Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

Frajer42

Robert Englund totálně skvělý, v mých očích snad pokořil i sebe samého ve všech nočních můrách dohromady. Celkově je to více než slušná komedie s mnoha moc vtipnými okamžiky v sobě. Anti - zombie komandem počínaje, vězněním zombie ve sklepě pokračuje a zombie duelem, kde po sobě dvě zombice střílí kulečníkové koule orgány, které byste jistě na mužském těle nenašli končeje. Jsem si jistý, že tedy s naprosto čistým svědomím 3* dát zvládnu. Docela milé překvapení. Čekal jsem nějakou sračku. ()

Dzeyna

Celkem kravina. Ještě, že tam jsou sexy holky a skvělá muzika. Příběh to má i myšlenku. Rozhodně je to pro chlapi, kteří mají trošku nekrofilní sklony. Ale pobavila jsem se slušně. ()

Smok

Mám pocit, že tohto roku sa rorztrhlo jedno veľké filmové zombie vrece. Ale pohoda, zombíkov neni nikdy dosť. Pre tentoraz hororová komédia s megadrsným komandom, ktoré "žere napalm a chčije oheň" a partičkou zombifikovaných striptérok. Mimo iné som sa dozvedel, že hulitba od zombie striptérky nedopadá dobre a zo ženského pohlavného orgánu sa DAJÚ strieľať biliardové gule :-D K tomu pekné tanečnice ( teda len pokým neprišlo na zombifikáciu), proste úlet ako sviňa. Good. ()

Fingon

Pár vtipných scén (blondýna v uniformě hned ze začátku působí jako pěst na oko, první zombie striptérka nabízející ruku, kterou právě hryže, vagína plivající kulečníkové koule), pár (alespoň ze začátku) hezkých tělíček, ale jinak nic, co by mě zaujalo. ()

teutates

Hrozné prevedenie.. zaradil by som ho až do radov nepozerateľných D-ečiek, avšak Jenna Jameson je nezabudnuteľná ... Vôbec som nepochytil o čom to vlastne bolo - wtf? Nesmial som sa, nebál som sa - nudil som sa! Jediný kladný okamžik Jenna u tyči, ale inak je to v p... ()

swamp

Kdybych měl Zombie strippers hodnotit jako normální film, propadl by se do bažin stupidnosti - kdybych ho měl hodnotit mezi jeho béčkovými bratříčky (a hlavně sestřičkami), dosáhl by vrcholu. Proto jsem se rozhodl pro kompromis s tím, že pokud máte koule na správném místě (hlavně pokud je alespoň máte:), nemáte problém s nahotou či cákanci krve a hnisu a rádi se pobavíte u absolutní (ale k dokonalosti sesmolené) hlouposti, můžu vám tyto kočičky jen doporučit. ;) ()

PetrPan

K tomuto poetickému podobenství o mrtvých kozách je třeba přistupovat s otevřenou myslí nebo aspoň hlavou, poté se Vám zadře pod kůži a to až na kost. ()

Pedestrian

Pokud jste od Hadů v letadle čekali hady v letadle, tak od Svůdných zombie dostanete svůdné zombie. Nic víc, nic míň. Neodolatelný trash. ()

Vitason

Naprosto chápu, že se to asi většině lidí nebude líbit, ale já si tu totálně (Úmyslně) béčkovou atmosféru užíval. Na tom filmu je špatné vlastně úplně všechno. Efekty střelby vypadají jako dokreslené v Malování. Je to natočené, tak jakoby kameraman držel svoje náčiní (Bez dvojsmyslů) poprvé v ruce. A hlavně to nemá vůbec žádný příběh - jenže tady už přestává veškerá sranda. Na štěstí měl režisér tu soudnost a zasadil svůj film do zajímavého prostředí. Kdyby se to odehrávalo třeba v knihovně, tak by to nevydržel ani takový sebevrah jako já, ale takhle je to jako 90 minut trvající pobyt ve stript baru, kdy je prakticky pořád na co koukat. A kdy Jenna Jameson dokazuje, že ještě nepatří do starého železa. Kdyby tu bylo víc nadsázky (Přece jen pár vtipů a závěrečný souboj striptérek to nezachrání) a alespoň náznak příběhu, tak bych hodnotil mnohem výš. ()

klerik

Zábavka pre fajnšmekrov, ktorá si vybrala trochu iný smer ako mal SÚMRAK MŔTVYCH a inklinuje skôr k Rodriquezovmu PLANET TERROR (už z plagátu je jasné, že film sa hlási k odkazu GRINDHOUSE). Freddy, pardon, Robert Englund je skvelý, Jenna je tiež skvelá :-), ostatné figúrky sú rozdelené podľa zabehnutých pravidiel a skvelo ich parodujú. Špliechance a trhance sú vo veľmi dobrej kvalite. Film ťaží, okrem nahoty, hlavne z toho, že má v sebe narvané všetky morbídne nápady aké vašu zvrátenú dušu môžu napadnúť - vrátane skvelého súboja striptériek. Film, ktorý ponúka presne to, čo je na obale DVD... Aby som nezabudol aj na politiku - tento film za desať minút dokázal povedať viac o Bushovej politike a zbraniach v Amerike než Michael Moore dvoma celovečerákmi... ()

