REPO je speciální dáreček od režiséra „SAW SÉRIE“ Darrena Lynna Bousmana. Film, který je tak „jiný“, že ho ani k ničemu nemůžete přirovnat. Pokud milujete muzikály, můžeme zaručit, že REPO lehce zapadne mezi vaše nejoblíbenější filmy. Pro všechny ostatní je to rozhodně ojedinělý snímek, který vám přinese novou zkušenost. A to se poslední dobou v kinematografii moc často nestává.

V nedaleké budoucnosti ničí smrtící epidemie lidské orgány. Vědci začínají masivní orgánovou sklizeň. Biotechnický magnát přijde s nápadem splátek, když však někdo nezaplatí jen jednu jedinou, přijde REPOMAN a svůj orgán si vezme zpět. Ve filmu můžete vidět a slyšet nejprodávanější sopranistku všech dob Sarah Brightman nebo Ogre – zpěváka legendární industriální kapely Skinny Puppy a také Joan Jett. Kromě nich obsahuje soundtrack Repo např. tyto umělce: Stephen Perkins (Jane´s Addiction, Porno for Pyros), Clown (Slipknot), Ray Luzier (Korn, Army of Anyone), Brian Young (David Lee Roth Band), Richard Fortus (Guns n´Roses), Sonny Moore (From First to Last), David J (Bauhaus, Love and Rockets), Daniel Ash (Love and Rockets), Blasko (Ozzy Osborne band), Tommy Clefetus (Rob Zombie band), Melora Creager (Rasputina), Rami Jaffee (Wallflowers), Danny Saber (Busta Rhymes, Seal), Eric Powell (16Volt).

Nahrávací tým REPO se skládá: Yoshiki (legendární rocková kapela X-JAPAN), Josepha Bishara (Rasputina, Danzig) a Chris Spilfogel (Dreamgirls, Hairspray) (oficiální text distributora)

rajot

Šílenost. Místama podobná atmosféra jako u Sweeney Todda (neskládal ty hudební party stejnej autor?), sci-fi retro horror s komiksovou příchutí a v barvách Bioshocku. Do toho "rocková" (elektro-metal) opera v duchu Nine Inch Nails, Orgy, místama možná i Evanescence. Dějově nikterak zvlášť extra, ale originalitu a netradičnost zpracování rozhodně třeba ocenit, tohle není žádnej tuctovej blockbuster, kterej osloví masy. Rozhodně je to ale zajímavý. ()

ShirQueen

Nechápu tak nízké hodnocení a nechápu, jak moc lidí to nezná. Když vám někdo řekne, že tvůrci SAW stvořili rockovou operu, tak vás to přece musí nakopnout! 5* ()

Amarylliska

Roztomilá,hezká podívána. Ochudit ji o "Seventheen"(a nejlépé o Alex Vega uplně) tak se mi určitě bude líbit mnohem více. Pro mě nejsilnější člankem zůstanou bratři Largo kteří mě naprosto okouzlili. Hlas Anthony Heada a Sarah Brightman (kterou asi ani nestojí zminovat).Terrence Zdunich který se stal idolem spousty goth/metal/emo/whatever slečen, je šarmantní určitě talntovany ale tim to prozatím končí. Pobavilo, doted' si ještě pouštím některé vybrané písničky. ()

Neuroxerus

Zajímavý film...a zajímavá hudba. Pan Terrance Zdunich (Graverobber) je zajímavá osoba a Repo! je z části jeho dílem. Rozhodně bych nečekal, že režisér série Saw příde s něčím takovým a každopádně to pro mě bylo příjemným překvapením. Skladby byla myslím si fakt povedené a mou pozornost to drželo celou dobu filmu a když naběhly titulky, tak mi bylo líto, že už to končí... ()

Andul-lhak

Vazne nevim, jak tenhle film hodnotit. Vymyka se totiz uplne vsem parametrum, ktere jsem mohla videt u jinych filmu. Nejen, ze neexistuje zadny mluveny dialog, nejen, ze scenar je opravdu ... zvlastne napsany (kdo mohl TOHLE napsat?!), jeste ke vsemu je to jeden z nejnechutnejsich filmu, co jsem kdy zhlidla. Brrr. ()

FincherD.

Režisér D.L.Bousman si nejspíš splnil sen a natočil ujetě/sympatický muzikál, který mě nějakým zábavně/uchylným způsobem pobavil. Fanoušci rockových songů, latexu, podvazků či plynových masek si můžou přihodit hvězdičky navíc. ()

neficek

Krásně vyšinutý film. Pěvecké výkony mne mnohdy neobvykle překvapily. Hlavně v podání Antonyho Heada, do kterého bych toto opravdu neřekla. Jediné, co mi vadilo na tomto neobvyklém filmu bylo to, že písničky byly mnohdy nemelodické a tudíž to byl takový zpěvavý mišmaš. Jen to, mi brání dát víc hvězdiček. Jinak paráda :) ()

Trinculo

Není to vůbec špatné. Občas pobaví a občas je to správně nechutná. Líbí se mi styl toho snímku, který kolísá někde mezi gothickým horrorem a steampunkem. Navíc příběh strašně romantický příběh sedmnáctky, který je až tak klišoidní, až je ironický. Proč ne. ()

Cearomana

Nevím tedy, co je na tom za komedii, jak se píše v popiskách, zato muzikální je to až moc. Pokud tam jsou 2 nevyzpívané věty, tak možná přeháním. Naštěstí písně jsou posluchatelné, ale příště, pokud budu chtít vidět více zpěvu než akce, tak si radši pustim MTV. Konec typu: pár lidí umře a nic se nevyřeší. Ale to vše kompenzuje zajímavé prostředí, hezké kostýmy a několik krvavých scén. ()

kribr

Můj nejoblíbenější film!! Výborné herecké výkony spojené s úžasnou atmosférou a skvělým obsahem. Nemluvě o hudbě!! Za mě 5 * ()

SvobiQ

Já nevim , přijde mi že prakticky všechno dobré bylo obsaženo už v traileru, ale 3 si to zaslouží i za skvělou Sarah :) ()

Oxik49

Většina těch, kdo film označují za zvrácený, úchylný atp. v té metafoře asi našli sami sebe. Pravdou je, že film (omlouvám se za ponižující označení film) je sice za hranicí zaběhlých standardů, nicméně až na jednu či dvě poměrně naturalistické scény není v tomto ohledu moc šokující. Co mě šokovalo, byly vydařené kostýmy, kvalitní zápletka s vydařenou kombinací hraného filmu a komiksových "flashbacků", nadprůměrné pěvecké výkony a dramatický lehce Shakespearovský konec. Pro mě jako milovníka sci-fi, hororů, antiutopické tematiky a umění byl film velmi příjemným společníkem pro páteční večer. ()

kpt.Marťas

Pět hvězd za to, že se výborně bavím pokaždé, když si ho pustím. Za to, že všichni hrají a zpívají jako o život (včetně Paris). Za to, že hudba je hrozná a výborná, že děj je muzikálově zjednodušený, že nejsem a nikdy nebudu emo, že vnitřními orgány a krví se dá malovat, že Sarah Brightman to nebezpečně sluší a že ten vypravěč/vykradač hrobů/temný elf byl pěkně divnej. Ale hlavně za to, že až se na Repo příště podívám, budu se opět výborně bavit. ()

smerfetka

a mě se to líbilo! jako horor mi to nepřišlo, bizardní scény (typu vytahování střev z pupku) se schovaly do atmosféry muzikálu. perfektní provedení, výborné obsazení (paris šokovala a překvapila), skvělé texty, opravdu dobře vybrané hlasy a mělo to přípběh... dobrý - na to, že jsem to předem kategoricky odmítla, ale nebylo na co koukat, tak.. dávám plnou palbu :-) ()

Kašák

Muzikál podle mého gusta. Našlapaná muzika, prostředí odzbroující, charaktery postav hodně silné, nejlepší muzikál za poslední léta. O parník. ()

Tomulka

Perfektní hudba a texty skloubené do naprostého nářezu. Když si uvědomím kolik kravin plných krve jsem už viděl tak je tohle naprostý skvost. Ano je to trošku moc úchylné, ale to téma si to prostě žádalo. Herci to zahráli dokonale, dokonce aji Paris. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány