poster

Poslední plavky

 • Slovensko

  Poslední plavky

Komedie

Česko, 2007, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marigold
  *

  Zlaté (beze)dno české kinematografie. Jak hluboká je tahle králičí díra?(7.1.2010)

 • Superpero
  **

  Nebylo to úplně děsný. Čtvrtníček je oka a Hrušínskej byl fakt šílenej magor. Zato Polášek je megakokot nesympatickej a hrát taky neumí. Prostě fuj. Nebylo to ani moc vtipný, zato to vizuálně vypadalo hezky. A hudba se tam hodila a díky ní to mělo i jakous takous gradaci.(29.4.2009)

 • MMR
  **

  Jediné, co stojí za zmínku, je hudba u závěrečných titulků. Ale dávám dvě za docela ucházející konec. Jinak nuda.(11.3.2011)

 • Radek99
  **

  Kdyby se tenhle hrubý filmový materiál rozumně sestříhal do 20 až 30 sekundového klipu, mohl to být jeden z nejlepších příspěvků České sody... Takhle je to POSLEDNÍ filmový projekt Petra Čtvrtníčka, kterému jsem slepě a nekriticky věřil...(19.2.2009)

 • LION-MR.T
  ****

  Nesnáším Čtvrtníčka,zválště kdy z uvádění Kinoboxu udělal pouze trapnou frašku,ale tahle komedie,nemůžu si moct se mi hodně líbala na takových 75%. No je to píčovina,ale nebere se tak vážně jako jiné nové české filmy v nichž i ti nejzkušenější herci prostě odříkávají text. Tahle komedie o sobě ví,že ej debilní a nevadí jí to. Nejlepší hlášky. "Minule to bylo 9,opakuju 9 lžiček. A to mě prostě sere." "Až budou sněžit hovna!" "A zrovna se na to nevyseru.""Až ho sežeru tak ho vyseru a pak ho znovu sežeru."(29.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace