Poslední plavky

Poslední plavky

Komedie

Česko, 2007, 100 min

• Ekser

Ale záverečná pesnička ma totálne prekvapila !(14.5.2011)

• Djoker

Velká očekávání nakonec velmi uškodila následnému hodnocení. Je to pohodová komedie, ale děj vyznívá úplně do ztracena. Neřikám, že jsem se ani jednou nezasmál. Čekal bych však víc než tři dobrý vtipy. Jednu hvězdu dávám z velké části za slušné herecké obsazení.(29.8.2009)

• WANDRWALL

Košilatý název a starý ubrus. Vyhodit!(30.7.2010)

• Karlos80

Děs, bída a utrpení..Celé to bylo nějaké toporné, film plný doslova nudných dialogů a zbytečně siláckých řečí, celkově tedy značně nezábavné, spíše nuceně vtipné abych byl přesný ale hlavně bez dejě..! Čtvrtníček sám jistě není dobrou zárukou kvality a osvědčené srandy ale to si zřejmě režisér nemyslel:-) Podstata a smysl filmu tedy skoro žádný...Hodně nepovedená záležitost, češi jsou v poslední době opravdu velcí mistři na hovadiny velkého formátu:-( Ta jedna hvězdička jen za postavu šíleného Rudolfa Hrušinského ml., který to však sám neutáhnul. Film drahej za pětku, dývko bych nevzal ani zadarmo:-)(4.7.2009)

• JANARYBA

Pořád jsem se těm "plavkám" statečně bránila, ale nakonec neubránila. Dobré téma, k dispozici taková partu herců a udělat z toho takovou trapárnu, to už je umění.....ale pár "ftipných" scének tam přeci jen našlo a na rozdíl od spousty jiných příjemnějších průměrných filmů si tento alespoň budu pamatovat.(15.1.2010)

• - Jiří Lábus při natáčení hodně improvizoval. (Fenk)

• - V improvizovaném bufetu Tropikana teklo z pípy nealkoholické pivo, které bylo díky teplému počasí nepoživatelné a rychle se kazilo. Proto herci pili pivo lahvové. (Fenk)