Keith Ripley je starý zkušeny lupič, který se řídí nepsanými zákony zlodějů: odvést svou práci, krýt partnerovi záda, nezdržovat se a nikdy nespolupracovat s policii. Jeho bývalý partner Victor se těchto pravidel bohužel nedržel a zaplatil za to životem. Nyní však Keithovi docházejí síly a on dluží příliš peněz ruské mafii, aby se do nějaké větší akce pustil sám. Objevuje se ale Gabriel - mladý a poněkud temperamentní pomocník, který s Keithem nejprve těžko hledá řeč, ale později s ním vytváří sehranou dvojici. Společně se poušti do jejich životni akce, která by jim oběma - v případě úspěchu - zajistila klidný důchod. (oficiální text distributora)

Plesna

V tomto filmu bylo mnoho momentů, kdy jsem ho chtěl vypnout, ale mým zvykem (naštěstí) je se podívat na filmy až dokonce a konec, pro mě, naprosto nepředvídatelný to o hvězdu ze dvou na tři zvedl. Zápletka byla dobrá, ale s rolemi, které hercům evidentně úplně neseděli (Freeman s naušnicí) a totálně antisexy Radhou Mitchell, která rozhodně tacem svádět neumí, je těžké z toho vÿkřesat více, než se stalo. ()

montongery

Podprůměrný film s jetě víc podprůměrnou zápletkou. A hlavní roli tam měl asi doopravdy Iphone, jak tu všichni oprávněně tvrdí. Lákavé herecké obsazení naprosto nechápu. ()

mourinho

Žánrová jednohubka ozdobená hvězdnou hereckou dvojicí Freeman - Banderas neurazí, je ale zřejmé, že v konkurenci celé řady slavných rolí obou protagonistů tahle zlodějská partie nijak vyčnívat nebude. Ale na tu hodku a tři čtvrtě to zabaví. ()

Olík

Nevinná zlodějská pohádka bez sebemenších ambicí být originální či se zapsat do širšího diváckého podvědomí. Její bytí tak trochu parafrázuje představitele jedné z hlavních rolí Antonio Banderase, který ať je sympatický jak chce, tak jeho krátký bivak na hereckém Olympu se vztahuje již k notně zaprášenému datu (tedy jestli tam někdy vůbec pobýval) a jeho současným vrcholem je propůjčení hlasu kreslené postavičce. ()

Heroine

Mám pár problémů. První: Celý ten výmysl s dřevěným vejcem mi připadá přitažený za vlasy. Druhý: NESNÁŠÍM RADHU MITCHELL!!! Třetí: Proč dostal Tom Hardy tak neskutečně malou roli? To by klidně mohl hrát komparzista! Je to všehovšudy podprůměrný snímek, který nezachránil ani sympatický Banderas, ani nikdo jiný. ()

merigieren

zloděj najme zloděje jako společníka za společníka kterého zastřelil aby ukradli vejce z kurníku, nejdřív si ho musí obhlídnout a pak ukrást, část s kradením není moc propracovaná, ale zrada se povedla, mrtvý společník převezme vejce a tajný policajt si zahraje na hlupáka. Mají to hezky vymyšlené. ()

Hapretor

Dějově nepřekvapivé, ale skvěle obsazené: Morgan Freeman - herecké eso, Antonio Banderas - herecký král, a na okrasu přidaná Radha Mitchell - jen jsem čuměl ... jak jí to seklo ... slintal jsem, a pak ještě do počtu jako křoví Tom Hardy - zbytečný, ale dobrý. ()

darkreider

Celkovo relaxačný heist movie(už sme také videli, ja viem, no a čo), ktorý má 4tú hviezdu za môjho obľúbeného Freemana. Otrasené, ale predsa 4 hviezdy za herecké duo a dynamický(miestami predvídateľný) dej. Podarený heist movie vždy poteší, aj keď nenadchne. ()

Skleni

Priemerná krimi dráma vlečúca sa po dráhe zaužívaných smerov typu denyho 12-ka či Hustle. Preto je dej od začiatku podozrivý a v určitom bode sa stane jasným a preniknuteľným. Herecké výkony boli ..priemerné no po tech. stránke mi film pripadal ako TV film. Aj mimo dejovým dianím ma film trochu sklamal. Tá romantika a celková neúnosnosť ďalších macho romantík ma donútilo strhnúť pár percent. Celkovo teda 60% ()

Stefan_M

Preco ma neprekvapil zaver? Snad preto, ze takychto filmov je tu habadej. PS.: a vy, ktori dabujete hercov, by ste mohli popracovat na rustine, lebo ju velmi prznite. A nie len v tomto filme. ()

Wopat

Rád se dívám na zlodějské filmy s nečekaným koncem a Zlodějská partie k nim poprávu patří. Antonio na konci vypadá, že má vše pod palcem, ale nakonec z toho všeho vyjde jako největší loutka. Morgan Freeman umí svým pohledem a absolutním klidem dokonale oklamat. Radha Mitchell má obrovský šarm. Opravdu pěkné herecké složení, které se postaralo o povedený snímek. ()

kersten

Neviem z akého dôvodu, ale nikdy sa mi film nepodarilo dopozerať až do konca. Vždy zaspím. Čím to asi bude? Asi preto že je to taký nudný a zlý film. ()

Kadas97

Mám rád tieto filmy, kde sa vymýšla ako sa dostať na nedostupné trezory a podobne, ale toto bolo také nemastné neslané. Celý film je v podstate o rečiach, teda okrem vynikajúcej pasáže dobývania trezora a prekonávania zabezpečovacích a ochraných systémov. Freeman a Banderas podali výkony, ktorými si neurobili hanbu, ale nepretrhli sa. 6 z 10 ()

waska

Naproszo průměrná krimi vykrádající lepší sourozence. Ve filmu se sice odehrává spousta otoček o 180 stupňů, ale je to vše bohužel obehrané a ve většině případů i předvídatelné. Na Banderase a Freemana je stále hezký pohled, Radha Mitchell je slušná kočka, ale nic nového neuvidíme. ()

netWoor

Banderase jsem nikdy nemusel, ale Freemana je mi líto. Zmatená blbina, která nám nenabídne nic nového a i to staré není udělané tak pěkně jako jinde ... lepší dvojka ()

RajAthen

Film na jedno použití, jehož požití není nepříjemné, přesto k němu není zvláštní důvod, krom zvláštní kombinace ústředních představitelů. Hlavní zápletka je krapet překombinovaná, hlavní vševěd trochu vševědoucí a závěrečný konec trochu nasládlý až vykonstruovaný, což mi také zkalilo o bodík vyšší hodnocení, které by dát i šlo. ()

Henry Morgan

Moc jsem nepochopil, o co tvůrcům šlo, protože jsem nepostřehl žádné super herecké výkony, ani šokující dějové zvraty. Tohle bylo natočeno 1000x před tím a bojím se, že bude natočeno ještě 1000x potom. Jen bych snad podotkl, že obdobné filmy, stejného rázu, mají alespoň o pár procent vyšší kvalitu. Další prkenná věc....jakási americko-ruská mafie....proč? To tam bylo úplně zbytečně naroubované a bezdůvodně. Mělo to nejspíš okořenit, ale nic se nemá přehánět, a tohle teda přehnaný bylo. Chápal bych to kvůli zápletce, ale to snad není důvod, aby to pak celé bylo posazené do jakési podivné, ruské komunity. Jediným kladem filmu....no vlastně přínosem, i když nepřímým je to, že mě donutil si zjistit co to vlastně jsou ty Fabergeho vejce a proč o nich všichni tak mluví. Jsem zase o něco chytřejší, ale nejsem stejně moudrej z toho, proč ten film vůbec existuje. Taková zbytečnost. ()

Ceberus

Až na závěrečné rozuzlení zcela průměrný film, který snad ani nesluší k tak velkým jménům, jako jsou Banderas a Freeman. Aspoň že na tu Radhu se dobře kouká. :-) ()