Wilsonovo jméno mě v titulkách nevytrhne, to Apatowovo mě v nich zas kolikrát spíš vyděsí, jelikož Zbouchnutou a Kopačky považuju za jedny z nejnudnějších áčkových komedií posledních let, Tvrďák Taylor mi ale při ranní kávě docela sedl. Je to klišé na klišé, stokrát obehraná klasika, ale neurážející, ikdyž ani ohromující. Prostě solidní průměr, který mi příjemně nastartoval nový den.(14.7.2011)

• Slarque

Z tohohle námětu mohla být dobrá komedie. Klidně u toho mohl zůstat i Owen Wilson. Jenže by to chtělo víc komických nápadů do scénáře a režiséra, který by tomu dal spád. Takhle tu máme několik různě nesympatických harantů a semtam pokus o vtip. Aspoň pár jich kupodivu i vyšlo. Vlastně je to spíš smutné než zábavné. :((21.2.2011)

Na jedno pozretie film? A vravím si prečo nie, tak teda len jedno a je jasné, že to stačilo.(10.1.2013)

• sheen

No nevím jestli komedie, na komedii tam bylo až moc málo gagů nebo vtipnějších scének. Byla to taková slátanina od ničeho k ničemu. Ale pár silných míst tam je. Do čeho se to nechal Owen ukecat omg!(9.7.2008)

• Shakers

No keby som bol mladší tak by ma to asi viac bavilo.Alebo keby som mal trochu vypite tak by ma to viac bavilo.45% - 2*(9.5.2010)