• Arx

Zmatené, nelogické, zdlouhavé a nezáživné. Člověk musí i občas takovéhle špatné filmy vidět aby poté řádně ocenil ty kvalitní a chytré. 30%(1.5.2009)

Nad tímhle filmem bych nelámal hůl. Pravda, k postavám divák zrovna nepřilne, ale předpokládám, že zločinecké prostředí je vylíčeno věrohodně. V první půli je třeba se zorientovat v poměrně značném množství postav, v té druhé začne jejich vybíjená (nepostřehl jsem, zda a jak došlo v závěru na maníka zahraného O.Marchalem). A představitel Clauda se místy snaží imitovat Pesciho styl v Mafiánech, což se mu ne tak docela daří.(22.10.2011)

DVD 8 (FR) - Ano, film má spoustu chyb a vad. V prvé řadě zmatečný scénář, kdy vám trvá minimálně třetinu filmu, než se zorientujete a zjistíte, o co vlastně jde. Takže vaše hodnocení je téměř do půlky filmu kolem 50%. Pak se to ale zlomí, vy si na postavy zvyknete, přijdete na to, kdo s kým je, kdo koho podvedl a kdo chce koho odrovnat. No a poté, když už jste v obraze, tak se vám dostane kvalitního krimi se surovou akcí a násilí ve všech možných podobách. Gangsterky jsou obecně můj nejoblíbenější filmový žánr, takže mé hodnocení bude tímto vždy velmi ovlivněno. A co se týče těchto francouzských gangsterů, tak bylo zajímavé vidět organizovaný zločin v jiné, než americké podobě. CZ dabing silně nedoporučuji, před mnoha lety jsem to s ním viděl a to pak ani nedokoukáte. 70%(5.9.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,291,633(4.7.2010)

• Jenda

Pomalu se linoucí nudná serie bojů mezi mafiány... nic zábavného, maximálně na jedno skouknutí... Upřímě jsem čekal něco jako Válku policajtů, ale tohle nemá nic z toho, co dělalo právě Válku policajtů tak výjimečnou.(7.2.2008)