• Hellboy

Apatow pro děti? To je slabota... Líbit se to může maximálně lidem do 15 let, pak už to způsobuje měknutí mozku. Zápletka o loserovi, kterej předstírá, kdovíjakej neni machr a pak se stane učitelem buznologie a začne v sobě objevovat city, je hrozně jednoduchá a předvídatelná a nepřináší vůbec nic nového, přesto je docela dobře podaná, takže jsem se docela i bavil a moc nenudil. Víckrát už to ale vidět nechci, což nezmění ani účast mého oblíbence Owena Wilsona.(16.9.2008)

Trojici dost nesympatických loserů šikanuje na střední drsňák, tak si najmou houmlesa Owena Wilsona aby je chránil. Není to moc vtipný a to ústřední trio je složený z kluků bez charismatu. Hodně se na tom podepsal úděsný spisovný dabing. Wilson je standartně sympatickej.(10.9.2008)

• HellFire

k čemu se to Owen propůjčil? Prvních 10 minut vypadalo nadějně, ale nakoenc se z toho stal patetický a předvídatelný příběh.(15.11.2008)

• sheen

No nevím jestli komedie, na komedii tam bylo až moc málo gagů nebo vtipnějších scének. Byla to taková slátanina od ničeho k ničemu. Ale pár silných míst tam je. Do čeho se to nechal Owen ukecat omg!(9.7.2008)

Místy zábavné.Místy pasé 45%(31.8.2008)

• - Během filmu můžeme zahlédnou v televizi filmy Neúplatní (1987) a Klub rváčů (1999). (Stanley619)

• - Adam Baldwin si ve filmu zahrál jednoho z bodyguardů, kterého se chystají kluci najmout. Při pohovoru se zmínil, jak hloupé je pro bodyguarda chránit kluky před rváčema. Měl přitom na sobě stejný oblek jako ve filmu Moje tělesná stráž (1980), ve kterém si zahrál roli bodyguarda ochraňujícího své kamarády studenty před jedním takovým rváčem. (HellFire)