Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

Soweek

Cože?? kde se tu vzalo tak málo procent? Pravda pokud jste čekali typický Čtvrtníčkův humor tak jste museli být zklamaní, ale přesto to z tohoto fimu nedělá bídu. Typický, řekl bych relaxovací humor typu "na světě je přece krásně" mne pobavil daleko více než odpadové Kameňáky, Účastníci zájezdu nebo trapný Roaming. 3,5. ()

sedm.1

Mám rád jak humor Petra Čtvrtníčka,tak jeho osobu celkově a s tím jsem do toho filmu šel.A bohužel musím konstatovat,že jediným plusem mi zde zůstal právě jen Petr Čtvrtníček.Jeho prupovídky,grimasy,konstatování,to vše mě bavilo a udržovalo u Posledních plavek vydržet až do konce.Ostatní herci a ostatní děj mě už totiž jen dokázali urážet a neustále jsem jen komentoval,jak hluboko lze ještě klesnout.Skutečný brak.Spousta scén bylo skutečně na hranici stupidity a ještě větší stupidity a zbytek už byl za tou hranicí největší stupidity.Ale hláškující Čtvrtníček za to stejně stál :)!!!! ()

ArdathBay

Do té doby, než se monstryba chytí do tenat "tichých" bláznů se to tak nějak dá, pak je to tragedie. Nevím, jak to ten Čtvrtníček dělá, ale já mu jeho postavu žeru. Ostatní herci jsou nebetyčně trapní. Obžvláště Hrůša je ke konci k nesnesení. Škoda. ()

G.W.Bush

Já bych si na jedno hnusný kafe bez mlíka ke sledování porna na mole s traktoristama v kvádrech klidně na chvíli odskočil. ()

lskala

Čekal jsem mnohem a mnohem větší sračku! Párkrát jsem se zasmál, párkrát ušklíbnul ... prostě průměr. Nijak bych zde film Poslední plavky nepranýřoval. 45% - 2** ()

insurgentes

"No jo já jsem z toho nějak vypad, jsem tady jak kůl v plotě..." Tenhle film je vtipný až tak při pátém sledování. A ta ospalá atmosféra, krása... Nakonec časem mi přestal vadit i gumovej sumec, co vypadá že ho den před natáčením koupili u vietnamců na tržnici... ()

uzzi

Tady se něco sežralo a pak posralo - jak "vtipně" licituje jedna z postav. Poslední plavky nejsou tak špatné jak se zdá. Špatný film to je, ale jako nezávazná blbost to jde. Škoda, že se Čtvrtníček a spol nechají strhnout k pitvoření a skládání fórků bez ladu a skladu a povětšinou trapných. Až neuvěřitelně působí Produc Placement - vsadím se, že při psaní scénáře to chtěli mít v létě, u vody a pak někdo řekl - jaj a jak to zaplatit? Postav tam kiosek vole a naser tam ty kejkle a tak. Aha, beru - vynikající, jedeme točit. Je to zejména promarněná šance. 40% ()

brooklyn73

Po precteni si zdajsich komentaru k filmu, jsem nemel chuti mnoho k sledovani Poslenich plavek.O to vice jsem vsak byl prekvapen a dobre pobaven.Prijde mi,ze neni potreba miti mnoha penez k vytvoreni lehke, pro mne zabavne komedie. Zde tvurcum uplne stacilo najit vhodny rybnik,jak jednoduche. Pribeh mi prisel velice originalni a svym zpusobem jedinecny, lze tvrdit ze tento snimek by se mel dati bez velkych zmen zahrat i na divadle.Mne nejvice se libil Rudolf Hrusinsky mladsi. ()

NICOX

Prostě groteska. Čtvrtek je magor a když nepochopíte nebo spíš neznáte jeho humor není téměř žádná šance, že by se Vám ten film mohl líbit. Já mám Čtvrtka docela ráda, ale občas sem se nudila a těch vtipnejch momentů taky zrovna moc nebylo, takže dávám 2*; 45 %. ()

Tjaden

Už jenom to, že jsem to měl rozdívané natřikrát něco vypovídá. Tohle se Čtvrtníčkovi sice nepovedlo, ale rozhodně na něj nezanevřu. Česká soda, Ivánku kamaráde a i Gynekologie 2 se mi holt líbí. Důvodem, proč nedávám odpad je i Fanánkův soundtrack (Jaj, ty kokot!). ()

velkyvezir

Po pár měsících měním názor a ze 2* dávám na 4*. Nebylo do čeho píchnout a náhodou jsem přepnul na Film+, když tam zas Plavky běžely... Tentokrát mne to chytlo a fak jsem se u toho nasmál... ptákovina to je, ale měním názor, na druhý a další pohled mne to chytlo... Níže původní hodnocení********************* Až do lovu sumce jsem si říkal: budiž, pohodový film na odpoledne pro ty, kteří se rádi dívají na Čtvrtníčkovy exhibice. Po lovu ale říkám, že ten film je opravdu ptákovina, které dávám druhou hvězdu za Farkašovou, která je fakt mazel. ()

SkyLukey odpad!

Nechápu, jak za takové filmy může někdo inkasovat ty peníze, co za takové filmy berou. Poslední plavky je ostuda české kinematografie a ani jako komedie tento film není vtipný. Čtvrtníčka jsem měl rád v reklamě na vodafone, nikdy se však neměl pouštet do filmu, protože to mu proklatě nejde. ()

wosho

Tomuto filmu se může dát jakékoliv hodnocení. Jediným určujícím činitelem je styl humoru diváka. Já se místy bavil skvěle, což je však dílem sehranosti Čtvrtnička a Poláška, než vtipností scénaře. Bohužel filmu chyběla větší odvaha k drsnějšímu humoru (třeba lovení sumce na roztomilého oříška), nebo k anarchistickému. A nesmím zapomenout pochválit úvodní písničku Jaj ty kokot. ()