Temný bojovník

Nick Powell

James Dormer

Joel Ransom
  • MartinezZ

Tohle je tragický, fugazi má pravdu. Jestli mají Číňani tohle zapotřebí. Jde v podstatě o strašné béčko, podobné těm rumunských, ve kterých účinkují Lundgren nebo JCVD, tady je to holt ale zasazeno do Číny, vypadá to o něco líp, ale smyslu to moc nepobralo. Film by byl ještě tak do poloviny, možná dvu třetin tak na **, ale pak se na scénu vrací Cage a celé to béčko, včetně poslední třetiny stopáže, sráží do sraček. Dokonce i ten začátek je vlastně jen adaptace toho samého začátku ze Season of the Witch a i tahle fantasy konina je lepší než Cageův čínský psanec. A ještě tu celá Čína i mezi sebou mluví americkou angličtinou, najs.(28.12.2014)

• Tommassi3

"K čemu budou mrtvému mince ??" Ty se vždycky hodí !! Třeba i punk křižákovi Haydena Chrisensena, který má těžké trauma.. Asi, že mu přestal svítit meč.. Nebo spíš zjistil, že Nicolas Cage je jeho otec..;) Já mám trauma též !! Z příšerně natočené a bizarně nasnímané šmíry.. Režijní šumař Dark Powell se tady vyloženě ztrapnil..(18.10.2016)

Rozpočet $25miliónovTržby Celosvetovo $5,127,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $36,437 //počet predaných kusov ?Tržby za predaj DVD v USA $96,458 //počet predaných kusov ?║ krvavý masaker, rúbanica, ktorá vsádza aj na dramatickú notu a v tomto ohľade to nejde, ináč ako taký dobrodružný film sa to dá, Nicolas Cage s dlhými vlasmi je otrasný ale aspoň má celkom dobré akčné scény, Hayden v pohode, má to ako takú výpravnosť ale bližšie to má úrovňou k video filmu, hlavne je škoda toho záveru ten vyznel úplne čudne /45%/(17.11.2015)

Nie je to najlepšie, ale je to natočené celkom svižne a dynamicky a vďaka krátkej stopáži film moc nemá kedy nudiť. Zarazilo ma, že Nic Cage je nie odsunutí ale doslova odhodený na vedľajšiu koľaj. Na druhu stranu mi to ani moc nevadilo, pretože keď Anakin využíval svoju temnu stránku sily, sekal nepriateľov jedna radosť (aj keď trochu s nešťastným strihom a kamerou) a zachraňoval Čínsku slečnu a potomkov trónu, za doprovodu peknej výpravy, kostýmov, krajiny a ešte lepšej hudby, nenudil som sa. 60% - 3*(16.11.2015)

• verbal

Když člověka posedne nevysvětlitelná chuť na nějakou nízkorozpočtovou pičovinu s Kejdžem ve stylu křižáci versus nindžové, v níž Análkin Skájvókr jen vyměnil světelný meč za desetikilový železný obouručák a s naprosto stejně koženým xichtem jím jednou rukou místo armády droidů decimuje zástupy ťamanských kungfistů, dá se tohle přežít bez vážnější psychické újmy. Tedy pokud se vám podaří uprostřed asi tak na dvacet minut usnout jako mně. Ani to nebylo nutno vracet zpět, navázal jsem plynule a nepřišel jsem, počítám, o žádné dějové zvratky, jen o asi tak čtyřicet neumětelsky zabitých čínských statistů. Rest in Piss, Mikuláši, už jen čekám, kdy ze zoufalství začneš hrát záporáky v Segalových „velkofilmech“.(5.1.2015)