Rallye smrti

V roce 2012 vládne finanční krize, o práci je nouze, a tak se vydělává různými způsoby. Jedním z takových způsobů je nejbrutálnější automobilový závod, ve kterém skupina vězňů řídí zbraněmi vybavené obrněné automobily, snaží se zlikvidovat soupeře a dojet do cíle jako první. Bývalý závodník Jensen Amese se o něco podobného příliš nezajímá, žije relativně šťastně se svou manželkou, malou dcerkou, a i když zrovna zavřeli továrnu, kde pracoval, tak se nevzdává. Do jejich domu ale vtrhne maskovaný muž, zavraždí jeho ženu, jeho omámí a vloží mu do ruky zbraň. Jensen je zatčen a dostává se do věznice, která pořádá zmíněné závody pod dohledem nekompromisní a zákeřné ředitelky. Na svobodu se může dostat jen tak, že se zúčastní závodu na život a na smrt v opuštěné části ostrovní věznice. Pokud se mu podaří přežít a vyhrát pět etap po sobě, bude mu vymazán trestní rejstřík. V závodě ale neexistují žádná pravidla, každý ze závodníků musí jet co nejbezohledněji, aby byl první v cíli. (TV Nova)

insky

Fajn na pobavenie a vyplnenie jesenného,zimného počasia :) J.Stathamovi ta maska celkom pristala, tak isto ako šefke väznice...škoda že vo filme nebola väčšia kreátivnosť na dej filmu, inak efekty aj akcia fajn. ()

LaCZik

P.W.S.A opět nezklamal, čili zklamal. Tentokrát je na vině průhledný příběh a naprosto příšerné dialogy. Herci v čele s Jasonem ušli, ono toho totiž už moc zkazit nešlo. Škoda, takto atraktivní téma se mohlo chytit trošku lépe. Věcný komentář:Shadwell ()

Amber.1977

No.. Co k tomuto vyhození peněz hollywoodským oknem říci? Jsem překvapená, jak krásný baby sedí v amerických věznicích - kam se hrabou miss.. :-D Dvě hvězdičky jsem dala za krásný oči Jasona Stathama - takže, koho bude bavit do nich 111 minut čučet, tak si film pusťte. ()

gomecz

mezi aktery je treba si hned od zacatku udelat jasno. SPOILER a tak hned od zacatku divak diky amplionum, hlasajicim doslova a dokola "zbalte si svou posledni vyplatu a vypadnete", vi ze spatni jsou majitele huti, kteri zamestnavali a vykoristovali mnoho zoufalych otcu od rodin jen proto aby jim na zacatku tohoto filmu mohli praci vzit a ucinit je jeste zoufalejsimi. ale to je jen slaboucky odvar oproti sadisticke mrse ktera vladne ve zdejsi veznici - ktera (veznice) se kupodivu vzhledem a skladbou obyvatel moc nelisi od prostredi onech huti. nas hlavni hrdina, ktery prisel o praci, se po navratu domu stava nejzoufaljesim na celem svete, protoze mu nekdo zabije manzelku a jeste to narafici tak aby byl nespravedlive obvinen, protoze mrcha potrebuje zavodnika jeho kvalit (pracoval sice jako delnik v hutich, ale jeste pred tim byval zavodnikem). ovsem nas hrdina vysetri vrazdu sve milovane zeny (vraha najde na zaklade vseobecne uzivaneho gesta - LOL), pomsti se, shormazdi indicie podle kterych usoudi ze mrcha ho chce zabit a tak se spoji s nejvetsim padouchem ve veznici, zamiluje se do spoluvezenkyne a vsichni spolecne uprchnou a ziji spolu stastne az do dnes v Mexiku... nebo tak neco./SPOILER - jj, moji vrstevnici spravne poznali Kriminal na koleckach. nevim nevim jestli si to tu jednu hvezdu zaslouzi, zatim to nejslabsi co jsem se Stathamem videl. ()

neo_ap

Typický akční film. Krásné ženy. Silná auta. Velké zbraně. Drsní chlapy. Protřepat, zamíchat, a máte tady Rallye smrti. Akční scény, plné výbuchů, krve, a trosek, jsou úchvatné. Někdy zamrzí rychlí střih. Či ztráta přehledu, co se kde děje. Ale filmu takovým to na kvalitě neubírá. 80/100 ()

Freakyy

Mix Stathama, mlácení, zbraní, aut, holek a kapky krve vždycky zabere a jsou to jedny z nejlepších filmů. Taková vězeňská verze Fast and the Furious, kde je místo nitra napalm a místo samolepkama polepený kapoty M134řky. Co víc si přát. ()

Bagdif

Opravdový akční film. Super auta, velké zbraně, vězení se "spořádanou ředitelkou" a aby toho nebylo málo, tak spousta poodhalených děv =) Prostě jízda od začátku až dokonce! Plné akce, spálených gum a vystřílených nábojnic. Velká oddychovka..... ()

mufy001

Viděl jsem teprve po dvojce. Dvojka taková kravina a jednička ujde. Mnohem lepší než třebas první díly Rychle a zběsile. 7/10 ()

JerryPilsen

Něco pro fanoušky rychlých aut s překvapivě dobrým scénářemNěkteré přechody jsou čistě účelové až komicky,nicméně hlavní je akce.Hlavním plusem ale zůstává snímání děje v pohybu.Statham ve své klasické roli "Stathama" září. ()

DavidAAAA

Jednoduché, brutální, zábavné, skvěle vizuálně ztvárněné. Jako by někdo prostě technicky vypulíroval záznam nějaký drsný hry z Playstationu. Mizernej příběh, ale jako oddychovka super. 80% ()

Zuzanka23

Krutá ředitelka vězení, bývalý závodník neprávem odsouzený za vraždu a banda černochů s auty. Dokonalý akční film. Mělo to docela promakanou pointu. Nemám co dodat. ()

ptady

Americká blbost. Scénář musel psát desetiletý školák. Akce tam bylo dost, ale nesmí člověk nad dějem přemýšlet, dialogy dlouhý a nudný, musel jsem je přetáčet. ()

macherano

Je to celkom fajn podobne ako rychlo zbesilo ale v inom šate cez vazenske proatredie a aj zaujimavych hercov ale len dokola preteky ma az tak nebavili cely film ale zaver vysiel ()

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Sekaná z upírů a zombíků

Sekaná z upírů a zombíků

24.07.2009

A to ve dvou videoherních adaptacích, spojených se jménem Paula W. S. Andersona. Ten se v očích některých svých odpůrců částečně rehabilitoval nářezovou Rallye smrti. Teď se vrací k sérii, kterou… (více)

Spy Hunter opět na programu dne

Spy Hunter opět na programu dne