• Jamal

Tohle jsem opravdu nečekal. Tvrďák Taylor nejenže nebyl žádným tvrďákem, žádným Taylorem, komedie nebyla komedií, ale středoškolským příběhem tří chlapců, kteří zrovna nastoupili do prváku a mají problémy se šikanou. Jediným okamžikem, kdy jsem se opravdu zasmál je, jak na konci přijde o prst. Jinak film opravdu nic nenabízí, bohužel ani průměr.(25.10.2008)

• MrHlad

Velmi neoriginální a poměrně málo vtipný scénář je hlavní příčinou toho, proč je Tvrďák Taylor tak průměrný film. Owen Wilson nemá moc co hrát a ústřední dětská trojice je sympatická asi jako lepra. Přesto tu pár povedených vtipů je. Na dobrý film to ale bohužel nestačí.(1.6.2008)

• MM_Ramone

Owen Wilson je sympaták. Hollywoodsky preborník vedľajších úloh. Obvykle stojí po boku azijského bojového kaskadéra Jackieho Chana alebo židovského komika Bena Stillera. Asistuje im vždy znamenito. Tento blonďák, s prerazeným nosom, by si už konečne zaslúžil poriadnu úlohu, v kvalitnom filme. Zatiaľ sa sólovo objavuje len v nevýrazných snímkoch akým je aj "Tvrďák Taylor“. Zahral si tu postavu bezdomovca, dezertéra, ktorý sa rozhodol pomôcť trom mladým šprtom. Aby ich ochránil pred šikanou a prebudil v nich sebavedomie, stane sa z neho falošný stredoškolský učiteľ. Owen Wilson má rozhodne na viac. **(5.5.2010)

Na jedno pozretie film? A vravím si prečo nie, tak teda len jedno a je jasné, že to stačilo.(10.1.2013)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $32,862,104Tržby Celosvetovo $49,690,625Tržby za predaj DVD v USA $11,522,899 //počet predaných kusov 613,804║ Fajn, znesiteľné, zábavné. /60%/(8.3.2009)

• - Adam Baldwin si ve filmu zahrál jednoho z bodyguardů, kterého se chystají kluci najmout. Při pohovoru se zmínil, jak hloupé je pro bodyguarda chránit kluky před rváčema. Měl přitom na sobě stejný oblek jako ve filmu Moje tělesná stráž (1980), ve kterém si zahrál roli bodyguarda ochraňujícího své kamarády studenty před jedním takovým rváčem. (HellFire)

• - Během filmu můžeme zahlédnou v televizi filmy Neúplatní (1987) a Klub rváčů (1999). (Stanley619)