iamek

Neuvěřitelné ! Skvělé céčko ! Herecké výkony na amaterské úrovni, scénář a režie taky, ale pro fanoušky hororu, krve, zvrhlosti a brutality povinost ! Uvidíte scény kdy vám oči málem vylezou z důlku. A závěrečný tanec neměl chybu. Bomba. ()

mcb

Téměř nekoukatelný trash. Nevyužitý zábavný potenciál a především absolutní, ničím zajímavá nuda. Celý svět a příběh okolo tohohle filmu je zavřen ve své vlastní bublině, do které nikoho nepustí. Je až urážlivé, jak je hloupý a snažící se být zábavný - tím správným gore způsobem. Například takové Planetě Teror nesahá ani po kotníky i kdyby vymyslel tunu vtípků podobných tomu s kulečníkovou koulí. Až na hezká těla modelek a pornohereček (ale pouze ze začátku) nenabízí téměř žádný záblesk té správné "party" zábavy, nad kterou se smějete s přáteli. Maximálně s ní budete nepříjemně kroutit ze strany na stranu. Málo hlášek, málo vtipu, málo originality, málo srandy. A to tady ještě někdo mluví o nějakém sociálním podtextu... Tenhle film se může líbit leda dvanáctiletým nadrženým teenagerům z ranku goth. ()

Oktavianus

Špičková parodie, která má jedinej cíl - nacpat tam co nejvíc úchyláren, které pobaví. A daří se jí to dobře. Od úvodních parodických zpráv (kdyby si tvůrci vystačili fórkama o Bushovi a amerických armádách válčících nejen na celým Blízkým východě, ale i ve Francii a na Aljašce, ale vyšperkovali to stručnými news ve stylu Brangelina adoptovala celou Etiopii) přes superdrsnou elitní jednotku, která v poslední akci probodla Satanovi srdce kůlem, až po drobnosti včetně Nietzscheho a"střílení pingpongových míčků a kulečníkových koulí...no, však víte čím, narážku na to dělala i Winona Ryderová v Southparku. A k tomu neodolatelně sladce úchylnej Robert Englund. Vlastně jediný, co mě na filmu štvalo, byly - a nevěřím sám sobě, že to říkám - zbytečně dlouhý striptérský výstupy, který zdržovaly od dalšího přídělu vtipů. Tohle není taková ta sračka, co je tak blbá, až je to vtipný. Tohle přesně takhle vtipný být chtělo. Kdyby každý filmař měl jen desetinu nadhledu, ironie a sebeironie jako tvůrci Zombie strippers, vznikaly by pouze zábavné filmy. ()

honajz

Vynikající začátek s fiktivním zpravodajstvím z roku 2012, po něm však film padne do laciného průměru až podprůměru, protože se nemůže rozhodnout, čím je - chtěl by být soft erotickým filmem, gore, parodií, hororem? Takhle není ničím, nic překvapivého se nekoná. ()

eraserhead666

Když si budu chtít užít pornoherečky, pustím si raději porno, když si budu chtít užít Englunda, pustím si radši Freddyho nebo 2001 MANIAKŮ, no a když si budu chtít užít zombíky, pustím si radši nějaký zombie film natočený pro jistotu před rokem 2000. Tohle může uspokojit jen dvě skupiny lidí - zombíkofily a nadržence, kterým ke štěstí stačí pouze pohled na hezký buchty, nahý kozy a ženu pouze jako sexuální symbol. Ani jedno z toho nejsem (doufám), takže mě film nijak zvlášť nezaujal. ()

SOLOM.

Po včerejším zápase s Kanadou jsem potřeboval nějakou vzpruhu, protože žádné velké „vzrůšo“ naši kluci nepředvedli a tak jsem sáhnul po dlouho přehlíženém kousku ve své hororové sbírce. Kašlal jsem na to, že jde o zombie film, které moc nemusím, ale to už víte. No a jelikož tu „hraje“ moje oblíbená Jenna, byla to jasná volba. Navíc se mi líbila scénáristova myšlenka vyplodit něco nevídaného, tím myslím zombie striptérky – to se jen tak nevidí. Bohužel jsem velmi brzo pochopil, že kromě nahých koz a natřásajících se zadků mne tu nezaujme asi nic. On byl tenhle snímek stejně více méně postavený jen na tom, což byla škoda (pro hororového fandu). Takže jsem se hodinu a půl nudil jako prase a jediným zpestřením byla vážně jen ta erotika, což je dost málo. I sám velký Englund už má nejlepší léta za sebou, poslední dobou proto bere většinou role v samé „sračce“. Normálně bych asi hodně nízké hodnocení, ale když já mám pro dámu (která se jmenuje stejně jako mé oblíbené pití) velkou slabost. ()

MáŠa

Celkem zajímavá nadsázka a humor, takže je to koukatelnější, než kdybych si pustil nějaký normální film o zombies. Bohužel některé pasáže jsou docela dost stupidní, že nejde o humor chytrý, ale humor laciný. ()