Ambiciózní Renata točí reportáž o mystice v současné době, navštěvuje rituály satanistů a náhoda ji nakonec zavede k legendě o dávných chodbách v podzemí staré Prahy. V domě, jehož sklepení by mohlo být bránou do tajemného labyrintu, se začnou ztrácet lidé. Jakoby se v podzemí pod domem cosi probudilo k životu. Pověst o středověkých katakombách a další stopy o ní vtáhnou do děje i mladého historika a Renatina bývalého přítele (Jan Zadražil), experta na statiku sklepů (Martin Zbrožek) a Renatinu exotickou spolubydlící Kiaru (Mary Coronado). Pod sklepem domu opravdu objeví další skryté chodby a v honbě za senzačním objevem se je na vlastní pěst rozhodnou prozkoumat. Romantické dobrodružství trvá ale jen chvíli. Nekonečný a nepřehledný Labyrint chodeb bez konce budí hrůzu a skupině brzy nezbývá než zoufale volat o pomoc a začít bojovat o holý život. Teprve v podzemí se navíc ukáže, že každý ze „ztracených“má své důvody, proč se tam vydal. Je nebezpečnější nepřesná mapa nebo jedno dávné tajemství? Co se v Labyrintu skrývá? Je jisté, že odpovědí se nedožijí všichni. (oficiální text distributora)

Litaniel

Ale jo dám dvě * . Krásně využité pražské lokality, dobrý nápad a chválím Lucku ... Jen nechápu proč to bylo tak nepřehledné, zmatené,chaotické...a pardon ale horror určitě ne. Kdyby měl lepší dramaturgii a tým mohlo to být vážně znovupustitelné. ()

roza101

Ten konec sem opravdu nepochopil.Půlka filmu ušla ale pak to přestalo celý dávat smysl.Škoda , asi se nikdy nedočkám kvalitního filmu.Ty časy jsou pryč co se točilo dobře. ()

roller odpad!

Tolik hlouposti a nelogičnosti pohromadě, těžko pohledat. Popravdě, je to asi nejhorší film, který jsem měl možnost vidět. Pokud někdy existoval natočený materiál, který by dával nějaký smysl, střihač ho, pravděpodobně pod vlivem THC, zničil a celý film tak usmrtil. ()