Během jednoho úplně obyčejného dne se nepříčetný muž vřítil do Los Angeleské restaurace a začal jen tak střílet po přítomných zákaznících. Ti kteří unikli smrti, byli samozřejmě hluboce zasaženi. Ovšem každý z nich se s tím vyrovnává trochu jinak: mladičká Anne Hagen (Dakota Fanningová) se díky vyprávění její verze události stane ve škole populární; její kamarád Jimmy Jaspersen (Josh Hutcherson) se uzavře před světem a přestane mluvit; servírka Carla Davenport (Kate Beckinsaleová) začne zanedbávat své dítě a prožije několik vulgárních vztahů; Dr. Bruce Laraby (Guy Pearce) ztratí své sebevědomí a zkouší experimentální léčbu; a chorobný gambler Charlie Archenault (Forest Whitaker) věří, že bude mít štěstí ve hře a vsadí všechny své peníze, bohužel má smůlu. (HBO Europe)

Patr1k

Niečo tomu chýbalo, pretože ma to nejako moc nechytilo tam kde malo, napriek tomu herecké výkony veľmi slušné, je zvláštne ako sa ľudia zachovajú v krajných situáciách... ()

ZAUME

Zajímavý snímek z trochu jiného šálku.. normálně bych o něj zřejmě nezavadil pohledem, ale že v něm hraje Forest Whitaker, musel jsem jej vidět. Bohužel pro mě zklamání.. příběh sice stál za to, ale film samotný - neslaný, nemastný. ()

burton-ka

Film, který ukazuje jak jedna zásadní událost zamíchá životy neuvěřitelným způsobem.Vborný obsazení, výborná kamera, výborná hudba, výborný příběh...ale strašně mě děsí, když někdo z naprosto výborných věcí vytvoří LEHCE nudící věc! Tento příběh si zaslouží trochu více ... ()

MUNRO

Velmi zajímavý námět,který je podáván tak pasivně a nezajímavě,až z toho bolí oči.Od prvních vteřin je více než jasné,že styl,jakým režisér Woods vypráví působí hodně neohrabaně a především velmi nudně.Bohužel se s bídným scénářem vezou na vlně i takové persony,jako jsou Forest Whitaker,nebo rozkvétající hvězdička filmového nebe Dakota Fanning.Ta je dokonce úplně největším průšvihem celého filmu.Z ateistické školačky se po děsivém zážitku,kdy pod stolem přežije krveprolití v bistru stává absolutní bohusloužící vědma,která mluví jako bible.Nejenom že to působí naprosto nesmyslně,až idiotsky,ale hlavně její neustálé promlouvání k bohu a fanatické přesvědčování všech lidí okolo donutí diváka,který nevěří film zkrátka nedokoukat.To byl i můj případ.Proti bohu nic nemám,ač sám nevěřím a ani ve filmu mi podobné téma nevadí,ale čeho je příliš...Bohužel ani Forest Whitaker,který hraje gamblera postiženého rakovinou nepůsobí nijak zajímavě.Vyhraje spoustu peněz,pak všechny zase pěkně prohraje..Kate Beckinsale se dál veze na neuvěřitelně strmém pádu své herecké kariéry.Už ani nepamatuji,kdy naposled odehrála nějakou zajímavou postavu,kterou by zahrála věrohodně.A ten blonďatý přeliv,ve kterém je vidět stále častěji už mi hlava nebere vůbec.Nejspíš to má mít omlazující účinek,ale na mně to působí spíš parodicky.Tohle drama zkrátka nevyužilo ani desetinu svého potenciálu a i díky tomu se zařadilo mezi oněch několik málo filmů,které mi nestály ani za to,abych je dojel do konce. ()

Norzog

Námět sice již trochu ohraný, ale stále sliboval kvalitní film a k tomu hvězdné obsazení - tato kombinace nenechá jen tak někoho klidným, zvlášť pokud je Dakota vaší oblíbenkyní. O co větší však bylo očekávání, o to větší i následné zklamání. Film se neuvěřitelně táhne, režie není zrovna to nejlepší, co na snímku můžete najít a můžu říct, že výkony Dakoty ani Whitakera nejsou zrovna oslňující. Bývalo líp. Pokud nemáte co na práci a jediné co vám na disku leží je Winged Creatures, neprohloupíte. V opačném případě ruce pryč. ()

Drky

Říkal jsem si, bude to určitě zajímavý film a on to zajímavý film byl, ale byl pro mě zajímavý a dalo by se říci výjimečný tím, že v něm bylo vše tak nesrozumitelně podáváno, že jsem se v něm ztrácel. Kdoví možná jsem film špatně pochopil, ale podruhé se na něj již určitě nechci podívat. 1* za zajímavé herecké obsazení, 1* za pokus o dloubání se v lidské mysli, které ovšem podle mě bylo nedokonalé a dalo se podat naprosto jinak. Hodnocení 2* a 40%. ()

Rapollo

Výborné téma šílených střelců je vykresleno s náramnou pečlivostí a z hereckých výkonů se tají dech. Tento snímek je ovšem pro silné nervy. Upřímně - já jsem z něj dostal týdenní depku. Ale jsem rád, že jsem to viděl. ()