Když se plachý účetní dostane mezi newyorskou smetánku, která se baví v erotickém klubu, netuší, co ho čeká. Žena, do níž se zamiloval, zmizí a s ní i 20 milionů dolarů…  „Máte dnes večer čas?“ Je to snadná otázka, ale když na ni Jonathan McQuarry odpoví, jeho život se navždy změní. Osamělý plachý účetní doposud žil jen pro svou práci, ale když ho jeho nový přítel, právník Wyatt, uvede do tajemného erotického klubu, Jonathan se ocitá ve světě newyorské smetánky, o jehož existenci doposud neměl tušení. A také potkává krásnou tajemnou cizinku, kterou považuje za ženu jeho snů. Jenže počáteční štěstí se mění v hrůzu, když se stane hlavním podezřelým při vyšetřování jejího zmizení a loupeže dvaceti milionů dolarů. V hlavních rolích amerického thrilleru režiséra Marcela Langeneggera hrají Hugh Jackman, Ewan McGregor a Michelle Williamsová. (oficiální text distributora)

Vital

Hugh Jackman je skvělej padouch,mě ale nejvíc imponovala Michelle Williams z "Dawsona světa" která mě přesvědčila,že má herecké nadání,a v tomto thrilleru se mi moc líbila,a s Ewanem byla dobrá dvojka. ()

minnamay

Snímek mi vůbec nepřijde mizerný. Musím se přiznat, že jsem ovlivněná tím, že v něm hrají moji tři nejoblíbenější herci. Dle mého názoru se ale jedná zajímavý námět a nedokázala jsem děj předvídat. Ta atmosféra bez jediného slunečního paprsku filmu dodává přesně to co potřebuje. ()

camomilla

Mozna to je jedno klise vedle druheho polepene zase trosku jinym zpusobem, ale pro me to zadny prusvih nebyl. Ba naopak, rada shlednu zas. ()

Monniques

Roztomilá Michelle, oblíbený Ewan, ale tohle byl snad jeho omyl. Nejslabší role, ve které jsem ho viděla. Docela nudný začátek, pak nějaký ten příběh, ale nic moc příběh. Mě to trochu zklamalo. Mimochodem, asi jsem slabá v předvídání příběhu a vůbec, asi o tom moc nepřemýšlím. Aspoň jsem ale překvapená. ()

foils

Největším nedostatkem tohoto snímku je jednoznačně idiotský scénář, jenž někdy přináší až úsměvné momenty typu klíčového důkazu v podobě výpletu McGregorovy rakety. Na rozdíl od jeho autora však režisér s kameramanem předvedli místy velice slušnou práci, zejména úvodní zobrazení odosobněného New Yorku (korespondujícího s prázdnotou auditorova života) se celkem vymyká tomu, nač jsme u hollywoodských "žánrových" filmů zvyklí. Bavíme se sice spíše o videoklipovitě efektním vizuálu, ale kouká se na to hezky. S nástupem žánrové peripetie kouzlo bohužel z větší části zmizí a sledujeme průměrnou přitroublou žánrovku. Zajímavostí je jistě erotická scéna McGregora s Charlotte Rampling. ()

Jurcekk

Jurcekk v nedeľu večer si klikol na Hellshare zadal užívatelia odporúčajú a stiahol súbor do 800 mg viac si nemal na účte. Hodinu to bolo fajn ako tuto choze píše... Prekvapivě koukatelný díky atmosfeře... A potom to šlo dolu vodou už to neukočíroval a tých 58 resp. 6.1 je primerane... ()

draxxi

No logika nekterych zvratu mi zustala utajena... Hlavne ta, proc si ty kufry nenechal... Ale jinak to nebylo spatny.... 20/5/2021 64% ()

Oswaald

Oba představitelé hlavních rolí tu šlápli tak trochu vedle. Ze začátku se mi to i líbilo, ale nadšení bylo to tam v momentě, kdy Jackman začal na chudáka McGregora rozjíždět tu nechutně překombinovanou sérku. Nejenže to bylo naprosto neproveditelný (zkrátka tak vychytaný až to byla kravina), ale navíc byl rázem skoro jasnej následující vývoj až na úplnej závěr (a i ten byl klišoidní jako prase). Na to, že to Jackman spoluprodukoval (tušim), jsem čekal jaksi něco víc. ()

dogzila

Ešteže nakoniec dobrá vražedkyňa zabila zlého vraha, lebo obaja Amíci mali v Španielsku hneď zbrane. To sú ale drobnosti, ktoré nájdeme všade a preto by som zaradil film ako nepodarené A. ()

Elmira

Výkony herců chválihodné, ale scénář mne v závěru zklamal. Na to, jak se celý film objevovalo nějaké tajemno, tak konec příběhu byl moc rychlý a naivní. ()

Riddick žije... možná

Riddick žije... možná

11.03.2009

Taky vás to už unavuje? Pokaždé, když chtějí David Twohy anebo Vin Diesel na sebe upozornit, začnou roztrubovat obehrané „máme tu postavu rádi a přestože Černočerná tma a Kronika temna na sebe jen… (více)