poster

Záhady Pittsburghu

 • USA

  The Mysteries of Pittsburgh

Dobrodružný / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  ***

  Na Siennu bych sa mohol dívať donekonečna, ale Jon Foster mi tam akosi nesedel. Inak veľmi dobré ! Sienna je fakt koťátko!(22.6.2009)

 • Thomick
  **

  Vopravdu pekelná nuda. Kde se zrovna nekopčí Laurel Canyon, tam se vaří přepjatá a poněkud slizká "dramatická" všehochuť v čele s tragickym mužskym tandemem, jehož složení bylo až obdivuhodně vyvážený. Foster mě totiž sral za vosumnáct facek, Sarsgaard bez dvou za dvacet. Jediný štěstí, že je Sienna taková bohyně, který opět nejde nepodlehnout, i když třeba zrovna brečí a je totálně zoufalá. Právě ona, spolu s hudbou spolehlivýho Thea, odtáhla pittsburgský záhady aspoň na ty dvě umolousaný hvězdičky.(30.7.2013)

 • AngelAngie
  ****

  Na film jsem se dívala především kvůli Sienně, která mě vždy dokáže pohltit... je tomu u všech filmů a tenhle není výjmkou. Co ale musím určitě zmínit, tak to je postava Meny - její fandové budou asi hodně nadšení. Výborný film, výborné scény, výborný příběh, skvělí herci...(24.5.2009)

 • tibenskym
  ***

  Perfektne natočené, skvele zahrané, výborná hudba, ale od polky filmu to ide ku..a scenaristicky brutálne dole. Moje prvotné nadšenie začalo s každou ďalšou minutou upadať. Chvíľami som mal pocit, že sledujem dva rôzne filmy, pričom ani jeden nie je dotiahnutý dokonca....Nádherná Sienna Miller...(24.7.2009)

 • Toto
  ***

  On ľúbi ju, ona jeho nie. Ona ľúbi jeho, on ju nie. On ľúbi jeho, aj on ho ľúbi . A mafia. Inak ako sprosto to nemôže skončiť. Sienna Miller je očarujúca.(8.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace