Jak ukrást nevěstu

Ako ukradnúť nevestu

Komedie / Romantický

USA / Velká Británie, 2008, 97 min

• ladko

Ono sa na to celkovo nepozeralo až tak zle, ale klišovité je to tak, že to až bolí(vážne keď už to človek vidí po tisícikrát, tak už to jednoducho nebaví) a i humoru je pomenej. Aj chémia medzi hlavnou dvojkou skoro celý čas nefunguje. Ruky preč - len pre zarytých milovníkov/milovníčky žánru.(23.10.2008)

Po pětistéprvé... příběh tak průhledný až by se chtělo brečet. Patrick by měl také méně povídat a hrát spíše poklidnější osoby ve stylu Kouzelné romance nebo nejlépe zůstat u seriálové tvorby a pokračovat co nejdéle ve skvělé roli Dr. Dereka Shepherda u Chirurgů. Avšak stejně tento film nezatracuju a budu hooodně schovívavý, jelikož jsem se kupodivu nenudil!(28.9.2008)

• lesumir

Ten Dempsey je ale šulda :-) Vtipnej sympaťák, to mu nikdo nevezme, ale pokud má vedle sebe nudnou a ne přiliš atraktivní Monaghan, nezmůže prostě nic. Ta herečka je mi čim dál tím víc protivnější a nemůžu ji vážně vystát, ty její - správně poznamenáno - psí oči mi těžce vadí. První hodinka je docela v pohodě, celkem jsem se bavil, ale ta závěrečná půlhodinkaje mizerná, režisér "zapl" romantiku nějakým čudlíkem a myslel, že to pomůže. Ta ale kolem mně profrčela neskutečnou rychlostí, že vůbec nezapůsobila a já se nudil u patetických hlášek a scén, kde kliše střídalo klišé. Odfláknuté celkově! Soundtrack dobře vybraný, ale nevhodně použitý, krásná balada od Oasis neskutečně promrhaná.(6.8.2008)

• Loki81

Diky bohu ze jsem na to nesel do kina jak jsem planoval a mel jsem moznost shlidnout tento snimek o par dni drive. Trailer byl totiz opet podvodne sestrihan v pomerne solidni prislib zabavy. Udelal bych si totiz nehoraznou ostudu jak u manzelky, tak u pratel, ktere bych na to do kina vytahl. Ani sam Dempsey ve skotskem minikiltu a se svym sympatackym facem tuhle nehoraznou kravinu nezachranil. Nuda, neoriginalita, traparna...(18.8.2008)

Tento film je tak jednoduchý a předvídavý.... ale to je také jeho největší zbraň. Zpříjemnil mi cestu autobusem po španělsku, ačkoliv španělsky neumím ani slovo. A nic jiného se od filmu nesmí očekávat.(10.4.2009)