Marnie (Famke Janssen) si v domácí vazbě má odpykat trest za vraždu svého manžela Mikea (Michael Paré). Ten ji v manželství týral a nehodlá s tím, jak se zdá, přestat ani po smrti. Jeho návštěvy jsou čím dál častější. Pomoc a pochopení hledá Marnie u svého přítele Joeye (Ed Westwick) a u bývalého Mikeova parťáka Shankse (Bobby Cannavale). Otázkou je, zda se jí dá pomoci... (oficiální text distributora)

Danny F.

Trochu nudnější až do chvíle kdy se film blíží ke konci. Teprve tady se to rozjede a je se na co koukat. Škoda že úvod filmu je o dost nudnější a dlouze se táhne. Jinak skvělá scénka jak duch ubije mladíka a atmosféra by byla taky hustější. Na kouknutí ucházejíci horor ale mohlo by to být lepší, tento film na to má. I na víc. 45% ()

Guzo

Začátek i prostřední část se mi víceméně líbila, ale posledních cca 15 minut.. no, hrůza prostě, přehnané efekty, slaý scénář i samotný závěr. Zase jednou se mi potvrdilo, jak konec může ovlivnit celkový dojem z filmu - ať už pozitivně nebo negativně. Tady bohužel druhý případ.. 3/10 ()

MI-380

Podrůměrný duchařský horor postavený na bídném scénáři a spoléhající na one woman show v mnoha směrech vysoce nadprůměrné Famke Janssen (díky níž jsem se na to díval). 50%. ()

jefff

Docela slušná duchařina komorního rázu, která mě docela překvapila. Těch cca devadesát minut uběhlo jako nic a neměl jsem ani nutkání dělat pauzy či nějaké jiné činnosti, což je v poslední době vyjímka, neboť s horory americké tvorby to jde v poslední době od desíti k pěti. Michael Paré už ale klesnul na absolutní dno, protože hrát ducha, který neřekně téměř jedinné slovo, není potřeba žádné mimiky ani náznaku jakéhokoliv prvku herectví, mi přijde jako kariérní konečná:-)hodná snad pouze pro komparzisty. ()

jenik71

Nepříliš povedený horor s naštvaným duchem. I když je to "fešák", mě nějak husí kůže nenaskočila. Famke Janssen je celkem dobrá, ale ani ona a ani její ruka v drtičce mě nedonutí dát víc jak dvě hvězdičky. A přitom potenciál scénář měl. Škoda. ()

Ragdoll

Horor, který se snaží působit mysteriózně a strašidelně, ale opět je svým nepovedeným provedením z mého pohledu pojat jako vcelku humorní záležitost se špetkou zbytečné brutality a temnosti. Celý příběh je velmi prostý, má rychlý vzestup i spád a konec, jenž má působit velmi emotivně a mírumilovně, se ze všech ohledů projevil jako nadmíru zkažený a směšný. Po dobrých hororech většinou nemohu spát, u tohohle jsem měl co dělat, abych se udržel vzhůru. 40%. ()

Holina

Ruce pryč, tady se nechovají nelogicky jen hlavní hrdinové, ale také duchové. Zejména potom závěr snímku působí jako UFO. ()

POciSEM odpad!

Co tohle bylo za spatnej vtip? Famke chtela rozsekat ducha sekerou a projizdela ho jako kour z cigarety a hned vzapeti utikala pred duchem kterej ji chytil za nohu,tak mu rozkopala drzku az z toho zacal krvacet? Takovym paskvilem se nas rozhodli amici krmit? Moje vlastni hovna jsou pro me atraktivnejsi nez tenhle odpad ()

Pat.Ko

Ak sa zamýšľam nad týmito priemernými horormi, tak vždy tá prvá polovica filmu je omnoho lepšia jak tá druhá, a tiež to platí aj v tomto prípade. Famke Janssen je veľmi krásna herečka, s jej výkonmi v sérii X-men som bol spokojný a ráta sa k tým mojím obľúbenejším herečkám, som bol zvedavý ako sa jej darí mimo X-men ,nakoniec si myslím, že musela byť dosť zúfalá, že prijala rolu v tomto filme. Efekty sú totálne nezvládnuté a stvárnenie ducha, nevyvolalo žiadne znepokojenie. 4/10. ()

Haymar

Počáteční slibně se rozjíždějící hororovou podívanou s nápadem, slušnou atmosférou a především skvělou "one-(wo)man-show" Famke Janssen, vzápětí zcela zlikviduje neuvěřitelně debilní scénář! Vše korunuje úplné finále, kde už tvůrci evidentne vůbec netušili kudy kam! ()

Luukec

Lehce zmatený horor, ale tak nebylo to tak špatný, když zesnulý manžel zrasoval Marniina milence tak to fakt nahánělo strach, jinak to zas nenabídlo nic novýho, ale člověka to zas tak neurazí.. ()

amarth

Jeden z nejslabších duchařských "hororů", který snad byl natočen. Párkrát se člověk lekne, avšak povětšinou to připomíná parodii na scénáristu a nápady jak udělat film hloupější a jak z něj o to hloupěji vybruslit...(první půle 3, druhá půle odpad, vychází mi 2, dávám však 1 za překvapivě tupý konec). ()

J. T. Kirk

Obyčejná duchařina, která dosahuje akorát tak průměr, ale nic víc. Famke to udržuje celé alespoň trochu nad vodou jinak by se už tento film dávno utopil.. ()

mala_kea

Hodně slabá duchařina, která nedokážu ani na chvíli upoutat pozornost svoji digitální pasáží, která se nám snaží rozpumpovat krev v žilách svým otřesným BUBUBUBU a jednou BAF. Mě nezbývalo jen z natěšeného obličeje přejít do stavu blaženosti a s úsměvem na rtech si vychutnávat tento blábol ala strašný horor. ()

Heroine

Velice, velice slabé. A směšné. Když jsem slyšela že jde o horor s Famke Janssen, docela jsem se těšila. Ale nic z toho nebylo. Jedna dost brutální scéna, kdy je mladík surově umlácen k smrti, ale jinak jen nuda. ()

Taškář

Je zajímavé, že se režisérovi nepodařilo navodit ani v nejmenším pocit strachu a hrůzy jak je v podobných filmech třeba. Možná to bylo způsobené sportovkyní, která hrála Marnie. Pohled na ni způsobuje, že takové obrovské chlapoholce se nemůže nic stát. ()

AxelWers

Veľmi vlažný horor, ktorý má niekoľko svetlých (teda v tomto kontexte skôr temných) chvíľ, ale od kvalitného hororu to má ďaleko. Už ani tá Famke nie je to, čo bývalo. ()