• jajinka

Naprosto nudná, bezduchá kravina plná drsného násilí, krve, drog a sexu..(6.4.2008)

• Matty

Srandovně nasupený film. 35%(5.8.2009)

DVD 8 (FR) - Ano, film má spoustu chyb a vad. V prvé řadě zmatečný scénář, kdy vám trvá minimálně třetinu filmu, než se zorientujete a zjistíte, o co vlastně jde. Takže vaše hodnocení je téměř do půlky filmu kolem 50%. Pak se to ale zlomí, vy si na postavy zvyknete, přijdete na to, kdo s kým je, kdo koho podvedl a kdo chce koho odrovnat. No a poté, když už jste v obraze, tak se vám dostane kvalitního krimi se surovou akcí a násilí ve všech možných podobách. Gangsterky jsou obecně můj nejoblíbenější filmový žánr, takže mé hodnocení bude tímto vždy velmi ovlivněno. A co se týče těchto francouzských gangsterů, tak bylo zajímavé vidět organizovaný zločin v jiné, než americké podobě. CZ dabing silně nedoporučuji, před mnoha lety jsem to s ním viděl a to pak ani nedokoukáte. 70%(5.9.2013)

Pre francúzsku kinematografiu mám slabosť a francúzske krimi považujem najlepšie na svete, takže Truands ma už z príncípu nemohol sklamať... Je to drsná gangsterka, v ktorej nechýbajú ani nejaké tie nahotinky a menšie "mučeníčka" (aj keď Ichi the Killer to zrovna nie je). Scenáristi filmu si však toho na ramená zobrali priveľa a počas 107 minút sa pokúsili súbežne rozvinúť príbehy až troch zločineckých skupín, čo sa im príliš nepodarilo, skôr to do deja vnieslo menší chaos a neprehľadnosť, najmä čo sa týka hlavných postáv a ich vzťahov.(27.5.2010)

• claudel

Téměř bezdějové pásmo mučení, vraždění, šukání, chlastání, nadavání. Nevadí mi, když je krimi drsné s několika naturalistickými scénami, ale na každém filmu si nejvíc cením děje, příběhu. U Ničemů na něj autoři asi opravdu zapomněli a spoléhali na to, že diváky přitáhne surovost. Ale vzpomene si někdo měsíc po zhlédnutí o čem to bylo, jakou to mělo myšlenku? Pochybuji.(1.11.2009)