• jajinka

Naprosto nudná, bezduchá kravina plná drsného násilí, krve, drog a sexu..(6.4.2008)

• Shushika

Že se v Gangsterech kleje, podráží, znásilňuje, mučí vrtačkami, souloží (dokonce zahlédnete přirození) a zabíjí ještě neznamená, že se je to i zábava. Naopak, je to nuda, protože z filmu až příliš dlouho není jasné, na čí příběh se vlastně díváme, co se tam vlastně řeší za problém a proč by nám kdokoliv z těch vyvrhelů měl být jakkoli nihilistickým způsobem sypmatický. 4/10(4.3.2008)

DVD 8 (FR) - Ano, film má spoustu chyb a vad. V prvé řadě zmatečný scénář, kdy vám trvá minimálně třetinu filmu, než se zorientujete a zjistíte, o co vlastně jde. Takže vaše hodnocení je téměř do půlky filmu kolem 50%. Pak se to ale zlomí, vy si na postavy zvyknete, přijdete na to, kdo s kým je, kdo koho podvedl a kdo chce koho odrovnat. No a poté, když už jste v obraze, tak se vám dostane kvalitního krimi se surovou akcí a násilí ve všech možných podobách. Gangsterky jsou obecně můj nejoblíbenější filmový žánr, takže mé hodnocení bude tímto vždy velmi ovlivněno. A co se týče těchto francouzských gangsterů, tak bylo zajímavé vidět organizovaný zločin v jiné, než americké podobě. CZ dabing silně nedoporučuji, před mnoha lety jsem to s ním viděl a to pak ani nedokoukáte. 70%(5.9.2013)

• Aqualung

Chvilku se podívám, řekl jsem si.Nakonec jsem to dokoukal.Co napsat?Na podnose plátna je nám naservírován guláš lidských kreatur, které chtějí peníze, v jejich jménu dělají zvěrstva, která považují za normální v komunikaci.V tomhle šedivém polosvětě se nejspíš dějí věci podobně nebo týmž způsobem.Mám na mysli reálný svět....Jediným motivem je žvanec a ten se získává jakýmkoliv způsobem....Nu co dodat?Třeba to tak je....Třeba ještě horší....A(14.4.2012)

• Dever

Soundtrack Bruno Coulais: 1 lean and hungry look ,2 Generique Debut See All 4 ,3 Vers la Lumiere ,4 La Boite D' Allumettes ,5 L' Attente Au Parking ,6 La Photo De Marriage ,7 L' Assassinat De Claude ,8 Les Bons Du Tresor ,9 Le Meurtre Dans L'hotel ,10 L'avocat ,11 L'aquarium ,12 La fouille de l'appartement ,13 Execution Sous La Pluie ,14 Le snif ,15 La visite de Claude ,16 Tirs dans le parking ,17 Le hammam(3.6.2011)