Neuvěřitelná legrace nastane, když si veteráni Saturday Night Live Amy Pohler (Baby máma), Rachel Dratch (Když si Chuck bral Larryho) a Will Arnett (Poloprofesionál) vyrazí na fantastické jarní prázdniny. Nejlepší kamarádky, třicátnice Gayle (Poehler), Becky (Parker Posey) a Judi (Dratch), vždycky snily o tom, že budou úžasné. Nikdy ale nepřestaly být outsidery, takže když Becky dostane šanci neoficiálně dohlížet na dceru svého šéfa Ashley (Amber Tamblyn), která míří na univerzitní jarní prázdniny na ostrov South Padre, dámy se rozhodnou změnit své tragicky trapné životy a ponořit se do světa bikin a piva. Někde mezi chlemtáním piva, flirtováním a tanečky v bublinkách Becky, Gayle, Judi a Ashley ale pochopí, že je lepší vyniknout než zapadnout do party. (oficiální text distributora)

honzic odpad!

Ošklivé a trapné herečky, stupidní scénář a režie, nulová zábava a ubíjející dialogy. To opravdu nestojí za koukání. Hodnocení: 5 % ()

MorraEddie

Capina gigantických rozměrů. Kde vůbec takový hrozný ženský sehnali? Asi nekde ve škaredinci,nebo ja fakt opravdu nevím. Bych se vsadil,že nemuseli ani nic hrát,protože budou tak cinklý i ve skutečnosti. Ruce pryč od tohoto zvěrstva spáchaného na lidstvu. ()

lilylove

Hodně jsem si od toho slibovala a zklamalo mě to čekala jsem větší srandu i když některé scénky byly opravdu vtipné.Dvě postavy mi byly opravdu nesympatické.....ale celkem dobrý(průměrný) film.... ()

cislo55

Jedna hviezdička. Aj to len za Amber Tamblyn, ktorú mám rád (ani neviem prečo) a za tú ženskú, čo vyzerá ako gitarista System of A Down. Ale taký hlúpy film možno niekoho presvedčí nepiť. ()

shagisson

"....tohle je moje osmnáctá sezóna, ale moje prdelka pořád nemá dost..." tak tohle mluví za celý film... LOL. Ideální na mrknutí po kalbě s kámošema, kdy následuje kalbička s ženskýma. Jinak vůbec nic. ()