Temný bojovník

Nick Powell

James Dormer

Joel Ransom
  • Wacoslav1

K tomuhle skvostu se ani nenajde nic extra co by se dalo napsat. Je to prostě taková nevinná, zdraví nijak trvale nepoškozující vocasárna na jedno shlédnutí a zabití nudnýho zimního večera. Největším plusem filmu je, že samotnej Cage se v něm moc nevyskytuje. Jeho mladičký žák si vede celkem dobře, ale nijak mě neoslnil. Zápletka je obehraná a stokrát viděná. Tím obalem se nenechte zmást. Píšou tam sice něco o slovu epic, ale na mě to působilo dost lacině. Akční scény sem tam přehledný, sem tam zase sestříhaný nůžkama na plech. Záporák mi přišel takovej nijakej. No asi zhruba takový jaký jsem to čekal. Není to katastrofa, ale hitparáda taky ne. Nakonec Nick v kleci překvapil jednou solidní hláškou : Díky vám je tu lidí jako much v zadku prdící kozy! Za tenhle hlod si zaslouží lajk. Jinak už nevím co dalšího na tom hodnotit. Konečný verdikt.40%(30.12.2014)

Výprava priemerná, príbeh podpriemerný, herci priemerní, ale na druhú stranu je tu veľa osobných súbojov. Snímok je preto vhodný hlavne pre nenáročného, popcornového diváka, pre takých, ktorí práve dostali chuť na lacnú zábavu a oddych nezaťažený ničím komplikovaným. Film sa dá pozerať v polokómatickom stave len s prižmúrenými očami, na druhú stranu mám však pre vrcholný stredovek v súčasnej filmovej mizérii slabosť. 55/100(2.1.2015)

• Lacike

Je to nudny film s obcasnymi zableskami trapnosti. To sa tyka hlavne scen so zaporakom, ktory prehrava ako o zivot. Neprijemne pôsobi aj lámavá anglictina azijskych hercov, ktora im ubrala na uveritelnosti hereckych vykonov. Nic Cage si po niekolkych filmoch, kde podal civilny az kvalitny vykon znova strihol prehravajuceho magora so sialenym ucesom. Akcia je sterilna. Je sice prehladna ale bez krvi. Absencia krvi zamrzi aj u akcnych filmoch. Historicke rubacky, ktore by mali byt brutalne su bez krvi uplne na hovno. No a zapletka o boji o tron medzi dobrym a zlym princom je tiez podana prilis fadne a nezaujimavo. Vela som od filmu necakal ale aj tak som dostal este menej. Nie je to ani tak zle, aby ste sa na tom bavili. Vysledok je strata casu. 3/10.(28.12.2014)

// Production Companies : Notorious Films, 22h22, Canal, Media Max Productions, Yunnan Film Group //(8.11.2015)

• verbal

Když člověka posedne nevysvětlitelná chuť na nějakou nízkorozpočtovou pičovinu s Kejdžem ve stylu křižáci versus nindžové, v níž Análkin Skájvókr jen vyměnil světelný meč za desetikilový železný obouručák a s naprosto stejně koženým xichtem jím jednou rukou místo armády droidů decimuje zástupy ťamanských kungfistů, dá se tohle přežít bez vážnější psychické újmy. Tedy pokud se vám podaří uprostřed asi tak na dvacet minut usnout jako mně. Ani to nebylo nutno vracet zpět, navázal jsem plynule a nepřišel jsem, počítám, o žádné dějové zvratky, jen o asi tak čtyřicet neumětelsky zabitých čínských statistů. Rest in Piss, Mikuláši, už jen čekám, kdy ze zoufalství začneš hrát záporáky v Segalových „velkofilmech“.(5.1.2015)