poster

Záhady Pittsburghu

 • USA

  The Mysteries of Pittsburgh

Dobrodružný / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 96 min

Předloha:

Michael Chabon (kniha)

Kamera:

Michael Barrett

Scénografie:

Maher Ahmad

Kostýmy:

Wendy Chuck
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • predators
  ***

  Abych řekl pravdu, tak mé pocity jsou z Pittsburghu hodně rozporuplné. Nemůžu však říct, že se jedná o špatný film. V tomto případě jde o milostný trojúhelník, jehož vztahy jsem moc nepochopil... :-) Navíc je první půlka filmu o třídu lepší, takže s příbývajícím koncem už se na něj víc a víc těšíte. No a od další části už jsem jen čekal, jak to celé dopadne...tvrdě! :-D 60%(8.12.2009)

 • AngelAngie
  ****

  Na film jsem se dívala především kvůli Sienně, která mě vždy dokáže pohltit... je tomu u všech filmů a tenhle není výjmkou. Co ale musím určitě zmínit, tak to je postava Meny - její fandové budou asi hodně nadšení. Výborný film, výborné scény, výborný příběh, skvělí herci...(24.5.2009)

 • Thomick
  **

  Vopravdu pekelná nuda. Kde se zrovna nekopčí Laurel Canyon, tam se vaří přepjatá a poněkud slizká "dramatická" všehochuť v čele s tragickym mužskym tandemem, jehož složení bylo až obdivuhodně vyvážený. Foster mě totiž sral za vosumnáct facek, Sarsgaard bez dvou za dvacet. Jediný štěstí, že je Sienna taková bohyně, který opět nejde nepodlehnout, i když třeba zrovna brečí a je totálně zoufalá. Právě ona, spolu s hudbou spolehlivýho Thea, odtáhla pittsburgský záhady aspoň na ty dvě umolousaný hvězdičky.(30.7.2013)

 • tuntavala
  odpad!

  Porad se mi na tom neco nezdalo, az to prislo a prepnul jsem kanal.(27.6.2013)

 • ecceHOMMO
  **

  Film plný rozporuplností. Alebo že by Pittsburg bol mestom podivností?....Netvrdím, že to bolo zlé, avšak celý príbeh mi prišiel pomerne absurdný a vyvolal vo mne pachuť neúprimnosti.(14.1.2011)

 • Jon Foster

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace