poster

Jak ukrást nevěstu

 • USA

  Made of Honor

 • Slovensko

  Ako ukradnúť nevestu

Komedie / Romantický

USA / Velká Británie, 2008, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ladko
  **

  Ono sa na to celkovo nepozeralo až tak zle, ale klišovité je to tak, že to až bolí(vážne keď už to človek vidí po tisícikrát, tak už to jednoducho nebaví) a i humoru je pomenej. Aj chémia medzi hlavnou dvojkou skoro celý čas nefunguje. Ruky preč - len pre zarytých milovníkov/milovníčky žánru.(23.10.2008)

 • Vojťas
  ***

  Po pětistéprvé... příběh tak průhledný až by se chtělo brečet. Patrick by měl také méně povídat a hrát spíše poklidnější osoby ve stylu Kouzelné romance nebo nejlépe zůstat u seriálové tvorby a pokračovat co nejdéle ve skvělé roli Dr. Dereka Shepherda u Chirurgů. Avšak stejně tento film nezatracuju a budu hooodně schovívavý, jelikož jsem se kupodivu nenudil!(28.9.2008)

 • lesumir
  *

  Ten Dempsey je ale šulda :-) Vtipnej sympaťák, to mu nikdo nevezme, ale pokud má vedle sebe nudnou a ne přiliš atraktivní Monaghan, nezmůže prostě nic. Ta herečka je mi čim dál tím víc protivnější a nemůžu ji vážně vystát, ty její - správně poznamenáno - psí oči mi těžce vadí. První hodinka je docela v pohodě, celkem jsem se bavil, ale ta závěrečná půlhodinkaje mizerná, režisér "zapl" romantiku nějakým čudlíkem a myslel, že to pomůže. Ta ale kolem mně profrčela neskutečnou rychlostí, že vůbec nezapůsobila a já se nudil u patetických hlášek a scén, kde kliše střídalo klišé. Odfláknuté celkově! Soundtrack dobře vybraný, ale nevhodně použitý, krásná balada od Oasis neskutečně promrhaná.(6.8.2008)

 • Loki81
  *

  Diky bohu ze jsem na to nesel do kina jak jsem planoval a mel jsem moznost shlidnout tento snimek o par dni drive. Trailer byl totiz opet podvodne sestrihan v pomerne solidni prislib zabavy. Udelal bych si totiz nehoraznou ostudu jak u manzelky, tak u pratel, ktere bych na to do kina vytahl. Ani sam Dempsey ve skotskem minikiltu a se svym sympatackym facem tuhle nehoraznou kravinu nezachranil. Nuda, neoriginalita, traparna...(18.8.2008)

 • Jamal
  ***

  Tento film je tak jednoduchý a předvídavý.... ale to je také jeho největší zbraň. Zpříjemnil mi cestu autobusem po španělsku, ačkoliv španělsky neumím ani slovo. A nic jiného se od filmu nesmí očekávat.(10.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace