REPO je speciální dáreček od režiséra „SAW SÉRIE“ Darrena Lynna Bousmana. Film, který je tak „jiný“, že ho ani k ničemu nemůžete přirovnat. Pokud milujete muzikály, můžeme zaručit, že REPO lehce zapadne mezi vaše nejoblíbenější filmy. Pro všechny ostatní je to rozhodně ojedinělý snímek, který vám přinese novou zkušenost. A to se poslední dobou v kinematografii moc často nestává.

V nedaleké budoucnosti ničí smrtící epidemie lidské orgány. Vědci začínají masivní orgánovou sklizeň. Biotechnický magnát přijde s nápadem splátek, když však někdo nezaplatí jen jednu jedinou, přijde REPOMAN a svůj orgán si vezme zpět. Ve filmu můžete vidět a slyšet nejprodávanější sopranistku všech dob Sarah Brightman nebo Ogre – zpěváka legendární industriální kapely Skinny Puppy a také Joan Jett. Kromě nich obsahuje soundtrack Repo např. tyto umělce: Stephen Perkins (Jane´s Addiction, Porno for Pyros), Clown (Slipknot), Ray Luzier (Korn, Army of Anyone), Brian Young (David Lee Roth Band), Richard Fortus (Guns n´Roses), Sonny Moore (From First to Last), David J (Bauhaus, Love and Rockets), Daniel Ash (Love and Rockets), Blasko (Ozzy Osborne band), Tommy Clefetus (Rob Zombie band), Melora Creager (Rasputina), Rami Jaffee (Wallflowers), Danny Saber (Busta Rhymes, Seal), Eric Powell (16Volt).

Nahrávací tým REPO se skládá: Yoshiki (legendární rocková kapela X-JAPAN), Josepha Bishara (Rasputina, Danzig) a Chris Spilfogel (Dreamgirls, Hairspray) (oficiální text distributora)

Denczii

Šokující konec se nedostavil a přitom mi to přišlo samozřejmé díky režii, zajímavé konci si zřejmě nechává pouze pro Saw. Kulisy, herci, make-up to vše je vyladěné a povedené, ale děj je zmatený i divadelní představení žáků základní školy má lepší souslednost. ()

yawa

Toto milujem! A po každom ďalšom pozretí mám tento film radšej a radšej. Bizarná úchyláreň, ktorú si buď zamilujete, alebo ju hodíte do odpadu. Nie každý totiž dokáže oceniť ten druh humoru, aký predvádza Repoman keď kuchá svoju obeť. Pritom vôbec nehrozí, že by vám prišlo nevoľno z príliš realistického zobrazenia, keďže z hľadiska špeciálnych efektov to celé vyzerá lacno ako výpredaj mäsa v Tescu. V tomto filme sa nenachádza jediná veta, ktorá by nebola spievaná, čo v praxi znamená, že to občas znie strašne silene. Ono je to miestami proste tak zlé, až je to svojim spôsobom geniálne. Niektoré pesničky sú veľmi výrazné a utkvejú v pamäti už po prvom počutí (Zydrate Anatomy, Chase the morning, 21st Century Cure...). Terrance Zdunich má tak sexy hlas, že by si mal založiť vlastnú gothic rockovú kapelu. A nikdy by som si nemyslela že túto vetu niekedy vypustím z úst, ale je to tu - Paris Hilton bola v tom filme skvelá! Amber Sweet je jej životná úloha - rozmaznaná milionárska dedička, snažiaca sa byť speváčkou, posadnutá plastickými operáciami... hmm, ono to možno až tak veľmi hrať nemusela. :) Na záver ešte musím oceniť komiksové pasáže (kreslené multitalentovaným Zdunichom) a ten gothic-punk-komiksovo-fetišistický vizuál celeho filmu, ktorý ja proste môžem. Terrance a Darren, prosím si viac takýchto skvostov! ()

Elizabethx

Jiné, tak jiné a tím tak geniální. Na tohle se dle mého dá dívat jen 2 směry. Buď to budete nenávidět, nebo milovat. A já patřím k té druhé skupině. Ano, vedle Nespoutaného Djanga, Temného rytíře a Střihorukého Edwarda, se to řadí mezi mé nejoblíbenější filmy. ()

Sekon

Tak tohle dílo bych charakterizoval jako hodně nezvyklou smrtelnou podívanou, za kterou když jsem sednul, tak jsem celkem dost koukal, jakou (už to tu bylo řečeno) bizardní věc je možné vytvořit. Námět byl každopádně hodně zajímavý. Co se týče mě, tak vážně všechno v tomto filmu bylo zajímavé a tento muzikál mě nepustil. Po podívání mám stále chuť se vracet k jednotlivým pasážím. Muzika když se k ní vracím byla supr z celkového pohledu, ale když jsem se na film díval občas mi to nesedělo, tudíž filmu dávám 4 hvězdičky a ještě jednou dodávám jinými slovy : Hustá podívaná. ()

robbinstom

Musím se přiznat, že k tomuhle filmu mě přivedly dvě věci- Anthony Stewart Head a to, že bude zpívat. Do té doby, než jsem ho slyšel poprvé v Buffy (hrál tam v nějakým klubu na kytaru a zpíval Behind Blue Eyes a pak o pár řad později v legendárním dílu Once more with feeling), jsem měl jeho Gilese rád, ale tímto u mě jeho obliba ohromě vzrostla, takže tento film jsem si nemohl nechat ujít. Do role Nathana se výborně hodí a jeho skvělý výkon je podpořen spoustou dalších (i když v porovnání s ním jde zbytek herců/zpěváků trošku do pozadí). Jinak Repo je velmi netradiční počin a když se tahle "šílenost" odehrává jako muzikál, stává se i filmem, nebojím se říct, výjimečným. I když myslím, že tak 90% lidí to po pár prvních obrazech se zhnusením vypne :D. ()

stadoblec

Vážně stojí za shlédnutí. Chápu, že někomu nemusel sednout. Ovšem natočit DOSLOVA operní filmovou hru, navíc s takto těžkou tématikou, to chce hodně odvahy anebo štěstí. Nevím co zapracovalo víc, ale když si to dám dohromady, nemůžu dát méně než 4 hvězdičky. Soundtrack je neskutečně chytlavý, herci jsou dobře dobráni (i Paris mi tam sedí) a atmosféra je jedním slovem dokonalá. Velmi doporučuji ()

litllewitch

Úžasná, úchylná komedie, u které se vždycky výborně pobavím. Je to snad jediný film, za který si Paris Hilton nezaslouží Zlatou Malinu :D. Úžasný Tony Head, dokonalá Sarah Brightman. Nemám si opravdu nač stěžovat až na překrvené dojákovité finále, které mi přišlo mírně klišovité a Nathan se mohl dozvědět, že za Marninu smrt může Rotti, ale jinak super. Více takových bizarních úchylností. ()

Keytee

No teda..už som dávno nevidela nič tak kontroverzného...vlastne pochybujem ze som niekedy videla niečo podobné...ale zaujímavé boli kostými aj hudba...ale tú Paris na koniec už vážne nemuseli strkať. ()

Booman

2* Tahle látka by určitě byla mnohem slušivější v rukou Tima Burtona. Především textově to bylo dost slabé. ()

Kate.97

Jasných 5 hvězdiček !! Jeden z nejlepších filmů, co jsem zatím viděla. Vůbec si k tomu nedokážu představit český dabing. Tenhle film můžu jen doporučit. Chytl mě hned na začátku.. ()

MAXIOBRorigo

V podstatě nemám vůbec rád muzikální filmy, zahraniční snad ještě víc, ale tohle stálo za skouknutí, hudba opravdu výborná a angličtina pěkně ladila... Komiksové vložky dokreslují už tak temný příběh, šílený příběh... ()

JARDAHONDA

"V nedaleké budoucnosti je lidstvo postiženo epidemií, která ničí lidské orgány. Proto se dostávají transplantace na výsluní a jsou výhodným obchodním artiklem. Kdo však nemá na to, aby operaci splácel, toho si najde Repoman a vezme si orgán zpět. " Bizarní - mírně přestřelený muzikálový bonbónek, se prsí převážně hvězdným obsazením. Celkový dojem a zpracování hodnotím ovšem průměrem *** ()

ASSteroid

Když upustíte od toho, že to má být horor, tak je to perfektní podívaná. Hudba mě velmi oslovila a postavy jsou famózní. Dokonce pravděpodobnost, že něco takového bude fungovat v budoucnu je podle mě celkem slušná. ()

Digi_cz

Tohle bude pouze pro cílovou skupinu. Ty, které nebaví, když se ve filmech zpívá asi budou zklamáni. Hudební nebo chcete-li muzikálové filmy nevyhledávám natož v komiksové stylizaci, ale tohle mělo něco do sebe. Příběh snímku jednoznačně převládla forma, která drží oči a obsah zase tolik neatakuje mozek, ale navnadil jsem se na trailer a tu hodinku a půl se dalo vydržet. Ty kostýmy s maskami na šikovných slečnách to se jen, tak nevidí. Navíc zasazené do temného prostředí nedaleké budoucnosti mě baví. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány