• Arx
  **

  Zmatené, nelogické, zdlouhavé a nezáživné. Člověk musí i občas takovéhle špatné filmy vidět aby poté řádně ocenil ty kvalitní a chytré. 30%(1.5.2009)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,291,633(4.7.2010)

 • Shushika
  **

  Že se v Gangsterech kleje, podráží, znásilňuje, mučí vrtačkami, souloží (dokonce zahlédnete přirození) a zabíjí ještě neznamená, že se je to i zábava. Naopak, je to nuda, protože z filmu až příliš dlouho není jasné, na čí příběh se vlastně díváme, co se tam vlastně řeší za problém a proč by nám kdokoliv z těch vyvrhelů měl být jakkoli nihilistickým způsobem sypmatický. 4/10(4.3.2008)

 • jajinka
  odpad!

  Naprosto nudná, bezduchá kravina plná drsného násilí, krve, drog a sexu..(6.4.2008)

 • claudel
  **

  Téměř bezdějové pásmo mučení, vraždění, šukání, chlastání, nadavání. Nevadí mi, když je krimi drsné s několika naturalistickými scénami, ale na každém filmu si nejvíc cením děje, příběhu. U Ničemů na něj autoři asi opravdu zapomněli a spoléhali na to, že diváky přitáhne surovost. Ale vzpomene si někdo měsíc po zhlédnutí o čem to bylo, jakou to mělo myšlenku? Pochybuji.(1.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace