Katie (Jessica Simpson), blonďatá dívka z malého městečka, přijíždí do New Yorku, aby překvapila svou dlouholetou lásku, svého snoubence. Přesně na Valentýna mu chce přichystat tenhle dáreček. Jenže místo sladkého překvapení, tam na ni čeká nejen její snoubenec, ale i jiná žena v jeho posteli. Katie má zlomené srdce a odchází bydlet ke své sestřence. Ta jí nabídne, ať zde na chvíli zůstane a pročistí si hlavu. Katie s tím souhlasí. Jeden den ji sestřenka poprosí o pomoc s její prací, a tak Katie je nucena sednout na kolo a vykonávat poslíčka. Ten den se seznámí se sympatickým Benem. Jako poslíček se dostane do firmy, kde čirou náhodou narazí na jednu ženu, která ji nabídne post sekretářky. Katie práci vezme. Má z toho velkou radost, jenže to ještě neví, že ta žena, která ji nabídla místo sekretářky, je zákeřná potvora s velmi nekalými plány. (oficiální text distributora)

Soweek

Na téhle věci je vtipný akorát tak Larry Miller, který zde hraje Bosse společnosti, jinak se jedná chybý pokus o vtip, který může přijít ajímavý akorát tak teeneagerským děvčátkům. Nekoukejte se na to ani kvuli krásné Jessice Simpson, protože zde vůbec krásná není, rejže zjevně utratil všechny prachy z rozpočtu jenom za její rtěnku, díky nž vypadá jako klaun z cirkusu Humberto. ()

vitekpe

Jedna hvezda za uzas, ktery mi zpusobil Willie Nelson tim, ze se ucastnil takovehle pitomosti... komedie za korunu, odehrava se v korporatu, a hlavni hrdinkou je nejaka blondyna o ktery jsem nikdy neslysel. Cemuz se ani nedivim. ()

Ondis

Ještě po 50-ti minutách jsem si říkal, že dám po dlouhé době konečně "odpad!", ale nakonec to nevyšlo. Musím být trochu soudnej a dát aspoň tu 1*, zas tak ubohý to nebylo:-) ()

pepa3rd

Hloupý a velmi stupidní scénář. Tím chci říct, že tu jsou zastoupeny nejenom všechny standardní klišé z všemožných romantických komedíí, což by nemuselo tak vadit, ale i to je podáno bez špetky inovace a tvůrčího nápadu. Alespoň tu ale nejsou nechutné scény.30 % ()

sigf07

Příjde mi se mi, že scénář k tomuto filmu nejspíše psala sama Jessica Simpson. Filmů o prostinkých, ale morálně bohatých vidlácích tu byla v poslední době spousta a i když to zpravidla nejsou žádné trháky, Ambiciozní blondýnku strčí hravě do kapsy. Jak se dalo čekat už při spatření filmového plakátu nebo po pár úvodních minutách, děj je stejně pitomoučký jako hlavní hrdinka a naprosto předvídatelný. Ani to by sice nemuselo nutně znamenat, že jde o špatný film, kdyby se nám dostalo nějaké kompenzace. Pár humorných situací, trochy napětí nebo alespoň slušných hereckých výkonů. K tomu však nedojde, už proto, že ani Simpsonová ani její herecký partner Luke Wilson na to nemají dostatek sil a evidentně se vyčerpávají již u přeříkávání základního scénáře. Takže můj verdikt zní - naprosto zbytečný film, který nemá co říct ani čím pobavit. Jak se říká, mohl jsem to čekat. Ale nečekal. ()

Petulka88

Nablblá komedie o nablblé blondýnce plná nablblých vtipů a nablble přehrávajících herců. Nejlepší vtip si autoři připravili hned do úvodních titulků, kdy se divákovi snaží namluvit, že tenhle blábol má scénář. Pak už je jen hůř. Vrcholem strašlivé legrace je banda norských duchovních, kteří rapují o ženských s velkou prdelí. Brrrrrrr!!!!!! Jediné pozitivum, které si z téhle blondýnky odnáším, je sličná Jessica Simpson a její vesele poskakující hrudník. Na živo by to bylo fajn, ve filmu je to dost málo. ()

DadysGirl

Jasně, je to blbost... Ale... Jessica mi tady přijde roztomilá... Navíc klasický scénář, hodná až blbá holka, přijde do velkýho města, tam jí oblíknou, dají příležitost a z ní se stane úspěšná a krásná žena, která navíc najde lásku, tak tahle sci-fi na mě prostě funguje... Takže za sebe jsem spokojená... Vtip, romantika a Luke... Jo! :) ()

jojoping

Tento film má všetko, čo romantická komédia má mať – je nevtipný, má predvídateľný dej , slabé herecké výkony a neprekvapí ničím. Pre tých, čo takýto druh filmov majú radi vrelo odporúčam, vy ostatní sa mu s veľkým oblúkom vyhnite. ()

ab.dul

Co na tohle říct? Dodíval jsem se a stačilo. Neříkám, že je film obvzlášť hrozný, ale není nikterak vyjímečný, ani záživný. Podle mého se nepovedlo to, co mělo. K Simpsonové se role vůbec nehodila... ()

Esmit odpad!

Napodobenina Pravé blondýnky. Hodně špatná nevtipná napodobenina. Úplně nudný film s blbou hlavní blondýnkou a nesympatickými herci. ()

Domas88 odpad!

Ani tenhle film mně nedonutí použít vulgární slovník, nerozesmálo a dobrovolně jsem se nedíval to je omluva... ()