Ambiciózní Renata točí reportáž o mystice v současné době, navštěvuje rituály satanistů a náhoda ji nakonec zavede k legendě o dávných chodbách v podzemí staré Prahy. V domě, jehož sklepení by mohlo být bránou do tajemného labyrintu, se začnou ztrácet lidé. Jakoby se v podzemí pod domem cosi probudilo k životu. Pověst o středověkých katakombách a další stopy o ní vtáhnou do děje i mladého historika a Renatina bývalého přítele (Jan Zadražil), experta na statiku sklepů (Martin Zbrožek) a Renatinu exotickou spolubydlící Kiaru (Mary Coronado). Pod sklepem domu opravdu objeví další skryté chodby a v honbě za senzačním objevem se je na vlastní pěst rozhodnou prozkoumat. Romantické dobrodružství trvá ale jen chvíli. Nekonečný a nepřehledný Labyrint chodeb bez konce budí hrůzu a skupině brzy nezbývá než zoufale volat o pomoc a začít bojovat o holý život. Teprve v podzemí se navíc ukáže, že každý ze „ztracených“má své důvody, proč se tam vydal. Je nebezpečnější nepřesná mapa nebo jedno dávné tajemství? Co se v Labyrintu skrývá? Je jisté, že odpovědí se nedožijí všichni. (oficiální text distributora)

FantoMaSk

Jedna hvezda za snahu - neco z toho vyzarovalo, ale potencial bohuzel zustal ze ctyr petin pohrben v labyrintu, takze tezko rici, co to vlastne bylo. S odstupem casu film hodnotim jako ztratu casu, protoze hlavni pointa, na kterou divak ceka, byla slaba jak natrikrat vylouhovany caj. Pad do tmy rulezz (a ze ho taky extra nemusim). ()

Ondrew odpad!

Jezkovy zraky, tak takuto prisernu hovadinu som uz vazne dlhsi cas nevidel. Skoda, pretoze podzemie Prahy ma vzdy fascinovalo na maximalnu moznu mieru. Avsak... nie v takejto forme. 0% ()

sydney

Už jsem o tomhle filmu slyšela,ponejvíce, že nic moc. Chvíli trvalo, než se mi podařilo ho shlédnout - moje dojmy? Děj začínal nadějně, ale s postupujícími minutami bylo jasné, že je scénář katastrofálně nepropracovaný, nelogický a nedotažený do konce. Lití betonu do nekonečné díry mě dostalo do kolen a bohužel nesmyslů tam bylo víc. Závěrečné třicetiminutové bloudění znojemským podzemím nazdařbůh má být zřejmě vrcholem filmu. Chápu, že horor nemusí obsahovat odpovědi a vysvětlení toho, co se děje, ale přiznám se, že se závěrečnými titulky jsem si musela říct, že jsem film nepochopila. A pokud byly v Labyrintu alespoň náznaky vysvětlení, co se vlastně dělo a proč a hlavně co s tím má společného kostarická studentka, mi zůstalo utajeno. Asi je na vině moje neschopnost vnímat záměr režiséra, ale tenhle film, mi prostě nesedl. Hvězdičku za to, že při představě, že se ocitnu v takovýhle chodbách, se mne opravdu zmocnil strach a druhou za snahu o něco nového. ()

Kosi..

Když bych se šel podívat do podzemních katakomb, určitě bych si s sebou vzal karimatku místo křídy na značení cesty... ()

brasek odpad!

Snímok nemá ani hlavu ani pätu, príbehu vlastne nikto nerozumie, herecky obsahovo a výkonostne absolútne o ničom. Najväčší des bola skutočnosť, že či Lucia príde načas do práce alebo nie. ()

Mr.Hackels

Čekal jsem trochu větší napětí a hlavně nějaký logický konec. Ale bohužel jsem se nedočkal ani jednoho. Občas mi přišlo, že děj jaksi poskočil kupředu bez nějakého vysvětlení. I přesto bych film úplně nezatracoval. Snad se jednou dopracuje nějaký český tvůrce k dobrému thrilleru nebo hororu. Zatím marně čekám. Jinak hudba a celkově zvuková kulisa se mi líbila. Ač jsem to nečekal, tak mužští herci předčili své kolegyně z mého pohledu o třídu. Celkové moje hodnocení 40%. ()

Sobolisk odpad!

Dobrý námět, pro Čechy netradiční. Zpracování dopadlo přesně dle mých očekávání. Někdo urputně řeší starodávnou záhadu a v tom mu pomáhají přátelé kteří jen "náhodou" všemu kolem rozumí. Záběry které se odehrávali v podzemí, doprovázené blikáním čelovek mi přišli jako parodie na Záhadu Blair Witch. Občas detaily nedávaly smysl, například kde se vzala nacistická Orlice ve sklepení ze 17. Století? Konec filmu byl poměrně otevřený, proto doufám že nikoho nenapadne točit druhý díl. ()

Djflash

V závěrečných titulcích jsem byl nabádán, abych tento český výtvor neopomenul ohodnotit na CSFD. Inu dobře řekl jsem si. A při té příležitosti si dovolím přidat i pár řádků navíc. Podobných snímků jako je tento je u nás málo k vidění, a proto se sluší si ho trochu více rozebrat. Autory napadl vcelku poutavý nápad, o temných pražských zákoutích, které by mohly vést dokonce až k bráně do jiného času či světa. Zde však námět dostává první vážnou trhlinu v podobě absentujícího příběhu, jenž tak velmi citelně oslabuje jeho pozici. Z probíhajícího děje se divák nemá šanci dozvědět, o co ve filmu vůbec jde. Je totiž sám o sobě dosti chaotický. Jak už to ve většině případů bývá zvykem, když chybí příběh tak ani vlastně není co hrát, a v tomto případě to platí dvojnásob. Herecké výkony, (když pominu závěrečnou půlhodinu) jsou doslova a do písmene amatérské. Jen nevím, kdo za to nese větší vinu, jestli herci nebo již zmíněný neexistující scénář. Když se tedy vrátím k posledním zhruba třiceti minutám, (kde se nachází vcelku velká podobnost s filmem Pád do tmy ,) tak zde nelze upřít autorům evidentní snahu o navození stísněnější a děsivější atmosféry, která po celou dobu filmu chybí a dostaví se až s blížícím se závěrem. Vyvrcholení je zde velmi překvapivé, ovšem opět se nedočkáme nějaké alespoň stručného vysvětlení proč tomu tak je, Což je, ale jen další z řady chyb, kterých v tomto počinu najdete požehnaně mnoho. A to včetně ledabylého technického zpracování, teď mám na mysli především střih a kameru, jenž si také zaslouží pokárání za nedobře odvedenou práci. Je chvály hodné že čeští tvůrci se snaží přinášet do České kinematografie stále něco nového. Snaha se jako vždy cení. Jen to chce pro příště o dost více zapracovat na celkovém konceptu a odstranit tak i velké množství podstatných chyb. Tenhle zajímavý experiment zdaleka nevyšel podle představ, a tak nezbývá než doufat, že další pokus o tento žánr dopadne o mnoho lépe. ()

leonskennedy

Tenhle horor mě tedy nestrašil atmssféra nudná děj také těžko pochopitelný(uvěřitelný).A nakonec lezení pod zemí mi taky dost zklamalo.Nejlepšími momenty filmu tak zůstaly dva kratičké záběry na kalhotky Lucky Vondráčkové. ()

anniesek odpad!

Horší film jsem nejspíš nikdy neviděla. Scénář nedává smysl (detaily absolutně nejsou domyšlené - staré podzemí pod Prahou ze 17.století, ve kterém je ukrytý nacistický poklad), Vondráčková tentokrát nehraje moc dobře, ale přiznejme si, že vlastně nemá co hrát... Celou dobu očekáváte, jakou že má film pointu - a ono hle - žádnou nemá! Nehledě na roztřesenou kameru (což byl doufejme záměr)... Jakmile se průběh děje ocitne ve sklepení, tak tzv. "spadne řetěz" a nastávají nekonečné, nepřehledné záběry chodeb a světel čelovek, které postrádají smysl... Postavy jsou toporné a vztahy mezi nimi nejsou vykreslené do detailu tak, jak by si zasloužily. A kde je Málková? Co mohu pochválit jsou zvukové efekty. ()

DJ Laky

Mě se film Labyrint hodně líbil. Akorát tam byla jedna nelogická věc, ják by ta ženská odtahla mrtvolu až dolu a nikdo si toho nevšim. A hudba byla hodně povedená. Nechapu hodnocení na csfd. Tedle film si nezaslouží tak nízké hodnocení. Dávám za film 70%. ()

andy60

Než se začne něco dít, je polovina filmu pryč. Ta druhá se odehrává v podzemí - divák by se měl zřejmě třást strachy, ale ono to nějak nefunguje. Chvílemi to na mě působilo jako parodie na horory a čeho jsem se nemohl dopátrat, byla pointa celého příběhu. Navíc Vondráčková jako herečka je vážně mizerná. ()

cmeldova

Mno, náběh měl film dobrý. Opravdu je vidět snaha, ale tak jak jsem předpokládala, film takového žánru od českých tvůrců zatím vždy zklamal a jinak tomu není ani v tomto případě. Začátek nebyl zlý, ale není to dotažené. Něco tomu chybí. Snaha českých tvůrců přiblížit se světových trhákům v podobě thrilleru opět nevyšla. Je to škoda, námět nebyl zlý ()

r.a.s.l odpad!

Neuveritelne herecky vykony, vybalancovy soundtrack, tajemny a zapeklity příběh s nečekaným rozuzlením jedním slovem H.N.U.S.!!!! ()