Jarda Kuchař přenechává na léto svůj pražský byt asijským běžencům a odjíždí k jezeru Andělský Hronov, kde vlastní bufet Tropicana. Jeho jediným zaměstnancem je místní prosťáček Kamil. Ostatně u jezera není ani noha a jedinými návštěvníky jsou zdejší zemědělci, traktoristi Jirka a Péťa, a také sklerotický stařík Zachariáš. Jarda má nevyřízené účty s rybářem Vrtílkem, jemuž přejel před dvěma roky psa. Nyní má Vrtílek psa nového a toho bezostyšně posílá na Jardu i Kamila. Pak s pobavením sleduje, jak si ti dva lížou rány. Výměna invektiv z jednoho břehu jezera na druhý je každodenní záležitostí... (TV Nova)

superzurda

Pro režiséra: aj ty kokot!! Po slibném začátku se film přeměnil v absurdní hovadinu a to ještě blbě natočenou. Tohle ne. ()

790511

Pěkná letní úchylárna. Jsem rád, že čas od času někdo něco takového natočí. Je potřeba trochu provětrat faldy všem těm chytrákům, kteří ví nejlíp, jak má vypadat správný film. Bavil jsem se dostatečně, líbil se mi střih a kamera. Se zvukem to bylo horší, hudba často překrývala dialogy.. možná to ale byl záměr. V celku je to fajn film. Nevidím důvod ke všem těmhle hysterickým výlevům. Myslím, že autoři se umí zasmát sami sobě a proto je tohle celé tak uvolněné. Čtvrtníček dělá to co obvykle, ale v prostředí bufetu u opuštěného rybníka to jeho postavě dává hlubší rozměr samotářského rytíře, který ví své. Lábus jede přesně v roli Mirko Hýla a používá i naprosto stejné repliky "to bylo něco výjimečného". Polášek mi připadal trochu nevýrazný; ale proč ne.Jeho postava je taková zakřiknutá. ()

zodiak217

Veľký, ale veľký prepadák. Doteraz nechápem aký zmysel malo natočiť tak stupídnu a nudnú akože komédiu, ktorá je v podstate o ničom. Nič ma tam nezaujalo a pozerať sa na hordu utopencov ako sa snažia rybárčiť? Na tom sa nedá postaviť celý film. Naviac titulná pieseň je nielen vulgárna ale aj trápna, preto dávam hviezdičku za len za angažovanie Kristíny Farkašovej v českom filme, čo bolo naozaj príjemným spestrením pri tak trápnom a úbohom filme. ()

Nut odpad!

Z trapnosti a ubohosti tohoto filmu se mi chtělo místy brečet a místy zvracet. To že máme špatné filmaře, scénáristy počínaje, režiséry a herci konče, na to už jsem si zvykla. Proč ale musí tito méně nadaní lidé dělat z českého národa dementy, to jsem nějak nepochopila. ()

Kriklan49 odpad!

Jak už někdo napsal přede mnou, tohle se nedá dokoukat ani se sirkami v očích! Tvůrcům se povedlo jediné. Stanovit jednotku špatnosti. ()

Mukl007 odpad!

Tak tenhle film jsem naprosto nepochopil. Nejenom děj, ale ani to, co vedlo herce a všechny, co se zúčastnili natáčení, na tomto paskvilu spolupracovat. Děj není žádný, vtip na daleko za hranicí trapnosti a herecké výkony ústřední dvojice lépe nekomentovat. Bohužel jsou ve filmu i dobří herci, kteří asi dostali dobře zaplaceno, jinak si opravdu nedovedu vysvětlit, proč se tohoto zúčastňovali. ()

Desmi

V tomhle filmu se nekonalo nic dechberoucího, nicméně je zde opravdu spousta skvělých a použitelných hlášek, které mě bavili ještě měsíc po shlédnutí filmu, proto dávám 4 hvězdy. Čtvrtníčkův humor je mi prostě vlastní. =) ()

Grimaldi

Snímek,který je velice zapomětihodný. Vyčnívá tu jenom,zato hodně Petr Čtvrtníček a ústřední song “Jaj ty K0kot”.To ale nenahrazuje těch 100 minut zbytečnosti jenž se odehrává kolem karikatur které nedokážou držet příběh nad vodou. ()

mikul

15% za Čtvrtníčka. Tento film je klasická česká blbost, když nic nebudete čekat, zklamaní nebudete. Já osobně jsem se zasmál dvěma vtipům. Celé je to natáčeno na jednom místě v okruhu několika málo herců.....herců? Já na místě režiséra bych se bál dát tento film do kin, protože věřím tomu, že návstěvou v kině litovalo hodně lidí. Nudné, trapné, bezdějné. Tento film má pro mně úrovně programu někde na nově v pondělí ve 2 ráno a dávat to do kin? TO JE PRO OSTUDU ČESKÉHO FILMU!! ()

sparrow1

Podle zdejších příspěvkú jsem čekal něco strašného ale zase tak špatné to není.Prostě taková filmová groteska. ()

Warapeidza odpad!

Co si budeme povídat, tenhle film je totálně o ničem. Herci nehrají, pouze se pitvoří, zápletka veškerá žádná, humor nulový, prostě bída s nouzí. Tohle se tedy opravdu nepovedlo... A to mám Čtvrtníčka rád, v Kinoboxu i třebas v Český sodě ho dost baštím... ()

huriccan

ta vaše hra na chytrý nemá vítěze a vy to moc dobře víte, co? vy drndové... ale k filmu: po shlédnutí posledních plavek jsem definitivně dospěl k názoru, že číst kritiky na csfd a asi kdekoliv jinde už postrádá smysl, petr čtvrtníček představuje tak osobitý humor, že opravdu vy jakožto fanoušci tele tele, sluncí a sen a podobných zhovadilostí nemůžete pochopit..díky vám jsem posl. plavky málem neviděl, předem jsem je odsoudil, naštěstí pak celkem náhodou shlédl, pa pa idioti ()