Tvrďák Taylor

Ryan, Wade a Emmit nastupujú na strednú školu. Ich prvý deň prebieha dobre, až dokým sa nestretnú s Filkinsom, vychýreným školským bitkárom, ktorý sa správa ako malý Hannibal Lecter. Predtým, ako budú úplne vtiahnutí do Filkinsovej ríše teroru, potrebujú si nájsť niekoho, kto ich bude chrániť. Dajú si inzerát do vojenského časopisu Soldier of Fortune. Najlepšia a najlacnejšia ponuka príde od bývalého žoldniera Drillbita Taylora (Owen Wilson). Zoberie si ich do parády a fyzický a duševný tréning na možné školské nástrahy sa môže začať. (jojoping)

pepa3rd

Další z mnoha pohledů na americkou střední školu, tentokrát trošku netradičně hned do prvního ročníku. Možná proto ve filmu nenajdete romantiku, a co oceňuji, ani fekální humor. Owen Wilson je výborný a ústřední trojice je tak dokonalou karikaturou středoškolských loserů, že jim prostě člověk musí fandit :). Nevím, jestli tahle komedie vybočuje z průměru, ale já dávám lepších 50%. Bavil jsem se dobře a ani jednou mi nebylo trapně, což u podobných komedií nebývá pravidlem. ()

Liduskaa

Komu by se někdy bodyguard nehodil? ale nevím jestli zrovna Taylor je ten správný příklad.Dostat do nosu a ještě odpoledne přijít domů a zjistit, že veškeré vybavení je pryč...To raději bez něj:) ()

salamandrr

Tak trochu podprůměr, ale ne každý den je posvícení a tak si musím vystačit i s hláškama"...pustí mě hned jak mi skončí trest, což je díky nízkému americkému trestu asi tak za dva dny." ()

-soch-

Keď som si tento film všimol v programe, spomenul som si, že pred časom chcel na Slovensku tento film uviesť aj do kín ale nestalo sa tak a dostal sa iba na DVD, čo je podľa mňa škoda. Film totiž prekonal moje slabé očakávania a bol vtipný a svieži. Seth Rogen napísal dobrý scenár a tak nešlo o najhoršiu americkú komédiu. Navyše s výborným dabingom: IVO ŠÁNDOR, DANIEL FISHER, MAREK SUCHITRA, DAVID HARTL, MICHAL DOMONKOŠ, PETER RÚFUS a ďalší + vo filme hlavní hrdinovia sledovali film NEPODPLATITEĽNÍ - DeNira v tej ukážke daboval PETER RÚFUS (v originálnom dabingu MARIÁN SLOVÁK) a Costnera daboval VLADIMÍR KOBIELSKÝ (v orig. TOMÁŠ MAŠTALÍR) ()

Kingjiri

Na to, že šlo o Appatowu produkci a jednim ze scénáristů byl Seth Rogen, neni výsledek extra přesvědčivej. Začátek je dobrej - zazní pár hlášek, objeví se pár povedenejch gagů a divák je správně vtaženej do děje. Jenomže od chvíle, kdy si kluci najmou bodyguarda Drillbita, zábava hodně ochabne, zároveň upadá i zájem diváka o osudy hlavních hrdinů a děj se bez zásadnějších zvratů blíží pomalejšim tempem k předvídatelnýmu finále. Nejvíc však snímku scházel pro Appatowky typickej vulgární, ale přesto vtipnej a inteligentní humor. Třetí slabá hvězda za soundtrack. ()

redwik

Po pozretí začiatku filmu mi bolo hneď jasné, ako celý film bude napredovať. No na sobotné popoludnie je to úplne ideálne, tento film je ako stvorený pre čas, keď si po výdatnom obede ľahnem na gauč a zapnem si telku. Owen Wilson sa mi dokonalo hodí do role chlapíka, ktorý si musí stále niečo nové vymýšľať. Dobrá a príjemná rodinná komédia, ktorá síce ničím neprekvapila, ale nič sa jej ani nedá vytknúť. ()

chrispe

K mýmu vlastnímu překvapení jsem se bavila. Film postavený na třech divných dětech a Wilsonovi... kdo by se mému předpokladu divil. ()

D.awi.d

Pořád čekám kdy Apatow-team zklame na plné čáře.Tohle je průměr, ale je to asi nejvíc co šlo z námětu vytřískat.Vytřískat jako Alex Frost vytřískává duši ze tří hloupých klučinů. ()

BaronX

Tak tohle bylo vážně slabé ... od příběhu ... až po jednotlivé "ne"herecké výkony. Owen Wilson byl trapnej až na půdu a ty děcka bych vraždil rád sám ;-) Díky BOHU za tu Leslie Mann - alespoň bylo na co koukat! ()

Pai-Mei

Strašná somarina, stokrát ošúchaný, ničím neprekvapujúci dej. Owen Wilson asi vo svojom najhoršom výkone. Všetko spolu dáva mimoriadne slabý film ktorému sa neoplatí dávať viac ako jednu hviezdu. ()

Mes-siah

Pár dobrých scén sa tu najde, ale aj tie sú nedotiahnuté. Zasmiať sa tu dá, no aj to priemerne. Takže, všeho všudy, podpriemerný film. Oddychovka ako vyšitá. ()

jafuska

toto byl hodně podprůměrný film, šikana ve škole na třech klucích, kteří už v zoufalství si chtějí najmout ochránce, s přátelí se s Grillbitem, a nakonec jim pomůže, jestli se ale takto chovají žáci ve všech školách tak to je dost katastrofa, herecké obsazení docela fajn, ale v tomto filmu je na mě až moc násilí ()

Hookah

Tento film je suprový, nevim, proč má tak špatné hodnocení, ale je pravda, že Owen Wilson umí i lepší komedie. Ale abych řekl pravdu docela ho dost doporočuju, mě se líbil. ()

helrohir

Owen Wilson je jeden z najlepších komediálnych hercov, lenže v tomto filme to nejako nie je vidieť. Naviac tie deti tam boli také nesympatické, že si fakt koledovali o to, aby im niekto v škole namlátil a tým pádom sa ako divák nemôžem stotožniť s ich snahou o zlepšenie svojej situácie. Celkovo ma to teda nemá čím zaujať, a preto hodnotím podpriemerne. ()

BradleyT

Taková jednohubka na nudné odpoledne, jakých jsem viděl už mnoho. Do kin se to asi moc nehodí, ale dá se na to koukat. ()

Filipes

Kupodivu lehce nadprůměrná americká komedie s alespoň trošku normální zápletkou, bez nechutností, bez trapných scén a se šťastným koncem. Příjemný film pro strávení příjemného odpoledne. ()

Pears1

No tomuto filmu jsem dal maximum hodnocení,nad 3 hvězdy to určitě nemá.Děj nic moc ,ak už psal tady kolega Malarkey zářil v jiných lepších filmech.Nicméně další film na Owenovo konto. ()