Jak ukrást nevěstu

Made of Honor

Ako ukradnúť nevestu

Komedie / Romantický

USA / Velká Británie, 2008, 97 min

Skotsko a Patrick Dempsey :-) Vždyť je to tak krásně z a m i l o v a n ý :-)(7.1.2013)

Docela zklamání na to, že romantické komedie se řadí k mým nejoblíbenějším žánrům. A přitom vám ani neřeknu proč jsem se u toho občas nudila, protože to je v podstatě klasická romantická zápletka. Film o tom jak se přes zvláštní shodu okolností stanou dva úplně odlišní lidi nejlepšími přáteli a postupem času si uvědomí, že je vlastně mezi nima něco víc. Nic o čem bych já sama nesnila. Patrick Dempsey mi bohužel nepřišel příliš okouzlující ani sexy a Michelle Monaghan byla hrozně nevýrazná. Dávám 3*, protože ta Skotská příroda byla prostě naprosto nádherná a okouzlující mnohem víc než zbytek filmu. Jo a babička se zářicíma žhavýma kuličkama byla výborná :D btw. Opravdu jsem se zase pobavila nad českým překladem, velice doslovný.(1.4.2011)

Po pětistéprvé... příběh tak průhledný až by se chtělo brečet. Patrick by měl také méně povídat a hrát spíše poklidnější osoby ve stylu Kouzelné romance nebo nejlépe zůstat u seriálové tvorby a pokračovat co nejdéle ve skvělé roli Dr. Dereka Shepherda u Chirurgů. Avšak stejně tento film nezatracuju a budu hooodně schovívavý, jelikož jsem se kupodivu nenudil!(28.9.2008)

Bylo tam sice kopa dementností a klišé, ale bavil jsem se u toho. Týpek v krátkejch kraťasech na basketu mě dostával a Tom a.k.a. Patrick Dempsey měl své zásady a za těmi si stál, což jsem bral. Ale hlavně tam hrála má oblíbenkyně Michelle Monaghan.(19.7.2008)

Nejlepší jsou tyhle zážitky, které nečekáte. Mělo to všechny indicie nezájmu, ale nakonec se z toho stal příjemný fandomový film, aneb cross mezi Patrickem Dempseyem (Grey's Anatomy), Kevinem McKiddem (Rome), Busy Philipps (Cougar Town), Kelly Carlson (Nip/Tuck), Jaime Ray Newman (Eastwick) a Kevinem Sussmanem (The Big Bang Theory). Well played.(22.1.2014)

• - Patrick Dempsey a Kevin McKidd hráli společně také v seriálu Chirurgové (od r. 2005). (skinny)

• - Poslední film, kde si zahrál Sydney Pollack. (Tom Riddle)

• - Kevin McKidd, který hraje ve filmu Skota, opravdu pochází ze Skotska. (simply)