Poslední plavky

Poslední plavky

Komedie

Česko, 2007, 100 min

• sud

V první řadě se připojuji k většině s konstatováním - je to blbost. Jasně, ale s tím nejspíš i tvůrci počítali, že natočí jenom takovou malou hovadinku bez ambicí s jednodušším humorem a pozitivní letní atmosférou. V hospodě u piva, kde jsem "Poslední plavky" sledoval já, naprosto ideální. 40%.(26.6.2009)

• hippyman

ouuuu... nevim kde začít... tak asi radši ani snad začíinat nebudu... prostě mizérie po všech stránkách... ani nevim, za co jsem našel tu půlhvězdu! 10%(25.3.2008)

• Malarkey

Čtvrtníček s Poláškem si troufli na film. Jak to všecko dopadlo je evidentně na zdejším hodnocení vidět. Žádný zázrak. Ale abych pravdu řekl, mě Poslední plavky pobavili. Sice to není žádný zázrak, ale začátek je výborný a hlášky, ve kterých Čtvrtníček úřaduje mě neskutečně bavili. Jenže pak se to zvrhne neskutečným způsobem a v jezeře se objeví monstr-sumec Lojza. Od té doby to všecko jde do hajzlu a autoři to originálně završí ultra mega debilním koncem, který alespoň decentně zakončí Čtvrtníček opět vtipnou prupovídkou. Jenže co naplat. Začátek nezachrání zbytek, v žádném případě, na druhou stranu se k němu s radostí vracím. Čtvrtníčka mám prostě rád (a nejen jeho, Lábus s Poláškem jsou taky fajn), a ten kdo ho má rád, tak jako já, si určitě oblíbí tento film. Nebo minimálně jeho postavu. Průser je, že ten, kdo Čtvrtníčka a jeho humor nesnáší vsype tenhle film do odpadu! a nebude řešit to, proč je to tak debilní i když tam hází slušný hlášky. Bohužel. Pro mě je to vcelku dobrá zábava, která se později zvrhne do vcelku dobré lojzoviny, který by se divil i samotný sumec.(4.4.2008)

Jardo, když já pořád čekám na tu pravou. /// Pravá, levá, pochodem vchod, Kamile. Osobně bych tak přísnej nebyl.(5.9.2014)

• Lynn

Bohužel jsem tento "výborný" český film musela zhlédnout kvůli své ročníkové práci na téma Product Placement - a nikomu těch 100 minut utrpení nepřeju. Protože tento film byl skutečně natočen pouze proto, aby bylo kam umístit reklamu (stačí kouknout na oficiální webové stránky - u těch jsem opravdu dostala záchvat smíchu).(15.1.2008)