Upřímná gangsterka, která si nehraje na žádná prázdná gesta a polovičaté scény. Když brutálně zmučit, tak na plno, když otestovat děvku, tak na plno, když nahnat strach čerstvým holkám, tak naplno... Sprosté, brutální, opravdové. B. Magimel má slušné charizma, jemuž bezskrupulózní postavu lehce uvěříte, větší problém jsem měl s Philippe Caubérem, který hrál Claude Cortiho, nebezpečného zločineckého bosse. Do role se zoufale nehodil, některé jeho výstupy byly skoro až směšné. Filmu škodí i občasná zmatenost, přílišná délka a všudypřítomná televizní patina. Mírně nadprůměrné, přesto dostatečně zajímavé na to, aby byla udržena vaše pozornost až do bezútěšného konce. 60%(9.2.2008)

Nad tímhle filmem bych nelámal hůl. Pravda, k postavám divák zrovna nepřilne, ale předpokládám, že zločinecké prostředí je vylíčeno věrohodně. V první půli je třeba se zorientovat v poměrně značném množství postav, v té druhé začne jejich vybíjená (nepostřehl jsem, zda a jak došlo v závěru na maníka zahraného O.Marchalem). A představitel Clauda se místy snaží imitovat Pesciho styl v Mafiánech, což se mu ne tak docela daří.(22.10.2011)

• Shushika

Že se v Gangsterech kleje, podráží, znásilňuje, mučí vrtačkami, souloží (dokonce zahlédnete přirození) a zabíjí ještě neznamená, že se je to i zábava. Naopak, je to nuda, protože z filmu až příliš dlouho není jasné, na čí příběh se vlastně díváme, co se tam vlastně řeší za problém a proč by nám kdokoliv z těch vyvrhelů měl být jakkoli nihilistickým způsobem sypmatický. 4/10(4.3.2008)

Pre francúzsku kinematografiu mám slabosť a francúzske krimi považujem najlepšie na svete, takže Truands ma už z príncípu nemohol sklamať... Je to drsná gangsterka, v ktorej nechýbajú ani nejaké tie nahotinky a menšie "mučeníčka" (aj keď Ichi the Killer to zrovna nie je). Scenáristi filmu si však toho na ramená zobrali priveľa a počas 107 minút sa pokúsili súbežne rozvinúť príbehy až troch zločineckých skupín, čo sa im príliš nepodarilo, skôr to do deja vnieslo menší chaos a neprehľadnosť, najmä čo sa týka hlavných postáv a ich vzťahov.(27.5.2010)

• Jenda

Pomalu se linoucí nudná serie bojů mezi mafiány... nic zábavného, maximálně na jedno skouknutí... Upřímě jsem čekal něco jako Válku policajtů, ale tohle nemá nic z toho, co dělalo právě Válku policajtů tak výjimečnou.(7.2.2008)