Marnie (Famke Janssen) si v domácí vazbě má odpykat trest za vraždu svého manžela Mikea (Michael Paré). Ten ji v manželství týral a nehodlá s tím, jak se zdá, přestat ani po smrti. Jeho návštěvy jsou čím dál častější. Pomoc a pochopení hledá Marnie u svého přítele Joeye (Ed Westwick) a u bývalého Mikeova parťáka Shankse (Bobby Cannavale). Otázkou je, zda se jí dá pomoci... (oficiální text distributora)

Veronica27

- Nikdo tady není, jen já a duch.Duch bývalého manžela, co svou ženu týral, mlátil a trýznil a pokračuje i po smrti.Takový průměr na večer.Nepřekvapí, ale ani nějak hodně nenudí. ()

Megynka

Druhá hvězdička je jen za první duchařskou chvilku, při které jsem se opravdu neskutečně lekla. Jinak je film již od začátku dost průhledný, v jedné chvíli neskutečně nechutný a ty šílené scény na konci, kdy vybouchne dům a jí se vůbec nic nestane, to bylo prostě ... zlatá Kobra 11 :D ()

DavidWebb

Jeden z ďalších večerov absolútne impotentnej TV ponuky ma donútil pohrabať sa v internetovom archíve "starších" filmov, aby som tam natrafil na tento prehliadaný a asi aj trochu podcenený flik. A v skratke - som spokojný. Zväčša sa pre filmy rozhodujem podľa vzorca žáner - obsah - casting a nevyhľadávam ani trailery a ani mená tvorcov (hlavne režiséra a scenáristu). Tých si preklepnem až keď ma nejaký snímok zaujme. Na režiséra Erica Reda si niektorý z vás možno spomenú keď napíšem Hitcher (1986) čo bol v tej dobe takmer kultový "mrazák" s blonďavým holanďanom a dodnes si ho veľmi dobre pamätám. Čo sa týka 100 feet nemá zmysel rozoberať veci ako či vás môže zmlátiť duch, ide o celkový dojem. A tomu okrem baráku a atmosféry rozhodne pomáha aj charizmatická Famke Janssen, ktorá v sebe ukrýva akýsi sexuálny magnet, akoby bola sirénou, čiernou vdovou a upírkou dohromady. Isteže sa jedná o jednoduchý, šablónový koncept v lacnejšej kategórii trilerov ale mne to nevadí, pretože aj na takéto "béčka" treba mať istý kumšt a talent. ()

jafuska

horory nemám ráda,přesto jsem si říkala, že to zkusím, ale bohužel jsem se nedodívala,bylo to docela strašidelné,o duchovi který nechtěl zmizet, i když ubližoval své manželce i po smrti. ()

elleyne

Spíš než horor to byl thriller,hlavně v druhé polovině...sice tam byl zlý pomstichtivý duch,ale víc,než lekacích scén tam bylo scén násilných.Líbil se mi herecký výkon hlavní představitelky.A závěr s rozuzlením taky docela ušel.. ()

Fantaghiro

Rozhodovala som sa medzi 3 a 4.Divný horůrek.Uznávam,že som sa miestami lekla...Výzor toho ducha mi trochu narúšal celkový dojem :-) A čo to preboha previedli s Edom Westwickom???Chudáčik...chvílku som sa nedívala. ()

Horxus

Nebylo to až tak špatné, jak by se podle hodnocení mohlo zdát. Asi mi to tak připadá proto, že mám pro tyhle lekačky ve strašidelném domě slabost. A i když duchařina tedy zrovna není moje úplně oblíbené téma, tenhle film byl docela příjemně strašidelný. Bylo tam pár momentů, kdy jsem se opravdu lekla, jeden, při kterém mi bylo na zvracení (zmlácení Eda Westwicka) a jeden další, kdy jsem napětím skoro nedýchala (scéna, kdy se nad policistou bortí strop). Nakonec 100 feet splnilo jako horor všechno, co jsem od hororu čekala. Jediná negativa jsou občas nedostatečně přesvědčiví herci, konec, který byl až přespříliš fantastický (spoiler: mužovo chycení prstenu a jeho proměna v skoro normálního člověka a výbuch konec spoileru) a až moc veliké nadpozemsko ve formě ducha, na které já prostě nevěřím a ani věřit nebudu. Dala bych 4*, ale protože čtyři jsem dala Insidious, který byl přece jen mnohem lepší, 100 feet má ode mne silné 3*. ()

KateW

Lekačky byly dobré, ale ty meziscény byly k smíchu.. A konec mě nikterak neuspokojil. A přičteme-li k tomu český dabing, který se v tomto případě nějak nepovedl, výsledek je skutečně neuspokojivý. ()

Pitryx

Duch udělaný velmi slušně, spád to v podstatě má, i když pár hluchých míst by jistě našlo. Průměrný film. 201209228900/9229\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ Souhlas s mým více než dva roky starým předchozím komentářem. ()

Mustaffa

První půlka filmu docela dobrá, sexy Janssen běhá po domě a pere se se svým mrtvým manželem, kterého v sebeobraně ubodala. Ten ji na oplátku dělá různé kulišárny jako např. se ji snaží strčit ruku do drtičky na odpady, nebo chudák holku zasype talířkama a aby toho nebylo málo, tak ji zmlátí milence. Celou dobu jsem to viděl tak na 3 hvězdičky, sem tam jsem se i lekl, ale co ten konec? Jedním slovem, strašný! Jak vystřižený ze seriálu Čarodějky. Po milém hodí snubní prstýnek, to mu zřejmě neudělá nejlíp, a vybouchne. Hmm, tak jo no... ()

Cechyno4

Dvě lekačky ještě film nedělají hororem. A ta postava ducha. No hodně směšné zobrazení. Pro mě jediná hvězdička za tu jedinou vraždu. ()

bobin

Průměrný horor , protože z ducha až tak velká hrůza nejde. Je ale brutální a pomstychtivý a některé scény člověka zaskočí . Pro milivníka tohoto žánru je to pohodová podívaná , ale bát se moc nebudete. ()

Beni1 odpad!

Můj první odpad a myslím, že zasloužený. Totálně blbý brak plný nesmyslných kidů záběrů s debilním poslíčkem jídla a ještě s debilnějším policajtem. A ten závěrečný výbuch sklepa se vší parádou co se tam odehrávala...hrůza. ()

honzic

Sice ne moc reálné efekty, ale jinak celkem přijatelný thriller, který je pořád na stejném místě. Hodnocení: 50 % ()

J.Mayen

No nebyt toho silenyho digitalniho rozmazanyho ducha, dokazal bych zde hodnotit snad jeste o neco vys. Hlavni herka byla sympaticka a zahrala velm dobre, to ze v dome spala i kdyz vedela o dalsim nocnim teroru bylo nadmiru znepokojujici. Ja bych asi v taovem dome a prostredi nedokazal snest uz snad ani minutu. Skoda toho podprumerneho budgetu, ta animace ducha kvalitu srazila hodne nizko. ()

Horác

Řekl bych slušný standard, který předčil mé očekávání a udržel mou pozornost. Mickyho konec je sice opravdu legrační, ale celkově se mi na tenhle film koukalo dobře, a to především kvůli NÍ. ()