Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

• Velká Británie Frequently Asked Questions About Time Travel

Když si ve sci-fi komedii z produkce HBO tři obyčejní muži dají večer v hospodě pár piv, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoliv výjimečného. Přesto však dojde k události, jež uvede do pohybu sérii výletů zpět i kupředu v čase...  Když do místního baru vstoupí tři úplně obyčejní muži, aby si večer dali pár piv, pokecali spolu a na chvíli zapomněli na svůj zcela průměrný život, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoli výjimečného. Ray (Chris O'Dowd) je pověstný svou posedlostí, týkající se cestování v čase, ale když se setká s Cassií (Anna Farisová), která prohlašuje, že je z budoucnosti, považuje to samozřejmě za žert. Toby (Marc Wootton) je posedlý filmem, a když uslyší Rayovu historku o ženě putující časem, předpokládá, že kamarád mu přihrál filmovou zápletku. A cynický Pete (Dean Lennox Kelly), který ničemu takovému nevěří, musí změnit názor, když náhodně nahlédne do budoucnosti baru, který je plný mrtvol a on je mezi nimi. Tato událost uvede do pohybu sérii náhodných výletů časem zpět i kupředu, v jejichž průběhu se tři hrdinové snaží najít pravidla pro cestování v čase a odhalit tajemství, kdo se je bude snažit zabít a proč... Sci-fi komedii z původní produkce HBO režíruje Gareth Carrivick. (oficiální text distributora)

borghiman

Docela nový pohled na cestování časem. Sympatičtí hrdinové, kterým vévodí Chris O'Dowd, baví kombinací britského a nerdího humoru. Jen ten konec byl trochu úlet a klidně to mohlo skončit o pět minut dřív. ()

Peetee84

Na to že je to komedie, tak vtípky aby člověk hledal. A ten závěr mi přijde jako fiasko. Trošku jako vystřižené z komixu. ()

GizmoD

Nenasilne, anglicky usporne vtipne, vystacujuce si s jednou hospodou a zamotavajucou sa zakladnou liniou cestovania v case a casovych paradoxov, ale napriek tomu zaujimave. ()

anomaliana

Naozaj skvelý film. Veľmi sa mi to páčilo. Sem tam to bolo vtipné a sem tam naozaj 79 minút svojho času. Možno si to niekedy pozriem ešte raz. Najviac sa mi páčilo na konci. "Keďže idete vy dvaja, niekto by tu mal zostať aby mal kto strážiť kabáty a vaky." :D Náklad. ()

Mirrabel

Stále mi není jasné, jestli jde čistě o komedii. Některé situace nebyly úplně úsměvné.. Ale nápad dobrý, jen trochu zvláštně zpracovaný. Každopádně nejde o tuctový film... ()

pikovyeso

svým tématem, stylem natočení a komentáři tady jsem myslel že to vůbec není film pro mě, ale jednou jsem si to zapl na HBO a velmi dobře jsem se pobavil, ()

Birkhoff

Film neztrácí tempo, ale ten závěr mi přišel už trochu moc. Logika klape a jednotlivé kousky do sebe celkem přijatelně zapadají. Je vidět, že na to nepadly žádný velký peníze, což v tomto případě není zas až tak důležité. Hlášky, které padají mezi jednotlivými třemi (čtyřmi) protagonisty jsou skoro geniální. pěkný 4* ()

Fixa

Byla to sice taková delší epizodka k nějakému seriálu, ale jinak super. Bavil jsem se od začátku až do konce - netrhal jsem se smíchy, ale úsměv mi nezmizel. Ani nebylo potřeba nějakých přehnaných efektů (mravenec a černý humor se ale povedl :-)). Film měl prostě chuť, hrát si s detaily. A tak k dobrému filmu stačí dobrý scénář, režie a tři týpci u piva. PS: Možná tam byla trochu reklama na seriál Dr. Who, protože o něm začínám uvažovat :-) ()

lesotho

Výborná komedie, báječně jsem se bavila. Důkaz, že dobré filmy nemusí nutně trvat dvě hodiny. Ale musí se na to koukat jedině v originále, britský přízvuk je prostě úžasný. ()

IrmaVep

Mám tohle téma strašně ráda, Chris O'Dowd se mi předvedl jako neskutečně roztomilý sympaťák, ale celkově mě film až tak neoslnil. Nevím, možná jsem čekala jen tu humornou část, takže mě (následuje SPOILER) místnost plná mrtvol a konec světa tak nějak divně žánrově zaskočili... (KONEC SPOILERU) i když v Návratu do budoucnosti to taky chvílemi nebyla žádná sranda, mě tak napadá... no, uvidíme, třeba se na to jednou podívám znovu a budu to brát jinak. I tak ale pěkné 3*. ()

Thrakan odpad!

Zdejší hodnocení naprosto nechápu! Nejtrapnější film o cestování v čase, který jsem doposavaď viděl. Už NIKDY více... ()

pekos

Za málo peňazí veľa muziky alebo všetko, čo by ste chceli mať v sci-fi filme, to je stručná charakteristika tohto filmu. Napriek tomu, že se nejedná o veľdielo, britký anglický humor, nadsázka a zmysel pre detaily spravili z tohto filmu zaujímavé dielko, ku ktorému sa určite vrátim mnohokrát. A to najmä preto, že dej je jednoduchý a herecké výkony v spojení s britským humorom a nadsázkou sú nadpriemerné. ()