Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

radeckator

A již poněkolikáté a opět. Petr Čtvrtníček by se neměl pouštět do filmu. Mistr krátkých gagů který u nás nemá konkurenci film prostě neumí a neutáhne. Věřím, že natáčení této hovadiny asi byla švanda, ale dívat se na to nedá. ()

Slimakovec

jedna hvězdička za písničku, která zazní skoro v úvodu (to sem si ještě říkal, že to nemůže bejt tak hrozný, jak to všichni hodnotí). No a od tý písničky to šlo do míst, kam slunce nesvítí. ()

whisker

Úvodní písnička mě hned potěšila mám Fanánka rád jeho songy se mi líbí ;-). Nejvíc se mi líbil herecký výkon Rudolfa Hrušínského, který se po zežraní jeho psa absolutně zbláznil, a to nemělo chybu. Ta budka u rybníka mi strašně připomínala rozmarné léto, ale nakonec to bylo úplně o něčem jiném. Konec fimlu není přehnaný ale komický ... ()

Banehallow

Zvláštní film. Atmosféra je, stejně jako Petr Čtvrtníček, překvapivě dobrá, Josef Polášek je naopak vpravdě debilní. Celý snímek táhne skvělý Rudolf Hrušinský, nebýt přehnaného závěru, šel bych klidně na tři hvězdičky. ()

E lan odpad!

Čistokrevný odpad, amatérismus nejryzejšího kalibru, trapas který se jen těžko dá popsat. Tohle je nejhorší dílko, které jsem tento rok viděl. Trapný Čtvrtníček, kterého mám jinak rád, ještě trapnější role Hrušínského, kterou snad mohl napsat jen bezduchý blázen. Proč se točí takové filmy? Nechápu! ()

BDMarty007

Zajímavé, že Petr Čtvrtníček dovede na jednu stranu dělat skvělé věci a na druhou stranu takovéhle hovadiny. Pár gagů film neudělá, na pětiminutový skeč do České sody by to bylo fajn, ale jako 100 minutový film je to bída k nedokoukání. ()

Design odpad!

tak nějak mi uniklo kdy to vlastně mělo začit být sranda. Hlavně čtvrtníček se nepředved. Měl by radší zůstat u reklamy to je tak optimální délka než začne být nudný. ()

dessa

Mně se ten film líbí čím dál víc, mám prostě rád Čtvrtníčka a ty jeho kecy jsou neuvěřitelný... Hlášky typu Ty vole, Kamile, ta tvoje hra na chytrýho nemá vítěze a podobné, jsou prostě vtipný... Jirka s Péťou na DPH nevěří atd... Ale víc než tři tomu nedám ani omylem, třeba už jenom kvůli kokotoidnímu Lábusovi a řadě dalších naprosto zbytečných postav. ()

Patrik200s

Keď si pozriem podobné film, poviem si dve veci. Či sú účinkujúci dobrovoľníci vzhľadom na kvalitu a že sa už aj ja ako amatér môžem smelo pustiť do produkovania či režírovania filmov takéhoto rangu. ()

bakeero

Stačí se podívat na teaser a víte o filmu všechno. Když tam totiž Petr Čtvrtníček říká, že loví diváky na xicht, tak je to naprostá pravda. Ve snaze přihřát si další hrnec polívčičky v ještě čerstvé postivánkovské éře tu jsme nuceni koukat na nic nedělající a nic neřešící partičku právě okolo Čtvrtníčka. Ten už asi nedokáže “hrát” jinak, než jakoby předčítal další díl z korupčních odposlechů a jeho projev je hrozně plochý. Další díl Ivánka, který nám mimo jiné Peťánek sliboval, by ale byl daleko zábavnější, protože by se tam alespoň něco dělo a postavám byste věřili jejich motivaci. Tohle je fakt samoúčelnej blivajz a Čtvrtníček už je zřejmě daleko za zenitem České sody a Ivánka, kamaráde, protože už zřejmě hodlá jen donekonečna opakovat sám sebe a myslet si, že je to COOL. Není, je to trapné. ()