• swamp

Až na pár hlášek (ta jedna hvězdička) naprostá nuda, trapný ne-děj a předčasná senilita.(30.10.2009)

• Cival

"A vám se ten film jako líbil, pane Horník?"(1.11.2007)

• Karlos80

Děs, bída a utrpení..Celé to bylo nějaké toporné, film plný doslova nudných dialogů a zbytečně siláckých řečí, celkově tedy značně nezábavné, spíše nuceně vtipné abych byl přesný ale hlavně bez dejě..! Čtvrtníček sám jistě není dobrou zárukou kvality a osvědčené srandy ale to si zřejmě režisér nemyslel:-) Podstata a smysl filmu tedy skoro žádný...Hodně nepovedená záležitost, češi jsou v poslední době opravdu velcí mistři na hovadiny velkého formátu:-( Ta jedna hvězdička jen za postavu šíleného Rudolfa Hrušinského ml., který to však sám neutáhnul. Film drahej za pětku, dývko bych nevzal ani zadarmo:-)(4.7.2009)

Silena kokotina, ale dokaze to pobavit. Pribeh je na jednu stranu celkem originalni, ale zaroven dost kokotskej a jednoduchej, ale dava prostor jednotlivejm postavam, ktery obcas sehrajou nakou vostrou scenku nebo hodi dobrou hlasku, navic vyber hercu se fakt poved a krome hlavni dvojky Ctvrtnicek, Polasek potesi hlavne Hrusinsky. Akorat mi prislo, ze kdyby se tam dalo vic navstevniku, ktery by mohli mistni prudit, byla by to daleko vetsi sranda, takhle to je vicemene jen na par postavach, ktery nemaj misty co hrat. Je to sice blbost, ale jelikoz jsem se docela bavil a film si na nic nehraje a chce jen pobavit, tak to na ty 3* bude.(20.4.2008)

• D.Moore

S Petrem Čtvrtníčkem, Jiřím Lábusem, Josefem Poláškem a Magdalénou Sidonovou je u vody docela legrace a ta řádka povedených scén Posledních plavek se povedla jen díky nim. Nicméně opravdový film to zkrátka moc nepřipomíná (natožpak dobrou komedii) a čím blíže je konec, tím silnější má divák pocit, že se může stát úplně cokoliv a bude to jedno.(17.7.2016)