken

Překvapivě zajímavej akčňák se slušně postavenou zápletkou. Moc jsem od něj nečekal, ale bavil jsem se nakonec velmi dobře;) ()

Sandai

Tenhle film mě mile překvapil. Čekal jsem béčko a vyklubala se z toho kvalitní a zajímavá akce. Scénář je cekem nekomplikovaný, ale svižný. Hrdina je sympaťák, akční scény povedené a hudba je kvalitní. Je to povedený a svižný snímek. ()