Keith Ripley je starý zkušeny lupič, který se řídí nepsanými zákony zlodějů: odvést svou práci, krýt partnerovi záda, nezdržovat se a nikdy nespolupracovat s policii. Jeho bývalý partner Victor se těchto pravidel bohužel nedržel a zaplatil za to životem. Nyní však Keithovi docházejí síly a on dluží příliš peněz ruské mafii, aby se do nějaké větší akce pustil sám. Objevuje se ale Gabriel - mladý a poněkud temperamentní pomocník, který s Keithem nejprve těžko hledá řeč, ale později s ním vytváří sehranou dvojici. Společně se poušti do jejich životni akce, která by jim oběma - v případě úspěchu - zajistila klidný důchod. (oficiální text distributora)

wairau

Film, jakých je plno. Průměrná, možná podprůměrná podívaná, kterou zvedá jen duo Freeman - Banderas. Složitá loupež, nádherná Radha Mitchell, hodně ruštiny, otravný iPhone. Tečka. ()

Daviidesek

Poměrně dobrý film s hodně dobrýma hercama.Ale nepodařilo se z toh vměstnat tolik jak jsem očekával.Vše bylo předvídatelné až na ten konec i díky tomu zvyšuji hodnocení) scénář je taky celkem hloupý,reklama na iPhone je taky poněkud trapná.Ale kdo nehledí na věci typu je tam iPhone atd... celkem se pobaví. ()

Dodge-I

Tak tahle dvojka se povedla, film se hybe pekne vpred, pravda, zaver je uz banalni, blondynka si hraje na tajemnou, ale to je jedno - Freeman i Banderas s prehledem davkuji napeti i radost, ostatni jsou do poctu.Klise s ruskou historii a mafii je trochu kostrbate, ale to nevadi, dulezite akce se povedly :-) ()

pan Spock

Dosti průměrný a lehce předvídatelný příběh se známými tvářemi v hlavních rolích. To by ještě nevadilo u filmu na deštivé odpoledne, ovšem způsob, jakým je natočen, ho sráží ještě níž. Ze začátku to ujde, ale postupem času dej řídne, až do totálně spackaného konce. Mohlo to být oddychové béčko, ale takhle je to bohužel jen nudné béčko. Ale Radha je kočka, o tom žádná:) ()

Dorry

Absolutní mix typických amerických filmů. Loupež jako z Dennyho parťáků, policajt vs. lupič to už tu taky párkrát bylo a o milenecké zápletce ani nemluvě! ()

Honey007

Příjemná, nenáročná oddychovka s Banderasem :) Nečekejte žádný velký ani výjimečný filmový zážitek, spíše známé prostředí plné pohledných, vtiplných a šarmantních zlodějů, neschopných policistů, krásných žen a překvapivých zvratů. Bohužel stopáž filmu je místy uměle natažená a tak jsem se občas dost nudila. Nemluvě o legráckách PP na iPhone a té příšerné scény se sejfem, to bylo hodně podprůměrné...zhýčkaní Dannyho parťáky apod. radši nekoukejte, pokud se tedy nechcete zasmát :) 45% ()

jawjaw

Freeman a Banderas vo filme o krádeži.... pútavé mená a tam to aj skončilo. Zážitok s filmu ako keď sa pozerám na reklamu o šampóne. Vždy sa to volá trochu inak, je to niečim vylepšené a momentálne je to najlpešie na trhu.... no nevyskúšaj to!!!! A ono hleď je to len šampón, ktorý sa líší iba menom ale je taký istý ako tie ostatné. Tíchto filmov je už nespočet a jak napísal kOCOUR pekne drahá reklama na jablko-phone. ()

wodnar

Taká fajn oddychovka na sobotný večer. Morgan Freeman je pre mňa zaujímavý v každom filme. Celé trošku naivné, miestami príliš romantické a úsmevné, ale Radha Mitchell je neodolateľná v tomto filme. Ani sa Banderasovi nečudujem, že podľahol :-). Ťažko uveriť, že by to medzi skutočnými majstrami bankových vlúpačiek fungovalo práve takto. Ale dopozeral som napriek tomu v pohode. ()

botka2

Mně osobně se film moc líbí, byl jsem spokojen a vždy si jej rád pustím znovu, i když po delší době.Každopádně doporučuji. ()

len.tilka

Na to, že tam měli tolik hvězd alá Freeman, Banderas nebo i Hardy ve vedlejší roli jsem teda čekala supr film, jenže ouha, asi se spolehli pouze na obsazení a obsah nechali celkem vyhnít. Protože celou dobu na vás hrajou určitou situaci a pak se pokusí o tradiční hollywoodský obrácení všeho, co dosud víme, jenže jim to kapánek nevyjde. Začne to být zmatený a takový zkažený. Do tý doby to totiž vklidu jede jako normální vykradačská akčňárna, jak znovu-dostat-další-nedostupnej-trezůrek, ale poté se z toho stane úplná matlačka. Hraje si to na něco, co ve skutečnosti vůbec neni. Jediný, co tomu chybí je prostě lepší propracování a promyšlení. Už jen ti máfoši či co to bylo; hoši si to tam vždycky z ničeho nic přiťapkali s pistolkama a jakože za pět minut zase čau, už sme ti dostatečně povyhrožovali, tak zase jdeme. Proč sakra? Kde je nějakej boj stran? Divák nemá šanci poznat nic z vnitřních machinací. Škooooda, potenciál to má... "WHERE THE HELL IS MY MAN?!" - "YOUR PERSONAL LIFE? NOT MY BUSINESS" ()

Cornello

Zařadil bych to do mé imaginární kategorie "pohodový zlodějský film na večer", kde hlavní role stvárnili Freeman s Banderasem. Klasické herecké výkony, které nijak nepotěší ale zároveň nenaštvou. Děj se mi velmi zalíbil a nepředvídatelný konec s docela dobrým vysvětlěním mě donutil dát i tu čtvrtou hvězdu. Moc humoru tam nebylo jak bývá někdy zvykem každopádně mi to nevadilo a jsem rád, že jsem to konečně viděl. ()

milos.bradik

Zápletka není špatná, ale Banderas jako mladý a příliš temperamentní společník a navíc neodolatelný svůdce, to mohlo zabírat možná tehdy, když mu bylo tak maximálně čtyřicet a ne u padesátníka, na kterém jsou už ty roky vidět. Ostatní docela jde, takže když odečtu toho Banderase, tak nakonec to na tři hvězdy má. ()