poster

Poslední plavky

 • Slovensko

  Poslední plavky

Komedie

Česko, 2007, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 666teen
  odpad!

  Komedie? Tohle dílo je stejně vtipné jako sekaná z novorozenců. Je mi jasné, že i herci musí z něčeho žít, ale dělat ze sebe trotla u rybníka za dvě krabice montážní pěny, to snad nikdo ze zúčastněných nemá zapotřebí. Sumec Lojza se zařadil do galerie nezapomenutelných monster hned vedle žraloka Bruce z Čelistí a Godzilly. Troškův trůn se třese, this is really SICK!!!(20.5.2008)

 • Ekser
  *

  Ale záverečná pesnička ma totálne prekvapila !(14.5.2011)

 • Tosim
  **

  Z hlediska vtipnosti velice řídké. Kdyby film měl tak 75 minut! Čtvrtníček, Polášek a Lábus jsou v pohodě, jen ten závěr se sumcem je přehnanej až na půdu, nehodí se do jakkoliv nadsazené komedie. Takže to nejlepší, co jsem po skončení filmu získal, byla touha po vstřícnějším počasí. Ať už je jaro!!! :-D (Zhlédnuto v lednu, komentář psán v únoru ;-)(30.1.2008)

 • LiVentura
  *

  Ach, za co se vyhazují české prostředky pro film, za nefilm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hvězda jen kvůli Čtvrtníčkovi, kterého mám přese všechno rád a trochu té dobré hudby v pozadí. Velká ryba a kolem jen velký rybník "srač..k"..doslova.!(4.7.2009)

 • choze
  **

  Takový pěkný rybník a tak slabý film... Dějově odvážně řiďounké a vtipově vycházející naprázdno, ale nedá se říct, že by mě to vysloveně nudilo nebo dokonce nasralo. Líp než Hrušínský ml. hrál i docela povedený monstrsumec Lojza, ale jak se říká, dobrý závěrečný výbuch, všechno dobré. Těším se na CRASH ROAD.(7.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace