Ambiciózní Renata točí reportáž o mystice v současné době, navštěvuje rituály satanistů a náhoda ji nakonec zavede k legendě o dávných chodbách v podzemí staré Prahy. V domě, jehož sklepení by mohlo být bránou do tajemného labyrintu, se začnou ztrácet lidé. Jakoby se v podzemí pod domem cosi probudilo k životu. Pověst o středověkých katakombách a další stopy o ní vtáhnou do děje i mladého historika a Renatina bývalého přítele (Jan Zadražil), experta na statiku sklepů (Martin Zbrožek) a Renatinu exotickou spolubydlící Kiaru (Mary Coronado). Pod sklepem domu opravdu objeví další skryté chodby a v honbě za senzačním objevem se je na vlastní pěst rozhodnou prozkoumat. Romantické dobrodružství trvá ale jen chvíli. Nekonečný a nepřehledný Labyrint chodeb bez konce budí hrůzu a skupině brzy nezbývá než zoufale volat o pomoc a začít bojovat o holý život. Teprve v podzemí se navíc ukáže, že každý ze „ztracených“má své důvody, proč se tam vydal. Je nebezpečnější nepřesná mapa nebo jedno dávné tajemství? Co se v Labyrintu skrývá? Je jisté, že odpovědí se nedožijí všichni. (oficiální text distributora)

lennyd

Renata (Lucka Vondráčková) při tvorbě reportáže o mystických rituálech a staré Praze objeví ve sklepě domu kde bydlí vchod do podzemí. Společně s přáteli a zahraniční studentkou, která u ní bydlí, se vydávají tajemné chodby prozkoumat. Ale mapa, kterou mají k dispozici ukazuje leccos, jen ne správnou cestu, a tak se stane, že v podzemí zabloudí. Vede pro ně ještě vůbec cesta z chodeb ven? ... Jejej, co by z tohoto filmu mohlo být, dostat jej do ruky třeba takový Jirka Strach. Když si vzpomenu na kapánek podobně laděnou Ztracenou bránu, tak se mi skoro chce brečet, jaký paskvil se dá o Pražském podzemí taky natočit. Základní téma je sice nahozené dobře, ale co na tom, když se jednotlivé postavy chovaj debilně (a místo přemýšlení jak se dostat s chodeb ven se začnou navzájem obviňovat a hádat, a... ). Z hereckého obsazení vyčnívá snad jen Lucka Vondráčková, a to ani ne že by podávala nějaký super herecký výkon, ale prostě proto, že ostatní jsou tuplem o ničem. Taky mi dvakrát neseděl "moderní" look&feel filmu, kdy pomocí flashbacků sem a tam jsem se nakonec ztratil taky, a už jsem ani neměl chuť se nalézt. A jinak, pro milovníky podobně laděných filmů můžete třeba nahlédnout i do Pařížského podzemí.. ()

pfa

Mystické, tajemné, ba hororové světy mě baví. Ale tento snímek je hodně špatný. Dialogy, scénář, herci a v podstatě vlastně nakonec celá režie je dosti zoufalá. Nějak jsem v důsledku nepochopil komu vlastně o co jde a celý film působí poněkud amatérsky. No, hodně. Radostiv byl jsem pouze z tajemných zvuků, ruchů a šrumů. Škoda... [2/1O] ()

Šakalík

Přiznám se, že jsem čekal opravdu mizerný film. Nakonec to ale nedopadlo zase tak zle, byť jednu hvězdičku přidávám čistě jen za snahu. Námět není špatný, bohužel jeho provedení pokulhává. Největším neduhem filmu je prazvláštní způsob vyprávění, kdy se plete páté přes deváté a v chaosu takto vzniklém se divák orientuje jen stěží. Taky herci mají tendenci přehrávat, což je nejmarkantnější v závěrečné části v podzemí. Nicméně na tuzemské poměry je Labyrint docela solidní thriller, který za JEDNO podívání asi stojí, i kdyby jen ze zvědavosti. ()

Luciášek odpad!

Nesnesitelná debilita, u níž každá minuta trvá hodinu a inteligentního člověka absence alespoň trochu kvalitního scénáře ubije k smrti. ()

klukluka

Chtěl jsem psát, že ČSFD škodí českému filmu, o to víc mě pobavilo, že hned první titulek po skončení filmu vyzývá diváky k hodnocení na ČSFD. Fakt paradox. Ten film je podle mě MOC dobře udělanej, tady ale zatím sbírá jen odpady a má ubohých 33%. Nebýt toho, že mám snahu vidět co nejvíc českých filmů, tak bych si ho nikdy nepustil, protože když vidím na ČSFD 33%, tak automaticky předpokládám, že to musí být totální ztráta času. Tak to ovšem vůbec není. Tohle je megakřivda, založená nejspíš na tom, že si hlavní roli spíchla Lucka Vondráčková. Jinak si to nedovedu vysvětlit. Jenomže i ona tady byla kupodivu snesitelná. A proč? Protože to mělo fakt vynikající, hrozně důslednou režii. Perfektní byl i střih, líbily se mi tady dialogy a poměrně rafinovaná výstavba příběhu...X nezpochybnitelně dobrejch věcí a posbírá to 33%..?! Do prdele s váma, sráči! Pět bych tomu normálně nikdy nedal, ale chci aspoň trochu vybalancovat tu hroznou nespravedlnost. ()

danielosbourne

Těšil sem se až tenhle film uvidím, ale stále sem čekal, že mě zklame. Opak je pravdou. I když se to tu začíná pomalu zvrhávat v odpadové orgie, tak podle mě je tenhle film to lepší, z tohoto žánru, co se u nás v poslední době vyprodukovalo. Minimálně celý ten námět má velký potenciál. Ano...scénář tam trochu ujíždí a někdy ujíždí až moc, ale pořád se to drží atmosfericky na stejné vlně. V druhé polovině filmu, kdy se dostáváme do Pražského podzemí se sem tam i objeví tísnivá atmosféra chodeb.Soundtrack by se mohl vyrovnat leckterému filmu ze zahraničí a ta kamera jak by smet. Roztřesená kamera není v českých vodách moc používaná technika a tady se výborně hodila. Film mě vůbec nezklamal, spíš mě mrzí to hodnocení, které je tady. Myslím, že jakmile je někde párkrát odpad a pár negativních komentářů, film je odkázín k záhubě, zvlášť, když je ještě z České Republiky. No nedá se nic dělat. Pro mě příjemné překvapení s celkem slušným obsazením, sem tam děravým scénářem, ale celkem velkým potenciálem. ()

F.W.Colqhoun

Všeobecné plivání na Labyrint mi navodilo dlouhé chvíle zmatení. Těšil jsem se na megasračku (některé z nich jsou pozoruhodné - třeba Maturita) a dostal jen docela průměrný film. Zmatení střídá zklamání :-). Nejdřív to ucházející: Casting (až na hlavní roli) neodvedl špatnou práci. Dal mi poznat nadějné herce, o nichž jsme neměl tušení (uvolněný Jan Zadražil, Petra Ptáčková) a ukázal herce povědomé, nepoznané mimo bezpečné teritorium (zajímavě úchylný Martin Zbrožek). Dialogy přirozené jako v devadesátkové generační komedii a za kameru by se nestydělo ani podobně laděné euro-béčko; ano, myslím to jako poklonu. Věci podezřelé: To, že si tvůrci dovolili víc než polovinu filmu vodit postavy po Starém městě, povídat si nezávazně o kabale a provádět rešerše po knihovnách, je možná dramaturgická blbost, mně to ale nevadilo. To horší: Pokusy o nečekané zvraty, nečitelnost a tzv. logické rozpory, je-li něco takového ve filmu o bráně do astrálních světů možné mít. Téměř u zadku. To hrozné: Po většinu času Lucie Vondráčková, kterou z nepochopitelných důvodů pořád někdo balí, aniž by bylo jasné, jak to dělá. Amy Schumer bez vtipu. Jako herečka je věrohodně pouze v polohách protivná a (strašidelně) hysterická. Její filmová smrt (jé, promiňte, to jsem nechtěl) skýtá zadostiučinění. ()

Adramelech odpad!

Nejlepší byla výzva na konci filmu: "Nezapomeňte tento film ohodnotit na CSFD.CZ". No to víte, že nezapomenu, vy diletanti. Je to odpad jak vyšitý. ()

Disease

"Máme doma ve sklepě malou černou díru...", ale ve finále je to trochu jinak. Velmi dobrý horror nejen na české poměry. Civilní projev herců a uvěřitelné dialogy "o ničem" se mi líbily. Vadilo mi příliš okaté užívání horrorových klišé a také eskalace napětí mezi postavami během pobytu v labyrintu se moc nepovedla. ()

Drirr odpad!

Tady někdo pěkně bezskrupulózně vykradl Pavla Renčína a to navíc ještě tak stupidně, že se na to skoro nedá dívat. Každopádně už kvůli tý krádeži si to zaslouží odpad... ()

mosnak odpad!

Nejluxusnější flimová záležitost za uplynulý rok pochází z České republiky. Lucie Vondráčková ve své životní roli, hraje ve filmu, který je plný záhad, napětí, mysteriózních situací a vynikajících hereckých výkonů. "Tohle je můj sklep, můj materiál...!" jak říká Lucinka během tohoto úžasného filmu. Tak jo Luci, klidně si ten sklep (chodby) nechej a s tím materiálem si třeba vy... oko! Tvoje hysterická estráda v těch chodbách byla vrcholem hereckého umění! Paráda za 0%! ()

mira007

Hororový český film ( zdráhám se to nazvat filmem jaká to byla amatérština na úrovni videa z dovolené ) s Lucií Vondráčkovou, Zadražilem a kostarickou kráskou Mary Corado. Já moc nemusím horory, takže abych je ocenil musí mít něco navíc. A to fakt nemá krom krásky Corado, mladého Zadražila a Vondráčkové. ()

Wancohoff odpad!

perfektny horor po kazdej stranke! kamera,herci,scenar,dialogy. no jednoducho taky horor, ze som to po 20 minutach musel vypnut lebo by som asi zošalel... ()

KoleckoR

Ne zrovna moc povedený pokus udělat mystický thriller v českých podmínkách. Přesto, že téma není špatné (tajemstí ukryté ve zdech a podzemí pražského starého města), bylo již svým způsobem použito - Maharal, Ztracená brána..., ale ještě by se o tom dalo něco natočit. Herecké výkony žádná sláva, snad kromě Vondráčkové. Od začátku mohli tvůrci hned trochu víc zabrat a seznámit nás s postavama, takto divák skoro celý film tápe a přemýšlí, co jsou hrdinové vlastně zač a kde se tam berou. Prostě průměrný, dívatelný kus. ()

Rockerman

Na naše poměry by se chtělo říct, že to není až tak špatné. Škoda, že my nějak neumíme natočit mysteriózní film, aby tam bylo nějak pěkně vystupňované napětí. Tady se to řeší neustálými hádkami mezi lidmi, pátrajícími v podzemním bludišti, kde se ztrácejí lidé. To fakt nefunguje. Navíc v tom podzemí tráví příliš mnoho času, takže už je to pak nuda. Lehce překvapivý závěr mě přesvědčil, abych tomu dal aspoň tři hvězdy. Oceňuju pokus o "jiný" film, než se většinou u nás točí. ()

Larsis odpad!

Na tenhle film jsem se dlouho těšil už kvůli tomu, jak málo mysteriózních či přímo hororových snímků česká kinematografie nabízí. A navíc vždy vděčné téma pražského podzemí. Jaká mýlka. Film ale absolutně nedává smysl, věci do sebe nezapadají, nelogické chování postav a závěrečné rozuzlení snad ani nepotřebuje komentář. Dlouho mě žádný film takhle nenas*al. ()

Kolssteyn

Scénář tak tristní, že jste se nesžili s postavami, nebylo jasné o co tam jde, a od prvních minut až do konce nuda.... tak takhle marný film jsem už dlouho neviděl. ()

Ondr@932

No prvních 40 minut = katastrofa, nuda! Poté už se konečně začalo něco pomalu dít. A posledních 30 minut bylo na české poměry v celku povedený! 40% ()

simplejack odpad!

Nechť Herkules 3D a Batman a Robin přijmou mou omluvu, že jsem je označil za nejhorší filmy co znám. Jasně jsou i horší filmy, ale za tu sprostou odvahu, pustit takový scénáristický paskvil do kin jedině odpad. Kvůli absenci ostrého předmětu jsem u sledování zvažoval jako sebevraždu prokousnutí zápěstí, ale nakonec jsem si jen oslintal ruku. Kdyby tohle byl aspoň jeden z těch filmů, které jsou blbé až jsou zábavné, ne tohle je dementní až je to dementní. ()