Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

pekl

Už jsem asi starej, ale tohle tedy opravdu ne. Všem dílům různých Prciček jsem se až dosud úspěšně vyhýbal a pak na plnej céres tohle! Rádobyromantický blábol pro teenagery s mnoha vulgaritami kombinovanými s vážně míněnými „poučeními“ o lásce. V podstatě celý film jsem zíral s otevřenou pusou na nesympatického tlusťocha, do kterého je ze zcela neznámých příčin zamilovaná atraktivní šťabajzna a přemýšlel, jestli se opravdu dívám na ten vychvalovaný a doporučovaný film „tohoto dnes již kultovního režiséra“. Ale nakonec mě hlavní postavy filmu uklidnily – Zack je vlastně prostřednictvím natáčení porna pozvedl z průměrnosti a dal jejich nicotným životům smysl. Tohleto opravdu pronesla v závěru jedna z hlavních postav, načež ji (ho) Zack objal! Uf… A pokud jste si ani ve svých nejbujnějších snech neuměli představit, co nepříjemného se může přihodit kameramanovi, který točí z podhledu herečku se zácpou při análním sexu, tak tady to velmi názorně uvidíte. Se vší parádou a pro nechápavé s komentářem. ()

Izz

Po druhých Clerks přeci jen zklamání ze slušné,brilantně zahrané,ale až příliš předvídatelné a tradiční komedie.Na Smithe pouze průměr,ovšem v kontextu se zbytkem současných komedií pořád kvalitní podívaná. ()

Lilien

ZaM je dobrá romantická komédia, o dvoch priateľoch ktorý sú spolu tak dlho že si ani nevšimli že sa milujú , zistia to až keď sa rozhodnú točiť porno k čomu ich donútilo to že su tak trochu nuly, ale fakt sympatické. A tam to začne pri porne, fakt skvelé hlášky ktoré robia i samotné porno -filmy tak trochu komédiou. A som rád že som mohol spoznať pojem a sexuálnu praktiku s názvom holandské kormidlo ,to ma rozosmialo ale je tam toho viac. Seth R je jeden s naj komikov súčastnosti, a samozrejme vedlajšíe postavy sú tiež skvelé Justin Long či Jay ktorý hrá tupeho pornoherca ()

Chasida

Hold me up! Kevin Smith mě potěšil. Netradiční romantická komedie, či spíše romantická komedie v netradičním prostředí. A povedlo se, mě se to dotklo. Je dobré vidět, že dobré komedie a "romanťárny" se nemusejí odehrávat pouze v tradičním "princeznovském" prostředí. Kevin Smith to dokázal již ve druhém filmu (Chasing Amy u mě stojí ještě o stupínek výše). (75%) ()

hamir0

Ač se to podle názvu asi nezdá, tento film si zaslouží své místo ve zlatém fondu světové romantické tvorby. Dílo plné tradičně skvělých dialogů, hlášek i gagů zasáhne i po citové stránce. Není to tak intenzivní jako Chasing Amy, ale i tak je to silné až až. ()

Brodyman

Jako naprostý Star Wars fanda prostě musím dát aspoň ty 4 hvězdy. Navíc herecké výkony všech herců a ten příběh který je místy tak divný až je dobrý si to prostě zaslouží. ()

UlrikDecado

Smith opět ukazuje, že je nejlepší v seriozní poloze...a ta "provokativní" mu jde čím dál tím míň. Žádný Clerks... ale Rogen mě překvapivě neiritoval a Banks byla roztomilá. ()

dwbmb

Viděl jsem Setha Rogena, takže jsem čekal "bláznivou komedii" plnou stříkajícího všeho možnýho všude kolem (viz třeba Sousedi) a ono né, on je to takový spíše úsměvný romantický film, nenáročný, pro mě zároveň opravdu překvapivě nikoli trapný. ()

liberita

Tento film ma úprimne sklamal. Čakala som originálnejšiu komédiu než množstvo rovnakých čo už existuje a zo začiatku to vyzeralo nádejne. Nakoniec sa však aj Zack a Miri zvrtli na klasické riešenie vzťahov a samotné točenie porna vlastne vôbec nebolo také podstatné. Namiesto historky o tom ako sa z dvoch lúzrov stali točením milionári tu tak máme už toľkokrát prehrávané ľúbi ma-neľúbi ma. A Elizabeth Banks sa podľa mňa do podobných komédií jednoducho nehodí a už len jej možné blízke priateľstvo so Sethom Rogenom nepôsobí vierohodne plus niečo viac teda vlastne ešte menej. Plus za batmanovský hlas Justina Longa a pár vtípkov Craiga Robinsona. ()

Shitonit

Neuvěřitelný. Nekonečně jednoduchej děj protkanej dokonalejma dialogama, natočený asi taky raz dva, pár dokola omílanejch figur......... a vznikne z toho porce neskutečně povedený zábavy. ()

MarkHoppus

Je to první film od Kevina Smitha co jsem viděl a těď už s jistoutou mohu říci, že není poslední, protože jeho smysl pro komedii mě opravdu zaujal. Další záležitost, která se Smithovi povedla je výběr herců a to hlavně Zacka (Seth Rogen) a Miri (Elizabeth Banks), nechci říkat, že by přímo exelovali, ale role jim výborně sedla a představovali velmi sympatickou dvojci. Jedinou chybou může být to, že tento snímek asi neosloví lidi ze starší věkové kategorie, ale na druhou stranu, asi to ani nebyl účel. ()

Wabia

Neřekl bych, že je to vysloveně zklamání, ale mám smíšené a rozporuplné pocity. Přeci jen Kevin Smith je můj oblíbený režisér a tak jsem si před shlédnutím filmu vytvořil nějaká očekávání. Která jsou jistojistě z velké části naplněna. Přesto zůstává část, ze které jsem mírně řečeno zmatený. Herecké výkony pohoda. Dialogy paráda. Ale z pohledu na celý film už to taková paráda není. Chybí mi tam celková pospolitost jednotlivých scén. A ani střuh mi moc nesedí. Možná je podivné, že jsou tam 4 hvězdy a přesto poměrně velká kritika. Pokud by to byl film od kohokoliv jiného bylo by to jasné. Ale film od Kevina Smithe měl být dokonalý. ()

soldiersn

I přesto, že většinou u Smithe dávám 5*, tak tentokrát bohužel zůstanu u 4. Nicméně to neznamená, že bych se skvěle nebavil. Je zde vidět autorův klasický humor a jediné co mě zde trošku nebavilo, byly tu a tam příliš „sladké“ (alespoň pro mě) scény. Co naplat je to romantická komedie. ;) ()

Mincek

Vynikajuca komedia plna hlasok, perverznosti s perfektnym hereckym obsadenim, uplne mile dielko, ktore si ma ziskalo. Pre mna zatial to najlepsie z komedialneho zanru za posledny rok! ***** ()

Hank

Romantická komedie obalená kecama o pornu a pornem samotným, přirozeně na americký způsob. Přes počáteční pesimismus a fakt, že je jasné jak vše dopadne, vydolovali z tématu docela dost a to i překvapivě vtipných věcí. Kevin Smith rulezz, i když už dal k dobru lepší kousky:) ()

glide4ever

Tohle snad nepotřebuje komentář. Kevim Smith v neuvěřitelně zvrhlý, šoustající komedii. CALL NOW 1-888-LET-UZ-FUCK or WWW.ZACKANDMIRI.CUM ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)