Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  **

  No keby som bol mladší tak by ma to asi viac bavilo.Alebo keby som mal trochu vypite tak by ma to viac bavilo.45% - 2*(9.5.2010)

 • Trellíno
  **

  Průměrný nepřiznaný prequel k Superbad za 50%. Klučinové fajn, Wilson jakbysmet, camea pobavily, ale nějak tomu tentokrát kolikrát chybí ta uvěřitelnost a "zeživotanost". :-)(13.8.2008)

 • mil@n.fanatik
  ***

  Pohodová komedie, na odreagování a lepší náladu doporučuju... Není to komedie, u které se člověk směje od začátku do konce, ale ani žádná nuda, takový zlatý střed, Owen Wilson baví ale také překvapí svým "bojovým uměním"..:-)) ...Hodnocení - 62%..(24.1.2011)

 • CheGuevara
  **

  Apatow bez cukru. Apatow light. Apatow zero. Kdyby Apatow nebyl jenom produkčním a Seth Rogen nestál pouze u námětu, asi bych si myslel, že někomu došla pára. Naštěstí tomu tak není a Taylor těmto pánům nekazí jejich blankytné portfólio.(3.10.2008)

 • eraserhead666
  ***

  Ač se dva hlavní dětští hrdinové snažili to všechno zachránit (a byli dobři, než jim to docela pokazil ten děsivý spratek z Kruhu), a obsazení slibovalo vcelku kvalitu, potenciál zápletky zůstal promarněn díky slabému scénáři, který např. ze slibně rozjeté postavy Owena Wilsona udělal jen žvatlajícího ňoumu, který se motá ode zdi ke zdi. 2.5*(19.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace