Marnie (Famke Janssen) si v domácí vazbě má odpykat trest za vraždu svého manžela Mikea (Michael Paré). Ten ji v manželství týral a nehodlá s tím, jak se zdá, přestat ani po smrti. Jeho návštěvy jsou čím dál častější. Pomoc a pochopení hledá Marnie u svého přítele Joeye (Ed Westwick) a u bývalého Mikeova parťáka Shankse (Bobby Cannavale). Otázkou je, zda se jí dá pomoci... (oficiální text distributora)

RedBoryyys

Po dlouhé době horůrek,který mě fakt zaujal,nečekaná scéna s milencem (během dne) si u mě zaslouží plný počet bodů... ()

veverysiak

Hrozná somarina, vôbec nič tu nedávalo zmysel a ako keby to bolo len narýchlo pozliepané a ešte rýchlejšie odkrútené, úplne to nepotopilo len to, že Michael sa tam objavoval len v hmle, takže 20%. ()

Ofi7

Až na závěr, který se mi zdá dost přeplácanej, se mi jeví tenhle film jako kvalitní béčkovej horor. ()

Spike86

Námět zní zajímavě, ale to je tak všechno. Jedna známá tvář mezi herci hrající celkem OK to nezachrání. Je to děsná volovina. 35% ()

Filatov

Chtěl jsem dát průměrný hodnocení, ale nedám z jasných důvodů. Jednak jsem se snad ani jednou neleknul, jednak mě nevyděsil duch a jednak jsem nepřekousl pár nelogičností. On v domě nejde proud, ale naše hrdinka může v klidu telefonovat na energetiku nebo si po telefonu objednávat nákup? Jinak se ale pár scén povedlo a nic jinýho mě zvlášť neuráželo. ()

Mark1983

Dlouho mi trvalo, než jsem se k tomuto snímku dostal, ale nakonec mě to docela překvapilo, protože nebýt těch dějovějčích scén tak bych dal filmu pouhé tři hvězdičky, ale v tomto případě dávám čtyři hvězdičky. Tedy určitě existují i lepší horory na duchařské téma, ale tenhle taky není k zahození. ()

uprchlice

Režisér Eric Red napsal kvalitní scénář k filmu Stopař z roku 1986. V roce 2008 se vrhl na režii a to k hororu 30 a půl metru. Kvalitou je to slušný kousek patřící spíše ke slabšímu odvaru, ale určitě se divák při něm alespoň pobaví. Mladá žena je odsouzena za vraždu svého manžela a to v domácím vězení ve švem domě, kde k vraždě došlo. Ovšem během pobytu ji začne terorizovat duch manžela, který s ní má ďábelské úmysly... Famke Janssen si zahrála nevinnou ženu uvězněnou ve švem vlastním domě a se zlým duchem svého manžela. Příběh je velice jednoduchý a je určen především pro slabší publikum a híří slušnou dávkou napětí. ()

samurraj

FIlm na začátku výborný. Když se poprvé objevila silueta ducha jejího manžela v ložnici byl jsem nadšen, bohužel se z toho stávala postupem času čím dál větší fraška a konec naprosto předvídatelnej a trapnej, Původně jsem chtěl dát 3 nebo 4* ale nakonec musím dát pouze 2* ()

ronin zabak

Famke tady zahrála svoji roli, ale co se týče provedení filmu, to nestálo za nic. moc jsem se nebavil. Trochu kýčovité zobrazení ducha na to, že to je rok 2008. Myslím, že Hollywood má na víc ()

Pierpa

Slabá americká duchárčina. Námet nebol až tak hrozný, no nulový rozpočet bolo veľmi cítiť, hlavne na tých úžasných efektoch :) Škoda toho, lebo mohlo s toho byť o moc lepšie dielo. Celý film držala nad vodou Famke Janssen. ()

pajjaH

Tak 2 a půl... Nejlepší scéna je když poblázněnej duch trošičku profackuje týpka s kterym se hlavní hrdinka vyspí, jinak je to chvilkama nuda, každopádně na průměr to dosahuje. ()

-krusty-

EHF: Film stojí a padá s Famke Janssen...což zde bylo již několikrát psáno. Přestože se jedná o klišovitý příběh až bůh braň, já se bavil a ten čas před obrazovkou si užil. V duchařských filmech nepotřebuji tuny vnitřností, protože napětí a strach hledám jinde. Film díky omezeným interiérům působí jako ani ne hodinové inscenace, takže nuda nemá místo. Děj se vyvíjí, napětí roste, mrtvý policajt se celkem efektně zjevuje....ne, nemám s tímto filmem větší problém. Jako hlavní trumfy - kromě již zmíněné krásky Famke - musím uvést její cestu podlahou/stropem, smrt poslíčka (který je fakt ohavně nesympatický), propadnutí mrtvoly stropem..... Jako jediné - za to fatální - negativum vidím v podivném skoro-konci. SPOILER: proč policajt po odevzdání prstenu změní fazónu a rozplyne se? To mi hlava nebere....ale hlavně že to Famke nakonec stihnula :-) ()

Iveta47

Niečo takéto som hľadala a už dlho som mala hlad po dobrej ducharine a som rada,že som sa rozhodla venovať tomuto filmu tých 93 minút.Slušná ducharina ,ktorá síce bola miestami lacnejšia,ale hneď nato to chytilo opäť zaujímavý dej a dokonca som sa toho ducha aj riadne zľakla.Jedine čo mi vadilo bol ten oheň na záver,ktorého bolo až príliž na to,že sa Marnie podarilo bez ujmy opustiť dom.Keď sa to tak vezme, Marnie toľko krát letela vzduchom a toľko krát sa zranila,že v reáli by bol človek už mrtvy,ale jednalo sa o film a naozaj niekedy netreba nad tým rozmýšľať:-). Mne sa film páčil.4* ()

bratr_jezek

Žena policisty už nevydržela jeho domácí násilí a když byl jednou zase v ráži tak, že málem zemřela, dokázala se vzepřít a zabít ona jeho. Jak už to ve spravedlivém světě chodí, zavřeli ji do vězení, kde jí podle jejích slov málem zabil milující kolektiv "Holek za mřížemi" Snad proto se vrací do svého domu, kde se čin odehrál a dostane domácí výkon trestu v podobě elektronického náramku, který je tak skvěle nastaven, že nemůže pomalu ani ke dveřím, natož si jít pro něco do sklepa. Sousedé se jí vyhýbají, jen občas tu proběhne jeden mladý poslíček, kterému se asi líbí a občas jí přijde provětrat policejní hlídka v podobě zahořklého poldy, kterému ta "čůza" zabila parťáka. Toto vše se dozvíme v pár větách, snad abychom brzo pochopili podobně jako oba dva návštěvníci, že modřiny na těle zločinky si asi neudělala sama. Duchařina má pár dobrých nápadů, bohužel ve hře jeden na jednoho se to trochu ohrává, finále má ale zase trochu napětí. Pěkný průměr. ()

LordKafonio

Famke je má oblíbená herečka, takže jsem se na toto dílo těšil. Nicméně začátek dobrý, navozená atmosféra, ale kde nic, tu nic. Prostředek s jednou lekačkou a konec bez ničeho. Duch úplně trapnej, jak na Atari. Kdyby hned odešla, bylo by po filmu. Jsem docela zklamaný. Dalo by se z toho vyždímat víc, protože nápad je to dobrej. Podívat se na to dá, ale jen jednou. ()