Tvrďák Taylor

Ryan, Wade a Emmit nastupujú na strednú školu. Ich prvý deň prebieha dobre, až dokým sa nestretnú s Filkinsom, vychýreným školským bitkárom, ktorý sa správa ako malý Hannibal Lecter. Predtým, ako budú úplne vtiahnutí do Filkinsovej ríše teroru, potrebujú si nájsť niekoho, kto ich bude chrániť. Dajú si inzerát do vojenského časopisu Soldier of Fortune. Najlepšia a najlacnejšia ponuka príde od bývalého žoldniera Drillbita Taylora (Owen Wilson). Zoberie si ich do parády a fyzický a duševný tréning na možné školské nástrahy sa môže začať. (jojoping)

herr_carter

Wilson se tu snaží svým přehráváním udělat z podprůměrné komedii průměrnou, bohužel mu to úplně nevychází a film je spíše otravný, než-li usměvný.............moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

chmíří

Slabší 3*, hlavně za velmi neoriginální scénář, který na rozdíl od Superbad nebo Zbouchnutá postrádá vtipné dialogy, takže těch pár vtipných scének jsou spíš gagy a ne moc uvěřitelné situace i když párkrát na mě zafungovaly! Owen Wilson sice není úplně nejhorší, ale hlavně proto že všichni ostatní jsou ještě horší! No hlavní chyba je ve scénáři, který je prostě důležitý pro každý film a komedie obzvlášť...65% ()

rozbris

Klasická komedie, kdy se "z takříkajíc" lůzrů stanou drsňáci, které pak miluje celá škola. Owen Wilson to zahrál skvěle, ale ani on tomuto filmu nepomohl...spíš za to mohli ti 3 týpci, kteří nebyli fakt nic moc a ani na konci byhc jim tolich chvály nepodal, určitě byli v castingu mnohem líp hodící se kluci. ()

bruceman7

No, mohlo to být "trochu" realističtější (ta šikana a rvačky jsou skutečně velké nadsázky), ale já se skutečně dobře bavil. Hlavně ten objemnej mlaďoch a hobit to dobře zařezávali. Sranda v hodnotě 7,5/10 ()

joshula

Překvapuje mě, že Owen hraje v takové dětské komedii. Kdybych měl nyní patnáct, tak je to jasných pět *. Tak jsou to čtyři za jeho povedené grimasy. ()

Paity

Owen Wilson v roli vojenského tvrďáka? Nezní už tohle značně pošahaně? Myslím, že ano a podle toho také hodnotím... ()

Hanys_

Celkem nečekané překvapení, od kterého jsem původně moc nečekal. Víc Wilsona a míň šikanovaných kluků a bylo by to možná i za 4, protože jsem se chvílemi bavil hodně slušně. 6.5/10 ()

ThomasCrown

Začiatok filmu je naozaj, ale naozaj vtipný. Potom jemne skĺzava do moralizovania, ale humor si stále zachováva. Morálny odkaz sa však našťastie stráca a chalan dostane dievča a zloduch dostane čo mu patrí. Owen Wilson je skvelý komediálny talent, čo tu iba dokazuje a film sa aj vďaka nemu načahuje za štvrtou hviezdičkou. Medvedie objatie!!!...:) ()

Laku

Je sice pravda, že scénář nebyl bůhví co a o pořádné komické situace a humor se dostavoval jen velmi zřídka, nicméně celé to bylo natočené s takovým pěkným nadhledem... takže se mi to poměrně líbilo (hodně toho zachraňoval Owen Wilson). ()

poet

Ja som sa pri tejto amickej blbine celkom bavil :) a to Owena Wilsna moc nemusim... Filmy s temou šikany sa nemusia vždy brať tak smrtelne vážne a v niektorých tie stokrat ohrane klišé môžu aj fungovať ()

Olík

Trocha zklamání – ačkoliv se kolem tohoto bijáku různými způsoby motají mnou oblíbené persony, jakými jsou seňoři Brill, Apatow, Wilson, Koechner, McBride nebo Rogen, nemá tato komedie Apatowské koule, na které jsem se marně těšil. Příběh tří obětních beránků, řešících svoji šikanu na střední škole najmutím bývalého vojáka a dnes spíš bezdomovce v podání Owena Wilsona je natočen stylem dětské komedie a když budu hodně krutý, není hoden ani jednoho z jmenovaných pánů. ()

Deratizer

Komedie to vyloženě až tak není, spíše komediální rodinné drama. Film je docela záživný a zaujme, příjemně se na něj dívá. Owen Wilson je neskutečně podobný Jakubu Vágnerovi. ()