Tvrďák Taylor

Ryan, Wade a Emmit nastupujú na strednú školu. Ich prvý deň prebieha dobre, až dokým sa nestretnú s Filkinsom, vychýreným školským bitkárom, ktorý sa správa ako malý Hannibal Lecter. Predtým, ako budú úplne vtiahnutí do Filkinsovej ríše teroru, potrebujú si nájsť niekoho, kto ich bude chrániť. Dajú si inzerát do vojenského časopisu Soldier of Fortune. Najlepšia a najlacnejšia ponuka príde od bývalého žoldniera Drillbita Taylora (Owen Wilson). Zoberie si ich do parády a fyzický a duševný tréning na možné školské nástrahy sa môže začať. (jojoping)

Maty85

O. Wilson je sice dobrej herec, ale k tomudle filmu by se moc hlásit neměl. Pubertální slátanina omívající pořád dokola jednu a tutéž věc. Zkrátka film, který ničím nazaujme. ()

URBAN

Po dlouhé době komedie jakože fakt komedie která sice nebyla úplně srandovní , ale uměla zaujmout dějem který byl tak " debilní " až byl dobrý . Jednoduše oddychovka jak se patří . ( 12.5.14/MAC ) ()

Klenotka

Tak tohle se moc nepovedlo. Jediné, co na tomhle filmu za něco stálo, byl Owen Wilson. A u něj si myslím, že hraní v takových břečkách nemá zapotřebí. Tři děťští hrdinové byli extrémně nesympatičtí, navíc tomu nepomáhal ani příšerně spisovný český dabing (ani po přepnutí do AJ to ale za moc nestálo, "herci" byli ještě otravnější). Owene, mám tě ráda, ale tohle ti fakt nevyšlo. Jedna hvězdička za samotného Owena, druhá za závěr. ()

Doudis19

Pokud sebevražedný pokus Owena Wilsona, vycházel ze shlédnutí asi nejhoršího filmu, jakému se kdy upsal, pak už mi to není takovou záhadou. ()

Mrkvič

Nic moc komedie. Být to zaměřený jen na ty tři kluky a nebo naopak jen na Drillbita, tak to mohlo být mnohem lepší. U každého si říkáte, že je tam nějaký potenciál, ale na ten zapomenete, když se začne vyprávět jiný příběh. O komediálních schopnostech Owena Wilsona jsem na začátku dost pochyboval, ale tady je to skoro jen on, kdo má zásluhu na tom, že se dá film označit za komedii. Celkově jsem ale musel hodnotit jednou hvězdičkou navíc. To za ten konec, který mě dost překvapil. Finální souboj byl na komedii dost drsný a přímí. Chvíli jsem si dokonce vzpomněl Ramba :) ()

ecceHOMMO

Velice slabá komédia, po zhliadnutí ktorej si položíte otázku či to vlastne komédia aj bola. Skôr je to film pre deti. A neodpustím si poznámku ani na Wilsona, ktorý nevyužil svoj herecký potenciál a podal len chabý výkon. Od neho som očakával oveľa viac keďže práve kvôli nemu som si tento film pozrel. ()

Beky

O čem to sakra bylo?? Už nevim, ale Owen mě baví!! Jednou větou: Velmi průměrná komedie, která staví pouze na oblíbenosti hlavního představitele!! ()

Mihail123

Priemerný film. Trojica deciek je ku koncu otravná a Wilsonov výkon nestojí za nič. Americké klišé z nie príliš originálnym nápadom. ()

sheldonka.

Zasmála jsem se maximálně 3x. Dívala jsem se na to vlastně jen kvůli Wilsonovi, který má samozřejmě na mnohem lepší filmy, než na ty ze střední. Takže vtipné nic moc a jedině ta hudba to sem tam zachraňovala. ()

hroubek

Kdysi jsem o tom to filmu četl a docela jsem byl zvědavý co z toho vzejde. Pak jsem, ale četl nějaké recenze či komentáře a film jsem přesunul na druhou kolej. Tento týden jsem zjistil, že tento film bude v televizi a rozhodl jsem si na něj udělat čas. A musím přiznat, že mě film příjemně překvapil. Bavil jsem se a užíval si fóry, i když nebyly, kdo ví jak originální. Hlavní hrdinové byli zábavný a s Owenem Wilsonem jim to ve filmu sedlo. Hodně mě potěšilo cameo Adama Baldwina, který jsem si užil. Filmu bere body k dobru konec, který je trochu až moc přímočarý. Obyčejná komedie, která potěší, když od ní moc neočekáváte. ()

VanTom

Nemám a priori nic proti dělání si srandy ze šikany nebo houmlesáků, ale Drillbit není vtipný a už vůbec ne originální, jen umanutě natahuje materiál na půl hodiny do 110minutové bezradnosti. ()

huli601

Scenár neoriginálny.. proste všetko dopredu viete ako skončí, ale je to dobrý film keď sa nudíte. Ničím vás neohromí, ale ja som sa nenudil, aj keď takýchto komédií som videl stovky. Napriek zlému hodnoteniu je to dobré na zahnatie nudy. ()

blackJag

Ne že by se člověk vyloženě popadal za břicho, ale myslím, že na ten průměr film má. Samozřejmě jsou v ději použité všechny klasické zvraty jako uvědomění si vlastní odpovědnosti nebo vzpoury utlačovaných proti utlačovatelům, přesto je trojice nerdů opravdu reprezentativní a Wilson sa na roli homeless flinka hodí určitě víc než kdokoli. Nakonec asi kvůli tomu Wilsonovi také film hodnotím jak hodnotím. II Scénář: Kristofor Brown, Seth Rogen. Hudba: Christophe Beck. 55% ()

Curlyman

Nízke hodnotenie tu na čsfd sa tentokrát našťastie mýlilo a nebola to vôbec taká bieda, akú som na začiatku predpokladal. Skôr naopak, celkom dobre som sa bavil a tie skoro dve hodiny ubehli rýchlo a nenudil som sa ani chvíľu. Priemerný rodinný film so sympaťákom Wilsonom. ()

jenik71

Na Wilsona trochu slabota. Občas padne dobrý fórek, ale jinak mě to zvlášť nezaujalo. Pubertální mládež to možná uvidí jinak. Pro mě slabší průměr. ()

Looser

Hrůza to úplně nebyla, ale tenhle film jasně potvrzuje to, že zase úplne všechno se na vlne, kterou spustil Apatow svést nemůže. Slabej scénář a extrémně natahovanej film to jen podtrhuje. ()

LadyVader

Strašlivá blbost, ale ja se smála skoro od začátku do konce :-D. Někde uprostřed to trochu ztrácí nějakýma těma moralníma věcma, ale zbytek filmu mně mile překvapil. Těm třem nerdům nešlo nefandit :-)). A to že Owen Wilson hraje v takove šílené komedii mi nepříjde tak divný, ale překvapil mně Adam Baldwin a jeho třicetivteřinovej štěk, toho jsem tam teda nečekala :-)). ()