Tři studenti z Texasu se chystají na výlet do Mexika. Cestují po zapadlých provinciích a poslední věc, kterou  by mohli čekat, je smrt. Bohužel narazí na vyznavače starobylého krvavého kultu zla, kteří neustále dávají svému bohu lidské oběti. Film je natočen podle skutečné události. (LIVINGDEAD)

Ronaldo79

Násilí je v Borderlandu provedeno po vizuální stránce velmi realisticky a u mě vévodí scéna s achilovkou, ale za extra krvák bych Borderland nepovažoval, na daný subžánr docela šetří krví. Chybělo mi více napětí až na jednu scénu, kdy banda nasranej mexikánů honí amíka po chodbě následně po střeše a nakonec ho dorazí mačetami. Je to málo přesvědčivé a mně to nestačí k většímu hororovému uspokojení. 6/10* ()

jorgus

dalsi beckovy horror z prostredi Mexica, tentokrat z jejich severni hranice..film ze zacatku pusobi dost odtazite, mel jsem co delat abych se dostal do deje..co se tyce atmosfery hned od zacatku si reziser hraje s filtry, zpomalovackami, rozostrenim a kupodivu to pusobi nenucene. Druha akcnejsi pasaz uz je zvladnuta lepe, sice to neni zadne vrcholne dilo ale nektere brutalni sceny davaji vzpomenout na jine gore snimky ktere skoncili jeste mnohem hure. V ramci tohoto subzanru lepsi prumer tedy:) ()

jesus666

Borderlandu nemám čo vyčítať ani po formálnej (herecké výkony, gore efekty, kamera, strih) ani po obsahovej stránke. Napriek zopár hluchým miestam ma udržal v napätí až do konca a to je asi všetko čo ja od filmu takéhoto razenia očakávam. Samozrejme plus trocha krvi, useknutých končatín a podobných "chuťoviek" :) ()

mala_kea

Nebylo to nic moc pro mě. Nadruhou stranu se mi ale dosti líbilo, že se ve filmu objevili dva jazyky..Každopádně musím souhlasit s Malarkeym, děsně jsem se nudil a nebýt tam toho řevu, nebylo by to ono. Ikdyž připouštím, že většina scén bylo dosti násilných. ()

agassi68

Mohol by som prirovnávať k spúste ďaších filmov tohto žánru, ale načo? Začiatok ako má byť - mordovačka úchylnými typmi. Potom dej spomalí, mihne sa tam trochu romantiky a znovu naberie spád v zatuchnutom tmavom mexickom pohraničí, kde sa môžete pri problémoch obrátiť akurát na lampáreň. Gradácia pokračuje, vyvrcholí záverečnou likvidáciou sektárov. Okrem krvi, napätia a streľby si vaše /myslím mužské/ oči môžu oddýchnuť pri pohľade na Marthu Higaredu :). Namiešané a ochutené tak akurát.. ()

Bohnice05

Tak tenhle film mě překvapil. Koukám do programu a tu tam vidím Za hranicí strachu, mexicko-americký horor. No páni! To bude zase nějaká estupidez, říkám si. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se na to budu dokonce dívat, ale nespavost je holt svi*e. Ale jsem za ni někdy rád, jako třeba teď. Kdy ten čas stál za to a užil jsem si jej. ()

helloween93

Už úvodní prolog naznačuje, kam se bude děj ubíhat. To je tak když přijede parta 3 kluků do Mexika, kde se jeden z nich stane nedobrovolně obětí náboženského kultu. Bohužel, členové kultu nejsou jenom magoři, ale i mafiáni obchodující s drogami. Koukatelný krimi-horror, který skončí docela pěkným zúčtováním na farmě. ()

MickeyStuma

Pomalý, ale atmosférou hodně temný příběh a dle tvůrců další podle skutečné události. Šíleností tu je více než dost a krve zrovna tak. Pomalé tempo je přínosné, ale místy jakoby to celé spíše zbrzďovalo. Na škodu to však kupodivu není. Každý detail graduje do své hrůzostrašnosti a tak děj dokáže upoutat. Hororový thriller jaký tu dlouho nebyl a je v jistém smyslu v poslední době jedinečný. ()

Junys

Parta kamarádů jede na výlet do Mexika. Jednoho večera jdou do zábavného parku kde si dají houbičky. Potom se jeden z kamarádů rozhodne že si stopne taxíka a odjede, jenže místo toho aby nasednul od taxíka tak nasedne do auta s voodoo sektou. - Zase hodinu nic.. Pár pěkných gore scének tam bylo. Čekal jsem více. Prostředí 5/0 Herci 6/10 Atmosféra 5/10 Příběh 5/10 ()

Rathalos

Film podla skutocnej udalosti,tazko tomu uverit,ze na svete sa rodia takyto je*nuti ludia,uvod a hlavne zaver bol fakt super,ale chybalo mi viac akcie medzitym a preto davam len za tri hviezdicky...:-) ()

Yojimbo

Popravdě nejsem zrovna kdovíjakým fanouškem survival hororů, ale u Borderland, ač dle mého názoru nikterak nevyčnívá z vod průměru, alespoň oceňuji výměnu všemožných příšer za fanatické lidské nepřátele. Jinak ano, místy to brutální je, avšak neměl jsem potřebu odvracet zrak, natož aby se mi dělalo špatně. Děj je dopředu odhadnutelný, dialogy splácané, do hlavních postav se jen těžko vžijete, na druhou stranu jestli formulka "podle skutečných událostí" znamená, že se postavy chovají jak blbci, pak je vše v nejlepším pořádku. ()

JimiH

Výborně sryová úvodní scéna, ale zbytek je bohužel dost nepovedený. Hlavní záporák je vyloženě směšný, napětí občas funguje, ale je shazováno špatným castingem a doslova wtf dialogy. Ztráta času. ()

Al44...

Hodně nevyrovnaný film, kde se zajímavé a možná i napínavé chvilky střídají s nepochopitelně slabými a nudnými. Celé to odhalení tajemného kultu na mě působilo nesmírně laciným dojmem. A to to na začátku vypadalo na pěkně temnou a mysteriózní podívanou. ()

kersten

Nuda nuda nuda. A vďaka tmavému prostrediu som ani poriadne nevidela kto koho zabíja, ani kde sa hlavní protagonisti nachádzajú. Či to už bolo v byte alebo v tej chatrči...fakt neviem. Je to jeden z tých béčkových hororov na ktorý zabudnete po pár minutách. ()

Ondr@932

Klasický krvavý horor, který není vůbec originální a popravdě jsem čekal mnohem víc. Takových hororu už je mraky. 55% ()

bakeero

No co to sakra mělo bejt? Myslel jsem, že mě čeká další teenagerská vyvražďovačka bez nějakých komplikací, ale toto?! WTH? Rádoby filozofické poselství nebo co se to vlastně tvůrci snažili sdělit, které se má skrývat v tomhle pitomoučkým scénáři? Logických děr ještě víc než v ten samý den viděném Maximum Overdrive (ale to jsou 80's, tam se to odpouští ;-) Jako třešnička na dortu jsou tu pak hrdinové, kteří se chovají jako totální paka a pohnutky jejich jednání mi absolutně unikly. Už si ani nepamatuju, kdy mi byli hlavní hrdinové takhle nesympatičtí. Ta jedna hvězdička za občas celkem slušnou kameru. ()

cinemaboy7

Horor ala Hostel, přizdobený sektou žádající lidské oběti. Děj zasazený do už tak pochybné oblasti mexických hranic jen přidává na atmosféře filmu. Vše je umocněno úvodní větou "podle skutečné události". A opět se potvrdilo: "Nechoďte zhulení či sfetovaní sami mexickými uličkami a nenastupujte do auta se třemi, na první pohled vyšinutými Mexičany!" ()

Petulka88

Nuda, nuda, nuda. Naprosto zbytečný film, u kterého jsem musel svádět těžký boj se spánkem. A přitom to začíná docela slibně. Jenže po úvodním masakru už následuje jen nudná šeď, plná nesmyslů a zbytečných keců. Mohl to být fajn horůrek, takhle je to jen jeden promarněný večer. ()